Arrow - Série 5

(série)
USA, (2016–2017), 16 h 4 min (Minutáž: 41–42 min)

Hudba:

Blake Neely

Stephen Amell, Emily Bett Rickards, David Ramsey, Willa Holland, Echo Kellum, Paul Blackthorne, Aaron Pearl, Cody Runnels, Chad L. Coleman, David Nykl (více)

Oliver je jako starosta a zároveň ochránce Star City přetížený, a aby zvládl boj s gangsterem Tobiasem Churchem, sestaví nový tým začínajících ochránců města. (Netflix)

MatyRock

Je to po páté to samé ořechové, jen v malinko odlišném obalu. Architypní záporák jde udělat pomstu, kvůli něčemu z minulosti a na pozadí toho všeho se rozebírají vztahy mezi postavami. Je v tom hodně bláta, patosu a naprostých zhovadilostí. Postavy se prostě dost často chovají tak, jak je pro děj nejvíce potřeba. Odůvodněno je to však tím, že se daná postava rozhodla udělat tento krok, kvůli pateticky hloupé poučné řeči, již dostala od postavy jiné. Po této sérii jsem chtěl od seriálu upustit, ale kvůli poslednímu dílů, se možná ještě k další sérii dokopu. I když tuším, jakým směrem se to bude ubírat. Kolem a kolem jsem si to užil. Nesmí se od toho očekávat nic světoborného, ale naopak si to pustit na pohodu k obědu a brát všechno s rezervou. Prostě klasická televizní výplachovka mozku, kde se pár dílů budete nudit (koukat na debilně nelogické vztahy, což už vidět po páté nebaví nikoho) a u dalších zase příjemně bavit. ()