Pláž 33

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2012

Odvážni Slováci budú pod prísnym dohľadom kamier čeliť namáhavej práci na vytúženej ceste k výhre 33 000 €. Divákov čaká letné dobrodružstvo plné silných emócií, víťazstiev a pádov. (oficiální text distributora)

Marcin odpad!

Tak táto show stojí už sama o sebe za, slušne povedané nič a oni tam ešte pozvú Adama z Farmy 2, ktorého vážne neviem vystáť. K tomu sa pridá jeho milovaná Lucia a máme na svete ďalší odpad z produkcie Markízy. Skutočne si myslia, že tato lovestory alebo ako to nazvať priláka viac ľudí k obrazovkám? No neviem kam spejú moderné reality show, ale určite to nie je nič dobré... ()

lasonic odpad!

Som hrdy na vsetkych ludi, ktory dali tomuto "grcu" hodnotenie -odpad-, je vidiet, ze su na svete aj rozumne zmyslajuci a dobri ludia, DAKUJEM a pridavam sa :-) ()

pistik odpad!

Je vidieť že Markíza vôbec nevie natáčať reality show (na rozdiel od JOJ). Všetko pôsobí ako Farma, je to nudné a bez napätia. Mali by sa učiť od jOJ a hlavne ako napísať dobrý komentár. Len pilotný diel a nekonečná nuda bez zaujímavých postáv. ()

sarfian odpad!

Prvá časť bola totálna pičovia, ale nejak to ešte chápem ked len vyberali ludí. Ale už na pláži to stojí totálne za piču...nuda nuda a pár debilov s Adamom, ktorý mal zostať radšej doma, ale markíza si od neho asi slubuje sledovanosť. ()

haffen odpad!

Takéto programy tohoto druhu a kvality sú veľkou výzvou pre normálne zmýšľajúcich ľudí. V zmysle, že čím sú horšie, tým je náročnejšie vymyslieť správne eufemizmy aby si človek udržal aspoň štipku dôstojnosti a neklesol vyjadrovaním do dlaždického suterénu. Netuším čo týmto chceli tvorcovia povedať a prečo by som mal mať či i len mikro dôvod to pozerať. Je to hrozné, je to hnusné, ťažko stráviteľné a nudné až idú z toho mdloby. Účinkujúci opäť posúvajú pomyslenú latku otrasnosti o niečo nižšie. Aby sa to človeku páčilo, tak buď musí mať extrémne nízke nároky na televízny produkt, alebo je skrátka hlúpy bez štipky vkusu. No a teraz si tie eufemizmy zameňte za nadávky kde sa vymenovávajú pohlavné orgány a rôzne úžitkové zvieratá a budete v obraze čo si o tom skutočne myslím. Myslím, že tomuto sa iné hodnotenie ako 0% a odpad! ani nedá dať. ()

giaruj odpad!

Pri hodnotení tohto programu sa stretli asi všetci odporcovi Reality show a lá toto desaťročie. Videné rodinným prinútením. A túto zvrhlosť sledujú ľudia.... fuj!!!! ()

Mire odpad!

No bože a zase je to tu... skončí jedna mrdka, v závese za ňou začína nová. Hanbím sa za tento národ, ktorého stále zaujímajú tieto úchylárne. Tieto pojebané kapitalistické vymývače mozgov. Vymývanie môže veselo pokračovať... som zvedavý kedy sa chystá nejaká nová pojebaná talentovka!!! ()

RigorMortis odpad!

TV síce už dlhšiu dobu poriadne nepozerám (aj vďaka takýmto výšplechom), no toto mi nedalo. Výsledok? Vydržal som pár minút, riešila sa nejaká údržba baru. Absolútne plytké a nezáživné, brainwashingová zbraň hromadného ničenia. Nič nehovoriaci súťažiaci a chlapík, ktorý si zažil svojich päť minút slávy v inej realit show, tak ho treba presunúť do ďalšej a vytrieskať z toho, čo sa dá. Narkóze ťažko bude záležať na normálnych divákich, ona útočí najmä na nekritické masy. ()

J0man odpad!

sledovanie televízie som už obmedzil na minimum, v slovenských TV si asi myslia, že všetci máme IQ 50 ()

lulu37 odpad!

najhoršia reality šou za poslednú dobu, Barbora Rakovská je pri normálnom rozhovore uvoľnené dievča, zlatá usmiata baba, ale akonáhle sa má nastaviť do polohy moderátorky, chytí kŕč a tvári sa jak zlá macocha...strašné volačo...súťažiaci nula bodov, čo sa týka ľudí, jediný normálny je tam asi manažér, ktorý si ale skorej všetky vlasy vytrhá, než by hentú partiu premenil na normálnych čašníkov/barmanov...nápad na takúto reality šou možno nebol zlý, ale celé to vypálilo katastrofálne. ()

brtko odpad!

Hrozný námet v kombinácii s cholerickými účastníkmi, to nemôže skončiť inak ako jednou veľkou katastrofou. Ibaže slovom katastrofa by to nikto nenazval. V spojení s touto reality show ma napadá množstvo vulgarizmov. Podľa mňa ide o vrchol všetkých hlúpostí nie len na Slovensku, ale úprimne, väčšiu sračku som v živote nevidel ani na zahraničných staniciach. Gratulujem tvorcom, ktorým sa podarilo vytvoriť dokonalú kravinu. Na konkurenciu si však bude musieť ešte chvíľu počkať, pretože takýto kúsok len tak niečím neprekoná ani produkcia tureckých telenoviel. ()