Zelňačka

• Francie La Soupe aux choux (více)

Dva venkovští staříci, přátelé Glaude a Ciciss (Louis de Funès a Jean Carmet) tráví většinu času popíjením vína a drobnými hádkami. Jejich staré barabizny, kde si chtějí pokojně užít podzim života, se ale mají bourat a na jejich místě se má vystavět zábavní park. Jedné noci přistane v okolí mimozemšťan z planety Ox (Jacques Villeret), ochutná jejich zelnou polévku a dá jim lákavou nabídku... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

GrooteLulu

...kvůli přízvuku dabingu Lábuse, nebo Krampola už Zelňačka byla u mě vždycky pomíjena a viděl jsem snad jenom útržky, které mě nenadchly, jednak kvůli nesourodosti Funése s překladem, což pozná každý negativně, tak i že už bylo pře-Funésované a i on sám sebe vykrádal v pohybech, gestech, mimikou a kolezích na place.. ()

brand28

Zajímavá, slušná komedie s výborným obsazením. Ty starý triky jsou super i pobaví. Poctivá ruční práce. Předposlední film nejslavnějšího francouzského komika... stáří už je vidět ale jeho kreace a gesta zůstávají. Jen mě film zkazil dabing v podání Lábuse. ()