Hobit: Bitva pěti armád

• USA The Hobbit: The Battle of the Five Armies (více)

„Hobit: Bitva pěti armád" uzavírá epické dobrodružství Bilbo Pytlíka, Thorina Pavézy a skupiny trpaslíků. Když se jim v boji proti draku Šmakovi podařilo dobýt zpět svou vlast, nechtěně vypustili do světa smrtící sílu. Rozzuřený Šmak dští svůj spalující hněv na bezbranné muže, ženy a děti v Jezerním městě. Thorinova posedlost hromaděním znovu nabytého pokladu, kterému i přes Bilbovu snahu obětuje přátelství i čest, dožene Hobita k zoufalému a nebezpečnému rozhodnutí. Ale ještě větší nebezpečí je čeká. Sauron, o jehož krocích nikdo kromě čaroděje Gandalfa nic netuší, tajně vyslal obrovskou armádu Skřetů, aby zaútočila na Osamělou horu. S tím, jak se stahují mračna stupňujícího se konfliktu, jsou Trpaslíci, Elfové a Lidé postaveni před volbu, zda se sjednotí či budou zničeni. Budoucnost Středozemě visí na vlásku a v epické bitvě pěti armád bojuje Bilbo o život svůj i svých přátel. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Vault_13

Vault_13 (hodnocení, recenze)

Echelon1

Ta scéna mě dostala asi nejvíc. Takové osudové zamrazení, když si člověk uvědomí, co bylo mezi pány S. a S. potom. Jinak bitva je klasický PJ, slovy T. Pratchetta: "Vášnivá sága lásky odehrávající se pozadí válkou šílícího světa! Budete žasnout! Vystupuje tisíc slonů!"         No těším se hrozně. :)

Uživatel Michal687 smazal svůj příspěvek.

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

Trailer jako hodně dobrej, ale z něj samotnýho si na film názor udělat nejde že. PJ v předchozích Hobitech nezvládl dramatickou stránku a filmy spíš působily jak nejdražší divadlo, on sám to taky uznal, ale prej se v posledním kousku trilogie poučil, tak uvidíme.

Michal687

No myslím, že by to stále mohl být Dol Guldur, případně nějaká skřetí pevnost v Mlžných horách, možná Gundabad jestli si dobře vzpomínám.

Uživatel MasterMagic smazal svůj příspěvek.

lpdp (hodnocení, recenze)

Michal687

podle toho, že nám PJ naservíroval, že Nazghulové jsou čerstvě oživeni, tak by Minas Morghul ještě neměla existovat, ale stále by to mělo být Minas Ithil

na příspěvěk reagoval ElessarDeny

ElessarDeny (hodnocení, recenze)

Napadá vás někoho co je to za postavy kolem Gandalfa s Galadriel v 1:00? Nemyslíte, že by to mohli být nazgulové?

na příspěvěk reagoval lpdp, Michal687

Michal687 (hodnocení, recenze)

Mohl by mi někdo zasvěcenější objasnit co je to za pevnost kolem 0:57 .... připomínalo mi to Minas Morghul ale to vypadá přece jen trochu jinak

na příspěvěk reagoval ElessarDeny

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Acutake

tak jak píše Ellesar. Je nějaký problém s penězmi za práva k PP a Hobitovi tuším

na příspěvěk reagoval lpdp

ohinek

Mno pro mě B5A překoná bitvu na Pelennoru určitě. Ta byla pro mě největším zklamáním z celýho Návratu krále. Bitvu o Helmův žleb mámm mnohem radši.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Shakers

Skôr wikia. :D

Inak, tento trailer ma presvedčil, teraz už nie je môj najočakávanejší film Avengers 2, odpuste, že som zaklopýtal a zaváhal. :D

Nikoho inak nedostala tá scéna: SPOILER Saruman: "Leave Sauron to me." Na to som teda fakt zvedavý.

na příspěvěk reagoval lpdp, Ainy, Vault_13, Laxik

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

lpdp

Taky si říkám, že v prosinci skončí jedna etapa života :D Už se nebude na co těšit :D

barrahir

barrahir (hodnocení, recenze)

Tak oni můžou zfilmovat i nějaké příběhy ze Silmarillionu, ale PJ už by se na to měl vážně vykašlat. Věřím, že za 10 let se zase něčeho dočkáme.

na příspěvěk reagoval Ainy

lpdp (hodnocení, recenze)

Na jednu stranu se strašně těšim, na druhou stranu vím, že až tohle zhlédnu, tak už se nebudu moc na nic dalšího těšit

na příspěvěk reagoval Ainy, Kincl

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin