Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

Diskuze

Yoshitsune

jo taaak aha, Tak Arnie měl taky hovno protějšky, v Komandu ( Freddie Mělcurvy, ale film je boží) a kam si vzpomenu žádnej pořádnej soupeř. V EXP 2 měl za soupeře Adkinse a bitka byla krátká, nedali si pořádně do huby ajen ho kopnul pod vrtuli :-/ tam jsem se těšil na nářez

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Martin741

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lefty86

ale tohle sem nemyslel , že záporáci proti kterým se Statham postaví stojí za hovno , až na Clive Owen dal Stathamovi slušně do těla , jinak sou to totální nuly kteří hned umřou , film si může být béčkový , příběh hloupý a postavy debilní , ale když je fajn záporák/ci všechno špatný co ve filmu je , tak to lze přehlédnout

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Lefty86

ywo666

jj přesně tak.... (překlepl jsem se, napsal jsem 80. léta kdy "BYL" megahvězda ale chtěl jsem napsat že by byl hvězda. )

ywo666 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE , Lefty86

Pre mňa je Statham takmer prototyp akčného hrdinu. Vyzerá drsne, ovláda bojové športy, vie sa obaliť svalovinou, vie hláškovať, má zmysel pre humor a hlavne vie solídne hrať. Určite sú lepší herci, svalovci alebo bojovníci ako on. Ale nikto nemá toľko atribútov ako Jason. Možno Snipes sa mu trochu blíži v komplexnosti, lebo tiež predviedol mix svalov, bojových umení a herectva.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Lefty86

stuntmanMIKE

Souhlas, nejsou 80./90. léta kdy byl mega hvězda, stejně tak Adkins, s tím co předvádí "KARATE" filmy dnes už tolik netáhnou, ale já je žeru pořád :-D

na příspěvěk reagoval ywo666

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Martin741

:)) máš rád to slovo, že ? Ja len proste nevidím problém v Stathamových filmoch, ale vidím problém v cielovej skupine. Tie filmy nie sú zlé... a už vôbec nie tak zlé ako Seagalove... problém je, že ľudia o to nemajú záujem v dnešnej dobe. Nehovoriac o tom, že distribútori to kurvia ako sa len dá... Crazy Joe šiel u nás do kina mesiac po vydaní BR/DVD. Mne osobne Statham sedí a mám rád jeho filmy. Má dobrý drsný ksicht (asi najdrsnejší so všetkých "mladších" akčných hercov) vie sa biť, má hlášky. Ja vôbec nevidím problém v ňom. Možno by nebolo zlé aby sa všetci vysrali na sólovky a vrhli sa do projektov na štýl Expendables kým je ešte záujem zo strany producentov púšťať ich do kín...

na příspěvěk reagoval Lefty86, ywo666

Martin741 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

aha, takze tebe nevadi, ked niekto vyhasina, nema co ponuknut, vela ludi si o dotycneho obtrie spinavu papulu, ponizi ho....  podla teba je v pohode skryvat sa za nejaku znosku drsnych kecov a dristov a "v pohode" vyhasinat?

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

ywo666 (hodnocení, recenze)

Statham točí dobré filmy. Safe, Redemption, Expendables 2 a ešte aj ten hlúpy Parker ma bavil. A nehovorím  o FF7 Akurát tie bitky by mohol trochu ozvláštniť, lebo už to začína byť to isté.

Martin741 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Jedna z moznosti : po odvysielani Expendables 3 odist do sukromneho zivota, vysrat sa na filmy /ich tocenie, hranie v nich atd atd ..../ a viest len klasicky sukromny zivot ako sukromna osoba. Bez vyhasinania

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt