V malém městečku Petrovice řádí sériový vrah a zabíjí studenty tamní střední školy. Policie pátrá po pachateli, ale nemůže najít žádnou stopu. Vše nasvědčuje tomu, že maskovaný zabiják má spadeno na Karin Tomečkovou, jejíž rodiče byli před 8 měsíci brutálně zavražděni. Vraždy začínají přibývat, stejně jako podezřelých. Policie se snaží vraha dopadnout, ale aby už nebylo pozdě. Vrah může být kdekoliv. (oficiální text distributora)

Diskuze

slatkac

slatkac (hodnocení, recenze)

9HK:  nehrál jsi v tom náhodou když ses nad tím "filmem" udělal??

9HK (hodnocení, recenze)

Sabrewulf: Tak tady je to věc názoru, trailer mi přišel hodně dobrej, akční..

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

9HK: "přitom film si myslím, že byl celkem koukatelnej.když odmyslím levnost snímku"......

Pochybuju, že byl film koukatelný, když jsem měl obrovské problémy dokoukat trailer.

9HK (hodnocení, recenze)

apolskis: nejde o stejný názor, ale kopat pořád dokola jak kolovrátek do Ivety Bartošový, která ve filmu nehraje mi přijde ubohé..čekal jsem aspon nějakou recenzi na film, ale to je samá Bartošová a samej Šmajda..howgh

Příspěvek byl smazán administrátorem.

9HK (hodnocení, recenze)

elmatador21: Lidi vy jste fakt ovce :DDDD vy tady rozebíraté pořád dokola Bartošovou(asi 3minuty), Šmajdu(asi 5 minut),Turek(asi 1 sekundu, ale to nevím, protože jsem ho neviděl vůbec ale udajně tam prej tu sekundu byl) a Machalu(1minutu ve filmu).já nevím proč tuhle čtyřku napadáte, mě přijde že jste jak zfanatizovaný, at by tahle 4 udělala cokoliv, tak je to špatně. Mě jsou absolutně ukradený..bohužel češi jsou už takový, a jak ovce věří co napíšou media a pak i většina a vlastní názor nikdy nemají..Stejný to je i ve sportu, viz případ Kreuziger, media napsala že jel za Kazachstán a celej národ ho měl za zrádce..a přitom o tom ví kulový..

9HK (hodnocení, recenze)

Koukám že lidi už se ani netají tím že film neviděli a střílej tam odpad :DD přitom film si myslím, že byl celkem koukatelnej.když odmyslím levnost snímku..

Hromino

Hromino (hodnocení, recenze)

LION-MR.T: Je fakt, že by byla škoda, kdyby to skončilo zapomenuté jako Nexus a čeští filmoví masochisti by neměli co žrát. :/

feerolll

feerolll (hodnocení, recenze)

LION-MR.T: Tak on ten film je celkem dobrej..viz moje recenze tady..ale tady lidi dávaj odpad a ani to neviděli většina. Když čtu komentáře kde jenom kritizujou Bartošovou, Turka, Šmajdu a Machalu, který v tom filmu skoro vůbec nehráli :DDDuž jen z principu

Ale jinak je to samozřejmě jasný béčko a srovnávat to s nějaký americkýma filmama může jen blázen..ale kdo si ten film chce užít, tak si ho užije. akorát se k němu nestavit negativně předem jako všichni po té co zjistili jakej je casting :DDD

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

feerolll: No jsem na něj zvědav. Aby se díky tomu,že to nepůjde dál ven nestal po deseti letech nějaký zapomenutý klenot.

feerolll

feerolll (hodnocení, recenze)

LION-MR.T: Tvůrci říkali že to pak už dál  nebudou šířit, tak kdo to neuvidí v kině, tak už nikdy..(ale pochybuju) ale nejdřív to půjde stáhnout tak za půl roku, když to je teď v kinech.

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

Čepel smrti 16% Poslední výkřik 11% no jsem sám na něj zvědav,nevíte jestli se to dá,už někde stáhnout?

9HK (hodnocení, recenze)

phoebess: Když mě nebaví film, tak jdu z kina. Ale k jeho recenzi mi připadá že se snažil vidět co tam ani nebylo..nebudu spoilerovat, ale psal tam o věcech, který se ve filmu vůbec nestali..:D, a věnoval se tam hodně svýmu podle mě idolu Mirovi Šmajdovi, kterýho má asi nastudovanýho...  Ale psal to celkem vtipně, že jsem se zasmál..:DDD

phoebess

phoebess (hodnocení, recenze)

9HK: já se nedivím, že si tolik všímal detailů... když tě nebaví film, ale chceš ho dokoukat, tak si takových kravin všimneš víc, než když jsi zažraný do děje.

robsik

robsik (hodnocení, recenze)

LION-MR.T: Tak oni mají taky svůj klenot "TAK FAJN", československý film jde do totálního hnoje poslední dobou

LION-MR.T (hodnocení, recenze)

robsik: Jestli jo,tak přestávám platit daně. Snad výsledek donutí,aby Kučerovy byly zakázany točit filmy,ale výkřik jsem neviděl,takže nevím. Chudáci bratři slováci,až to půjde do kin,bude se nám smát celé Slovensko díky Kučerovy. Snad,že by to nešlo k nim dokin.

robsik

robsik (hodnocení, recenze)

Proč tohle jde vůbec do kina? Proč tohle vůbec někdo platí? Ještě napište, že to je z peněz daňových poplatníků a mám dost

Zaplman

Zaplman (hodnocení, recenze)

Z FB :

Dneska je v některých kinech dle programu film naposledy, film na DVD není v plánu distribuovat.

SeeNoEvil

Četli jste tu Fukovu recenzi...:DDD

Mě připadá že je z toho filmu silně zakomplexovanej, byl jsem na tom včera a nepřišlo mi to tak hrozný...(akorát technika mi fakt vadila a levnost)jinak jsem se ćelkem bavil..

Navíc tam měl odkaz kde o tom mluví i v odvažných palcí

Tady mi připadá že jsme byli oba na jiným filmu..:)) a připadá mi že Fuka ten film musel vidět už minimálně 10X :DDDD

Jak tam zminuje každej detail, viz gramatiku, který jsem si vůbec nevšiml, nebo jak pak říká že se u filmu nudil, ale pak tam vášnivě mluvil o každým detailu, který jsem ve filmu absolutně nepostřehl..asi jsem vypnul mozek ale řešit proč ve slasheru vrah zabijí všechny kolem hlavní hrdinky bez nějaký motivu mi fakt neva..

Ale co se asi nejvíc zasmějete je když přijde slovo na Mira Šmajdu..kdy Fuka říká že tam hraje jeden herec, který ho vůbec nezná, a pak z něj jako by leze, že byl ve superstar, pak zas dělá jak přemýšli a pak řekne Mirooo a moderátor na to Miro Šmajda...a FUka jjj.. já ho vůbec neznám..vy jo..?? Moderátor : Nee vůbec.. Fuká ho vůbec nezná, ale ví že byl ve superstar, že se jmenuje Miro a věnuje mu tam pozornost..(asi si říkal v Duchu ted jsem to Šmajdovi nandal, jsem řízek) :DDD

Ještě nevím kolik bych tomu dal procent, celkem jsem se bavil.. ale Vřískot je asi tak milionkrát lepší, ale rozhodně jsem už viděl nudnější filmy..

packa

packa (hodnocení, recenze)

LION-MR.T: Navrhuji palečnice, poté španělskou botu. Upálení bude zlatým hřebem!

packa

packa (hodnocení, recenze)

MadBigMax: Standarty jsou nízko? Tedy pozvedněme své prapory a vyražme proti filmovému antikristu Tomáši Kučetovi!