Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

netahlo

Pohodova jednohubka, ktera sice neuchvati, ale rozhodne pobavi. Teda pokud nejste zrovna premoudrelej vysokoskolak, ktery se zasmeje jenom u britskych sitcomu. ()

sedm.1

Millerovi na tripu disponují jedním takovým menším, vlastně pardon, disponují jedním docela zatraceně velkým problémem. Tento film totiž není ani trochu vtipný, humorný, či jakkoliv jinak zábavný. A po pravdě mě to skutečně hodně zaskočilo, neboť všeobecné ohlasy na něj byly vesměs docela pozitivní a i jména herců zaručovala, že by to nemusel být zas až takový průser. Jenže tomu tak vážně není. Jediné, co mohu hodnotit kladně, jsou neskutečně nádherná sexy Jennifer Aniston, která je snad krásnější film od filmu, a fakt miloučká a lidská Emma Roberts. Zbytek je ale bída, nuda, zmar, nezájem. Když zůstanu u toho obsazení. Jason Sudeikis mě tu opět jen utvrdil v tom, že na hlavní role jednoduše nemá ani talent a ani charisma. A Will Poulter se své role sice zhostil asi tak jak měl, ale od prvního okamžiku mě tím stejně nehorázně iritoval. Ostatní pak jen nevýrazně přicmrndávali, za zmínku tedy stojí snad jen Kathryn Hahn, ovšem to jen z toho důvodu, že trapnější a nesnesitelnější herecký výkon už ani snad nepamatuji. Co se týče zápletky, ta je nehorázně naivní, hloupá, zdlouhavá, tuctová a nenápaditá a vrcholem je pak samotný závěr filmu, ve kterém se opět projevila smrtelná nemoc tohoto druhu filmů, a to jak rodina, přátelství, spravedlnost a čest zvítězí nad zradou, lží a chtivostí, a to celé navíc zpracováno v tom nejprofláknutějším a nejneohrabanějším hollywoodském provedení, co lze vyplodit. Millerovi na tripu jsou zkrátka typickou ukázkou filmu, kdy trapnost a nesoudnost zcela jasně dominovala nad vtipem a důstojností. Prostě jde o velmi špatný, nezábavný, stereotypní, nezáživný pokus o svéráznou komedii, kde vážně nezafungovalo zhola nic, trapnovtipné scény pak především. ()

vitekpe

Par vtipnejch mist tam je. Ale ze bych nejak slzel smichy, to rict nemuzu. A ten pateticky zaver tomu taky moc neprisadil...ale co, jako odpocinkova komedie na odpoledne ok. ()

fruitbueno

Škoda toho pomalejšího a ospalejšího a uzívanějšího konce, začátek byl slibný, vtipný, extravtipný! Nejlepší scény? Šeptací hádka + cokoli, kde se mihl Ed Helms :D ()

Kejdlo

Zvraty nabitá a překvapením naprosto pohlcující komedie o tom, jak se dala dohromady kvůli jednomu pašování jedna rádoby rodinka. Sice mě to pusinkování ke konci už pěkně štvalo, ale za poslední dobu je to rozhodně jedna z těch lepších komedií. Znovu si ji už ale zřejmě dobrovolně nepustím. 8/10 ()

Zemi11

Fajn komedie, výborně zvolení herci :) Dvouhvězdičková záležitost vyšperkovaná Jennifer Anistonovou. Díval jsem se v češtině, takže dialogy naprostá tragédie, ale když jsem si to v duchu sem a tam přeložil do angličtiny, mohla to být dobrá prča. ()

gutshoter

Jsem potěšen, že ten hňup Hanzisko dal za Jennifer čtyři hvězdy. Opravdu pozoruhodné co zvládá ve svých letech. Jágr na plátně bez kobry. Za mě taktéž 4! ()

Matts

Takhle příjemnou píčovinku jsem neviděl od Little Miss Sunshine. A poprvý mě nenasraly outakes na konci filmu. Protože jsou (hlavně jeden) skvělý. A taky jsem chtěl, aby tam zazněla ta skladba na konci...všechno dobře prostě. ()

joora1

Bláznivá komedie plná narážek a cynického humoru určitě pobaví. Nicméně stejně nakonec sklouzne do škatulky podobných komedií, které byť jsou něčím zajímavé a nepostrádají humor, nepřináší nic nového. Taková klasická oddychovka, když člověk chce vypnout a pobavit se. Nicméně Will Poulter hrál dokonale svou roli, ten mě opravdu bavil. ()

Pyth

Nepamatuju, kdy sem se v kine tak casto smal.. Pro me veliky prekvapeni a jedna z nejlepsich komedii posledni doby. Navic Jennifer v kalhotkach a podprsence, to proste musi byt za pet :) ()

Dánek

Uz dlouho jsem se v kine takhle dobre nezasmal! Ne ze by to byla nejaka extra hluboka komedie, ale je to proste sranda! :) ()

charlie_ando

Raz, dva, tři… a teď se pevně přikurtujte do svých sedaček, protože tohle je zatraceně svižná, zábavná a hlavně povedená divoká jízda. Nedovedu si představit lepší rozloučení s filmovým létem roku 2013. Tato komedie, která je lehká jako pírko a zároveň ostrá jak břitva mě pořádně provětrala bránici. Takhle upřímně a od srdce jsem se u filmu už dlouho nezasmál. Pro mě jednoznačná trefa do černého. Film, který mě dokázal nabýt spoustou pozitivní energie. Vše tu funguje na jedničku. Scénář od dvojice Sean Anders a John Morris je plný humoru, který Vás donutí nepřestat se smát a některé scény Vás svojí politicky nekorektní odvázaností dostanou. Režisér “Vybíjené“ Rawson Marshall Thurber to vše celé kočíruje svižným tempem rychle vřed tak, aby se divák ani na chvilku nenudil. Co hlavně funguje, je obsazení členů téhle povedené rodinky. Hlavu rodiny snaživého dealera marihuany Davida, který tvrdě zaplatí za záchvat hrdinství, si zahrál Jason Sudeikis. Mamču striptérku Rose si střihla svůdná Jennifer Aniston, na které je vidět, že potrhlé komedie jsou její žánr a číslo na "Sweet Emotion" od Aerosmith je nezapomenutelné. Dcerku dívku ulice Casey ztvárnila talentovaná a křehká Emma Roberts, která snad ani nehraje, protože jí stačí být. Roli povedeného synka nesmělého otloukánka Kennyho dostal Will Poulter a předvedl neuvěřitelnou mimiku. Ze všech čtyř doslova čiší dobrá nálada. Jasně je to lehce předvídatelné. Konec je takřka klasický Hollywood (ale nechybí trochu punku) a jsou tu i klasické rodinné hodnoty, ale vše je podáno jaksi stravitelně a lahodně jako nedělní maminčin koláč. Jednoduše skvělé. ()

korndaddy

Celkem zábavná road movie plná drog, celkem vtipných hlášek, ale zas neobsahující nic z čeho bych se posadil na prdel. Jennifer každopádně skvělá a závěrečné titulky taky fajn. Když o tom tak přemejšlim, tak to byli vtipný a asi ty čtyři hvězdy nakonec dam. Takže předchozí věty vůbec nečtěte... ()

Sygi

Páni, tak tohle byla ohromná bomba :D Ten Kenny, to byla úplně nejlepší postava, lepšího mamlase neseženete :D You guys getting paid ? ()

klukluka

Tahle kokotina má 81 procent??? Nechápu, nechápu, nechápu a nikdy nepochopím. Kdyby to aspoň bylo vtipný, když už to bylo tak blbý, ale jestli jsem se u toho za tu hoďku a půl zasmál jednou..? Mých 20 procent a 81 procent od všech ostatních uživatelů ČSFD, to už skoro volá po tom, abych si to pustil ještě jednou. To ale nikdy neudělám. Fakt nikdy. A nikomu bych to ani nedoporučil. Naprostá ztráta času. Že tam Anistonka předváděla cosi jako striptýz? A chtěli byste ho od své babičky? Přesně tak tady totiž vypadala. Takže i tahle rádoby tutovka nezafungovala a takhle to tady bylo úplně se vším. ()

Chipsonator

Proč je to tak dlouhé? Kdyby to mělo hodinu a půl udělali by tvůrci líp, protože by tam nemuseli cpát tolik nudné vaty. Millerovy jsou nepochybně vtipnou komedií, herecký ansámbl je sympatický, má to dobrý soundtrack ale ta zbytečná vata je sráží dolů, hodně dolů (opravdu jsem se zhrozil když jsem se podíval na hodinky a zjistil že je předemnou dalších 30 minut). 65% PS: Stu potěšil. PSS: Asi jsem nemocnej, protože abych byl za jeden rok na dvou komedií v kině? Buď jsem nemocný a nebo se blíží konec světa. ()

Seti

We're the Millers byl můj komediální černý kůň už od první upoutávky a jsem hodně rád, že mě partička kolem Jasona Sudeikise a Jennifer Aniston nezklamala. Jistě, příběh jede podle standardní šablony a scénář se zcela nevyhýbá klišoidním momentům, ale svěží námět a především megakopa skvělých vtípků (a ano, samozřejmě Jennin striptýz) činí pro mě z Millerů nejlepší komedii roku. Palec nahoru směřuje tvůrcům zejména za odvahu jít do toho v eRku, protože na něm většina gagů stojí a sním má teprve všechna ta ironie a kopání do zajetých klišé ty správný koule. Millerovi jsou také jednou z mála amerických komedií poslední doby, které se velmi úspěšně daří balancovat na hranici mezi zábavou a trapností a kde se obvyklé ubohé a trapné vtípky téměř nevyskytují. Vše korunuje skvělé obsazení, v němž ruluje Jenn a Jason, u nichž mě tak nekompromisní komediální potenciál docela překvapil. Poznámka na závěr - nevím sice kolik úsilí a peněz vráží Jennifer do svojí postavy, ale zcela nepochybně se vše vyplácí do posledního nikláku, protože jak ta ženská po čtyřicítce vypadá, z toho vlhne každej chlap a nejedna ženská (teda aspoň ty co se nezelenaj závistí). Millerovi prostě frčí a pobaví každého milovníka nekompromisního humoru, který nejde pro nějaký ten fuck daleko. ()

Wally

Neskutečně sem se bavil....tento film se mi neuvěřitelně trefil do nálady a bombově jsem si ho užil. Neříkám, že příběh je nějak originální a určitě bych našel nějaké chybičky....ale co hlavní je pocit z filmu a ten je výborný. Navíc klobouk dolů před J. Aniston, která je pořád kus... ()

klúčik

Tak trochu bláznivá komédia v ktorej bolo dosť neslušných slov , ale taká je doba a bez nich by to asi nebolo ono. Osobne sa mi páčil výkon mladého angličana W. Poultera v postave trochu prihlúpleho syna. A ešte jedna postavička bola super a to šéf gangu ktorého hral E. Helms. " Šporťáky ma nebavia tak mám kosatku " Filmu dávam 70%. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem