Vikingové

Irsko / Kanada, (2013–2020), 66 h 51 min (Minutáž: 44–51 min)

Tvůrci:

Michael Hirst

Scénář:

Michael Hirst

Hudba:

Trevor Morris

Diskuze

Helo (hodnocení, recenze)

No, šestá řada fakt stojí už dost za prd, což jsem po tý pátý tak nějak čekal... ale poslední dva díly byly fakt hodně super.

Bellamy (hodnocení, recenze)

Kdy už ten Hvitserk skape?Tipuji že až v druhé polovině série..

KeineLust

KeineLust (hodnocení, recenze)

šestej díl fakt nadupanej, samozřejmě už to neni co to bejvalo, ale baví mě to. moc pěkná finální scéna.

Bellamy (hodnocení, recenze)

Kdy už skape ten feták a ožrala Hvitserk.Je příšerně otravný a nemůžu se koukat každou epizodu na ty jeho krvavé oči :D

ramislav

Bud v klidu v S06E06 při obraně skape Lagertha a možná i Bjorn i když ten nejspíš jenom dostane přes držku.

Bellamy (hodnocení, recenze)

Proč nejde hodnotit S06E05?

Kterej mamlas se o to stará?To by to lépe zvládlo jedenáctileté dítě.

Určitě Pomatený nebo Vtíral

Ratemus

Já nevím, mě to nějak nevzalo... ta Ívarovo linka mě prostě už minimálně od poloviny pátý řady vůbec ale vůbec (až na výjimky) nebaví  :( Kyjevská Rus by mohla bejt super, ale za daleko jinačích okolností no :(

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

První díl šesté série není špatný, ten varjagsky král je sympaťák a strašně mi sedí.. Ale zase to bude bratři proti bratrům zase fraška roztazena na dvacet dílů..

na příspěvěk reagoval Sigebert, Helo

Bellamy (hodnocení, recenze)

Tak konečně se nám vrátil nejlepší seriál všech dob.

Ještě jsem na nové epizody nekoukal.

na příspěvěk reagoval Sigebert

Bellamy (hodnocení, recenze)

Už aby to začalo nemůžu se dočkat.

Když TWD a GOT nakonec nudný sračky tak snad mě zachrání Vikings a The Last Kindgdom.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan

Nemá Hirst náhodou v hlavě nějaký jasně daný bod v čase, kterého chce dosáhnout? A kvůli tomu to celé tak spěchá (jestli ti rozumím správně)? Ale je to divný, jeden by řekl, že větší počet dílů by tomu mohl spíše pomoct.

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Helo

hrozně tomu nepomohlo to rozšíření počtu dílů, teď se to jen hemží postavana na pár dílů s krátkou životností a žadným charakterem..

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Tom_Lachtan

Byla, nicméně pořád můžeme doufat, že ta to závěrečná alespoň trochu napraví, i když je to možná bláhové přání...

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan

No to silně pochybuji. Některé případy jsou naneštěstí beznadějné.

Ale o to větší máš pravdu. Kašlat na něj a na tenhle seriál, který se stejně propadl už značně do bahna průměrnosti :)

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Vikingové míří do Valhally

Vikingové míří do Valhally

20.11.2019

Vikingové míří do finále, co je nahradí?

Vikingové míří do finále, co je nahradí?

04.01.2019

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku