MasterChef

(pořad)

Najväčšia svetová kuchárska šou MasterChef prvýkrát vstupuje na Slovensko a do Česka! Vášeň pre jedlo, odvaha, talent a odhodlanie zmeniť svoj život – to sú základné vlastnosti tých najlepších slovenských a českých amatérskych kuchárov, ktorí budú týždne pod dozorom odborníkov z oblasti gastronómie bojovať o titul MasterChef. Fenomenálnu kulinársku show moderuje známa modelka a milovníčka varenia Daniela Peštová. (oficiální text distributora)

Diskuze

gonga (hodnocení, recenze)

Ultrahnůj. Být soutěžícím, tak někomu z poroty dam pesti.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

gonga (hodnocení, recenze)

Jak té pani nejdřív naoko pomáhali dávat na talíř víc věcí s úsměvem a v pohodě a pak ji to hodili pod nohy, to byla ubohost, za kterou bych jim nafackoval , ksindl jeden.

veronica 01

veronica 01 (hodnocení, recenze)

Teda, po prvním díle můžu s jistotou říct jenom jedno a to, že všem třem porotcům by bylo potřeba dát lekci slušnýho chování, protože to jak se tam do některých lidí pouští je fakt něco neuvěřitelnýho. Hlavně mi přijde, že to všechno berou až přehnaně vážně, skoro jak kdyby šlo o život a ne jenom o jídlo (+ ta všudypřítomná hudba jak z katastrofickýho filmu tomu fakt nasazuje korunu). Nevim, ale podle mě když tam někdo přijde s něčim co se porotcům nelíbí, tak by stačilo říct ,,Děkujeme za účast, ale sem to nepatří" a ne jim házet talíře s jídlem na zem. Mam ráda pořady o vaření, ale tyhle tři týpci mi dojem z celýho pořadu vysloveně kazí.

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

play@peace: Co je stokrát omleté na Pekelné kuchyni a co není na MasterChefovi? Noční mury považuju za nejlepší pořad Gordona, kde naplno využívá své zkušenosti a profesionalitu a taky je to jednoznačně pořad, který ho nejvíce proslavil. MasterChef není ani tak o něm jako o běžných lidech a jejich fádních žrádlách, což mě skutečně nebaví, protože pokud se chci podívat na reality-show kde hrají prim lidé, zvolím zajímavější formát než vaření žrádla amatéry. Ono si zajímavost jednotlivých pořadů  můžeš poměřit i v tuzemských podmínkách, jestli tě baví víc novácký MasterChef a barrandovský Recept na bohatství, nebo Ano, šéfe s Pohlreichem, no nevím, osobně volím z těchto kopírek Gordona tu možnost se Zdendou.

play@peace

play@peace (hodnocení, recenze)

Zeck: Nejnudnější? A co třeba jeho stokrát omletá Hell's Kitchen nebo Kitchen Nightmares (teď myslím hlavně US verzi)

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

On nepřehrává jenom Slovák, oni přehrávají naprosto všichni. Z originálního MasterChefa jsem viděl snad dva díly (tedy z US verze), tento formát pořadu je snad nejnudnější, ve kterém se Gordon kdy objevil a je také pochopitelně nejméně finančně nákladný, takže se není čemu divit, když zrovna na tuto variantu vsadí naše milovaná zadlužená Nova. Nejvíce trapný je ten zakrslý trpaslík, který tu svojí drsnost vysloveně hraje. To samé ten druhý Čech, který je třikrát jako milius a najednou tam někoho začne brutálně sjíždět za brambory a je u toho stejně přirozený jako hovno v maďarském guláši. On je zkrátka problém v tom, že tihle no name idioti o kterých nikdo do teď nevěděl, tak nějak podlehli dojmu, že kuchař v českých televizích = celebrita a autorita už z principu, nejlépe když u toho ještě posílá všechny do píče. Oni totiž nejenom kopírují samotného Gordona, ale ještě k tomu našeho Pohlreicha, který je všeobecně znám tím, že toho Gordona kopíruje snad ze všech nejvíc. No, pokud si ti kokoti spletli pořad o vaření s vyšetřovací komisí STB, kde neposuzují jídla amatérských kuchařů ale vytváří psychologický nátlat a teror na pravého účastníka a objekt celé show jen proto, aby vypadali drsně v kameře, tak je pořad pochopitelně celý pořad sračka. Top manažerů je v této zemi tisíce, jenom proto, že jsme tradičně patnáct let za celým světem a kuchařské pořady se k nám dostaly náhle a najednou ještě neznamená, že každý debil s vařečkou je hned nějaká persona co patří do televize.

EP2012

EP2012 (hodnocení, recenze)

Tak to mě dostalo, ono to má ,,moderátorku´´! Já si ani nevšim, zdálo se mi, že tam byl nepatřičný prostřih na konkurz nové rosničky do černé kroniky (tím myslím televizní noviny na nově). Ta umělohmotná kráva tam je skutečnou třešničkou na tomto výkalu. A pan drsný (ten debílek kuchař co má hlas jak kastrát) byl taky bžunda. Jak může nova něco posrat, tak to posere...

Kotuc

Kotuc (hodnocení, recenze)

drake31: Mas pravdu

Vojt@P: Tiez mas pravdu :D, nj pomylil som si to s hell's kitchen

Najslabsi clanok je ale porota, ktora to az moc prehrava, hlavne ten Slovak. Hlavne co som si vsimol, je napodobnovanie toho taliana z USA verzie, pride ovonia, ochutna pozrie do oci a ticho odite, to mi tak udrelo do oci.

Nemali by to tak prehanat.

drake31

drake31 (hodnocení, recenze)

Môžem otázku ? Prečo tu každý spomína americký originál ? Táto show nemá svoje korene v US verzii, je pravda že ju možno najviac preslávila, ale počiatky sú niekde inde a to vo VB  ... (Len udávam veci na správnu mieru, nezlynčujte ma za to :)

play@peace

play@peace (hodnocení, recenze)

Tak tohle se s americkým originálem nedá vůbec srovnávat. Joe, Graham a Gordon jsou odborníci na slovo vzatí a i když si sem tam rýpnou, není to ještě zdaleka nic oproti tomu, co předvádí tahle sebranka čů*áků, která se nazývá profíky ve svém oboru. Přihlížet tomuhle sám božský Gordon, stalo by se asi hrozné neštěstí.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

gonga: Oni si totiž myslí, že lidi chodí jenom do restaurací, kde ti prodaj svíčkovou za 1500,-Kč....

gonga (hodnocení, recenze)

Ale prosím tě, vždyť toho tolik dokázali , jeden dokonce dělá šéfa několika restauraci...mistři gastronomie možná, jako lidí selhali. Škoda slov na takovou stupiditu.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

gonga: Nechovají se jako ubožáci a nejsou to ubožáci....sou to totální vypatlaní kreténi

gonga (hodnocení, recenze)

Porotci, byť to zjevně mají ve scénáři, se chovají jako ubožáci.

Vojt@P

Vojt@P (hodnocení, recenze)

Kotuc: v originále se nesoutěží o post šéfkuchaře, to si pleteš s Pekelnou Kuchyní. Stejně jako v naší se verzi se soutěží o peníze a vydání vlastní kuchařky.

Včera jsem se díval a musím říct, že je to zatím v pohodě, po prvním díle zatím těžko soudit, protože přijdou ještě další a zajímavější fáze, které rozhodnou. Moderátorka tam zatím nějak nepřekáží, čehož jsem se bál, porota kuchaře nešetří, což je dobře.

Kotuc

Kotuc (hodnocení, recenze)

Videl 1 a 2 USA seriu:

Ja to tak zle nevidim, na Slovenske pomery a po vsetkych tych odpadoch je to celkom pozeratelne, ak si odmyslim tu porotu. - strih, trochu tu cestu k porote mohli ostrihat 20x sa nato pozerat uz je nuda
- porota, ten Slovak, je dost nesympaticky a pripada mi jak keby zo seba robil pana sveta, nj niekto z Ano, sefe by sa tam hodil viac, to jeho ty vole 5x za minutu je na nezaplatenie
- moderatorka nwm kde tuto amaterku vyhrabali, v originale ziadna neni, ale ak tam bude tak malo ako teraz tak dobre
- reklama
- cena: ze 50 000 € to co je , original je ze miesto sef kuchara v nejakej velkej restauracii.
- vyslovovanie MasterChef ako másteršéf.

+ ludia, vyzera, to ze su tam celkom normalny ludia, ziadny prisprosti, odfarbene blondiny ako v ostatnych reality show.
+ Celkom sa drzia originalu
+ ziadne spovednie moderatora, proste rychlo idu na vec, sice este by mohli pridat

Druha polka mi prisla lepsia ako zaciatok.

Oproti tej napodobenine na jojke, je to o dost lepsie.

Apollyon09

Apollyon09 (hodnocení, recenze)

Toto je už choré! Ak robia dva talenty súčastne dá sa to ešte prežiť, pretože tam je viac tém v ktorých sa dá súťažiť. Ale robiť dve na chlp rovnaké súťaže je už posledný výkrik zúfalstva!

mmatuli

mmatuli (hodnocení, recenze)

Na toto se dost těším, americkou verzi jsem sledovala od začátku, tak jsem hodně zvědavá na porovnání.

SidneyP

SidneyP (hodnocení, recenze)

Tohle né, proboha, prosím né Novo, neničte další uznávaný pořad nějakou vaší parodií. :(

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj