Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

diax3

Většina filmů, co se u nich divák směje a ve kterých jde o vztah muže a ženy, jsou asi tak z 60% romantické a z 10% komedie. Tady jde o vztahů (nebo spíš pokusů o ně) hned několik. Ale je to komedie na 99% - záležitosti srdce jsou totiž (doslova) jen kulisou k opravdovému (drogovému) dealu. To zbylé procento jsou takové ty hloupé vtipy, které mi možná přišly trochu trapný (i přes to, že je herci VŠECHNY zvládli ustát s grácií), ale vůbec mi to nevadilo, protože bombardace srandou je zde servírována v takové denzi, že si člověk může v jediné scéně vybírat, čemu se vlastně řehtá nejvíc, jako kdyby to byl švédský stůl. Obsazeno to nemohlo být lépe. A memy s "You guys are getting paid?" Willa Poultra jsou v mé galerii dodnes ve zlatých rámech. ()

cind.25

Bezkonkurenční! nejlepší komedie, jakou jsem kdy viděla. Právě jsem přišla z kina a hned bych se tam vrátila. 111 minut smíchu, skvělých vtípků, humoru..no prostě bomba:) vřele doporučuji všem! ()

HoFikus

Musím říct že jsem čekal katastrofu. Ale po těch 111 minutách strávených v kině musím říct že tenhle film předčil moje očekávání. Zasmál jsem se , a i zabavil :) ()

Jameich

Má očekávání opravdu nebyla vysoká (podívejte se na ten příšerný český název), ale bylo to překvapivě vtipné se skvěle zpracovanou netradiční tématikou. Místy jsem i brečela smíchy. ()

petangola

Minimálně komedie roku. Až na ten lehce romantickej konec 2 hodiny plné hlášek, často předvídatelných, ale luxusních scén a když se k tomu připojí ještě skvělá atmosféra v kině, nemůžu hodnotit jinak. ()

lindush12

Dlho som sa tak nenasmiala ako na tejto komédii. Išla som na to do kina, aj keď som si myslela že ma to nezaujme, kvôli tomu, že nemám veľmi rada filmy z prostredia drog, ale tento film ma totálne dostal. Od začiatku do konca som sa bavila, každá hláška a scéna ma pobavila. Proste dopadlo to nad moje očakávania. Treba to určite vidieť. ()

smrk15

Po delší době jsem se podíval do českého kina a nelituji. Výborné vtipy (konečně bez prasečín), hlavní čtyřka také výborná. Jak je tu už několikrát psáno, konec mohl být jinej. Ale i tak po dlouhý době komedie, na kterou se rád podívám znova. ()

mirec2211

Čo je toto za trapošinu? Pousmial som sa na tom 4 krát, ale naozaj len pousmial. Ako to môže mať takéto vysoké hodnotenie, tomu fakt nerozumiem. Zrejme majú niektorí členovia radi humor typu "čím trápnejšie - tým vtipnejšie". Jedna hviezda za tanec Aniston. Inak neskutočne trápne a najmä bez hlbšieho zmyslu. Ale to je hlavný zmysel takých nezmyselných filmov. Herecké obsadenie taktiež absolútne "tupé", amatérske - antitelevízne typy. Samozrejme znova až na výnimku a tou je Jennifer Aniston. A to ma aj najviac mrzí, že Aniston začala točiť takéto hlúposti. ()

Wurf

Celkem pěkná a nadprůměrná americká komedie. Několik opravdu vtipných a silných scén, především pak v první polovině filmu. Velmi se mi líbila narážka na Přátele. Dávám 75%. ()

pokyy

Tak co s tím dnes provedeme? Udělejte mi něco, co řekne: "Vstávám každý den v 5.30 a jedu hodinu a půl do příšerný práce." Tam je debilní šéf, kterému musím celý den lézt do prdele, jen abych si mohl dovolit nasytit svoje nevděčný rozeřvané děti a mou tlustoprdelatou ženu, co čumí celý den na video, dokud neseberu odvahu strčit si do pusy brokovnici." Příjemná komedie, 3*, další za Jenifer Aniston, ****. ()

MovieFanatic

V poslednej dobe som nevidel v kine zlý film, takže teraz neviem či je to tou atmosférou ktorá na mňa v kine pôsobí, alebo to bol naozaj tak dobrý film. Rozhodne si to ešte pozriem na Blu-ray a uvidím. V kine to na mňa pôsobilo skvele, svieže, zábavné. Vôbec som od tejto komédie nič takéto nečakal. Čakal som, že to bude len ďalšia americká komédia, ktorá je nudná a trápna. Toto je však iný prípad, už dávno som sa tak nezasmial, trošku som sa obával dĺžky filmu, kedže 111 min je na takýto tip filmu pomerne veľa a veľa krát býva práve toto kameňom úrazu, tu to však odsýpalo naozaj rýchlo. Veľmi tomu určite pomohli fantastické herecké výkony, naozaj, naozaj vtipné. Jednoznačne odporúčam navštíviť kino s partiou kamarátov, určite sa nasmejete. ()

error81

Kdyby pan Miller neříkal každému kolem, že dealuje trávu... Ale přece jen to je komedie (sice opět s hloupým koncem), u které jsem se opravdu zasmál od srdce. Závěrečné titulky paráda :) ()

ReMusiCZ

Po delší době komedie u který jsem se opravdu místy hlasitě zasmál. Trochu na škodu však je pár předvídatelných a naivních scén. ()

Ronny87

Výborná komedie, sice lehce předvídatelná, ale i tak sem se u filmu nepobavil hodne dlouho, takze vrele doporucuji :) ()

Major776

Jedna hvězda za slušný rozjezd a chybějící čtyři hvězdy za to jak to po první půlhodině spadlo do propadliště dějin. Na oplzlé a laciné vtipy si u našich zámořských tvůrců divák zvykne, ale to co předvádí herci v tomto filmu je trapné, víc než jen oplzlé a dalo by se říci doslova slizoidní a megatrapné. O dějové linii se dá říci jen jedno - téměř žádná není a nelogičnost postav v jejich chování ještě tu hrůzu a zmatek podtrhuje. Nic nezachrání ani "hraní" si na "rodinu" a trapné pokusy o útok na srdce diváka, které asi doslova žerou jen zmiňovaní zámořští tvůrcové. USA - UUUUUAAAAAAAUUUUUUUU ///// CZ-Tfujtajbl! ()

mr_radek

Moc jsem od toho nečekal, ale byl jsem velice příjemně překvapen. Originální nápad a skvělé obsazení. Zábava je to většinou trošku ostřejší, ale výborně podaná. Vadil mi jen typický americký konec a pronásledující gangsteři, u kterých si troufám říct, že by se film bez nich obešel. Celkově jedna z nejlepší amerických komedií poslední doby. ()

Googooplexer

Hej hej, ide to. Navyše s plným autom trávy a hromadou pitoreskných (musím si to slovo nájsť v slovníku) vrátane Luisa Guzmána ako skorumpovaného a ešte o dosť teplejšieho než skorumpovaného mexického policajta. Jediné čo sa mi tam nehodilo boli akože sexi strip tancedance Chenifer Anistonovej a to nie som teplý ani skorumpovaný. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem