Diskuze

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

S.W.A.T: Diesel a Rock tahle dvojka uz je ohraná z rychle a zběsile z minulého roku třeba takový Lundgran a Damme který ty dáváš jako příklad neměli poslední dobou moc dobré akční pecky..

honekxxx

Jamie Fox

Rany Couture

Terry Crews

ywo666 (hodnocení, recenze)

David661: Záleží ako to berieš. Dokázal toho veľa. V bojových umeniach sa blíži bohom. Má siedmi čierny dan v aikide, čierny pás v karate, neviem či nemá aj čierny pás v jiujitsu (ak nemá určite to aspoň nejaký čas trénoval), skúšal kendo, venoval sa rôznym druhom praktickej sebeobrany, teraz pomáha s tréningom úspešných športovcov v MMA. Tiež vo filmovej kariére dosiahol veľa o tom niet pochýb. Historicky nie je looser ani trochu. Keď sa ale pozrieš na súčastnosť. 7 dan v aikide má už strašne dlho. To značí že už dekády nespravil nič čím by si zaslúžil postup. O jeho sádle ani hpovoriť nebudem. Vďaka jeho namyslenej komunikácií s médiami ho nemajú za debila už len skalní. Posledné roky točí samé sračky za väčšinou 10-15 mega. Avšak vizuálom aj kvalitou ničím neprevyšujú filmy za 3-6 mega. Čo vo mne vyvoláva otázku, či polku rozpočtu nezhltne Stevenov honorár a na filmostane len tých 5 mega. Jediné dva úspešnejšie projekty kde bol boli Onion Movie, kde parodoval sám seba a Machete kde hral záporáka. Ale to už neboli filmy o ňom. A aj tak tam bol za šaša. Takže z tohoto pohľadu je to totálny looser. Takže záleží len na jedincovi, ktorý pohľad na Sewagala si vyberie.

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

SeBig: A proč by tam být nemohli, vždyť jsou to akční herci. To by se dalo říct i o Van Dammeovi a Lundgrenovi ať si zůstanou v Univerzálním vojákovi. Johnson si tam na 100% zasloží bejt - právě role Hobbse v Rychle a zběsile 5 to jasně potvrzuje. Diesela bych tam sice moc nechtěl, ale zase poslední roky nehraje nikoho jinýho než Toretta. Naopak Seagal dokud nezhubne tak 30 kilo nemá nárok, protože by vedle všech vypadal fakt směšně.

ywo666: O tom Seagalovi jsem taky právě četl a nevím jak to dopadlo. U Russella právě nevím jestli to bylo definitivní, ale doufám, že Sly to ještě jednou zkusí ho přemluvit

SeBig

SeBig (hodnocení, recenze)

Proč furt Vin Diesel a Dwayne Johnson jen at si je Lin nechá ve svích Fast 6.. já bych uvítal toho Snipese, Seagala a dokonce i toho Lamase..

na příspěvěk reagoval radiel

David661 (hodnocení, recenze)

ywo666: Seagal není looser, který točí akční filmy za pět milińů dolarů..a odmítá zhubnout a ani se nepokouší natočit nic pořádnýho? ale chápu jak to myslíš, ... já bych jenom doufal v nějaké cameo...jako malej jsem Knight Ridera uznával :)

ywo666 (hodnocení, recenze)

David661: Ja zomriem. David Hasselhoff. To tam rovno môže hrať Braňo Mojsej. Necháp ma zle. David je taký stroskotanec, že som rád za každý jeho štek na ktorom sa môžem pobaviť. V kategórií skrachovaný looser je u mňa číslo jedna. Ale do Exp 3 by som ho fakt nechcel. To už by bola čisto komédia.

Jespi

Jespi (hodnocení, recenze)

A teď vážně bez prdele...CHCI TEN FILM, ale jen, aby se ho jeho tvůrce vůbec dožil :-(

David661 (hodnocení, recenze)

Pro Stevena Seagala je jediná cesta, jak alespoň trochu důstojně ukončit kariéru, tento snímek. Proto doufám, že roli přijme. Jinak bych rád ještě ve filmu viděl Davida Hasselhoffa ...Hasselhoff je taky taková uhasínající hvězda osmdesátých let :)

sniper18 (hodnocení, recenze)

TurboDi: A o čom som hovoril? Ved´ predsa hlavne o bojových schopnostiach. A tie v Hollywoode nemajú žiadnu hodnotu. Tak neviem, na čo tam posielať tých najväčších borcov, ked´ aj tak využijú 10% z ich schopností.

huse145

huse145 (hodnocení, recenze)

Mě by se líbilo, kdyby tam byl ještě Mel Gibson a the Rock, ale ty bych tam rád viděl Ricka Gomeze. sice není známý, ale v seriálu bratrstvo neohrožených zahrál svou postavu výborně nebo také v Sin city byl docela dobrý, ale tam měl hodně vedlejší roli.

Johnny.ARN (hodnocení, recenze)

David661: Tak Segal odmietol kvoli producentovi, ktorého viní za úpadok svojej kariery ( zaujímavosť pri jednotke alebo dvojke, nvm teraz presne. ) A Cage bude podľa mňa hlavný padouch. Hlavne nech sa vráti Rourke :)

ywo666 (hodnocení, recenze)

TurboDi: Ak tam má byť Tony Jaa tak jedine, že dostane aspoň jednu dlhú prehľadnú ucelenú bitku. Nech má len jednu scénu, ale nech to stojí za to. Ak tam má hrať nejakého pošuka tak by sa na to mal vysrať. Nepotešil by ma v takej úlohe akú mal napr. Daniels.

ywo666 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T:David661:  Cage bol blízko toho aby hral už v dvojke. Nakoniec odmietol vraj kvôli naplnému rozvrhu (nebudem špekulovať, či sa mu nepáčila úloha alebo honorár). Snipesa pustia v lete. Ak sa začne točiť až potom je takmer isté, že sa tam objaví. Seagal odmietol prvé dva diely a na tretí povedal, že uvidí. Ale znelo to skôr tak, že pravdepodobne bude hrať ak mu pridelia (z jeho pohľadu) kvalitnú rolu. Russell odmietol mám pocit už definitívne. Nikdy nehovor nikdy, ale na neho by som vsadil najmenej. O MJW je celkom ticho. Nezachytil som, že by sa vôbec spomínal s hociktorým dielom, ale mohlo mi to len ujsť.

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

David661: Co si pamatuju, tak opravdu dostal nabídku na 3 a řekl, že se uvidí. To jestli odmítl se nikde ale nepsalo, tak nevím. Jinak ve trojce už musí být The Rock, protože on ve všech svých akčňácích hraje prakticky hrdiny 80 a 90 (nejde o kvalitu filmů ale role). Dále se už prostě musí počkat na Wesleyho (který by se mi líbil v roli záporáka na způsob Simona Phoenixe) a jeho pravá ruka MJW. A jestli je pravda, že se Cage objeví, tak vzhledem k tomu, že odmítl dvojku, tak by mohl druhou šanci dostat i Kurt Russell.

David661 (hodnocení, recenze)

Někde jsem četl, že role v Expendables už byla Segalovi nabízena a prý odmítl. Nevíte jestli je to pravda? Nemohu totiž uvěřit tomu, že by takovou roli odmítl...

sniper18 (hodnocení, recenze)

TurboDi: A tebe pripadá, že Scott Adkins prerazil? Podľa mňa ide poriadne dolu vodou. Undisputed 2 a 3 sú jeho špičkou a odvtedy už jeho charizma a bojové schopnosti vo filme poriadne degradujú. Najradšej by som bol, keby zostal v Číne, kde práve točí film, zobral si ho pod svoje krídla Donnie Yen a on by mu mohol pomôcť dokázať veľké veci.

slatkac

slatkac (hodnocení, recenze)

V tomhle díle chci vidět  Bolo Yeunga, Vinnieho Jonese, Tonyho Jaa a Jima Parsonse.

ywo666 (hodnocení, recenze)

Johnny.ARN: Však aj to sa počíta. Ja si horozsahom predstavujem na úrovni Austina z jednotky. Samozrejme možností využiť je viac. Každopádne Snipes je plnohodnotný článok tipu Van Damme, Lundgren, Seagal. TurboDi: Neviem Tony sa na to asi vyserie. Raz tvrdil, že do Holywoodu točiť nepôjde. Tak uvidíme. Inak mne sa tam až tak nehodí. To tam rovno môže ísť Lateef Crowder. Ja milujem bojové umenia vo filme aj naživo, ale nemyslím, že práve Exp by sa malo ešte viac prepchávať MA hercami. Ktorí vlastne jediné, čo vedia je biť sa. Na to nech sa špecializujú iní filmy. Seagal je tučný a bez štipky sebareflexie. Samozrejme do filmu sa hodí ako riť na šerbel. Ale nezaškodilo by mu keby na pár mesiacov šiel na odtučňovaciu kúru. Celkom ma s tým bachorom serie. Kopec hercov je z formy, ale to čo predvádza tento človek je neskutočné. Však ešte krátko pred 40 bol chudý ako prútik, takže neverím, že je to čisto genetika, čo mu dodáva tie tuky. Veľkú úlohu na tom nesie minimum tréningu a strava.

sniper18 (hodnocení, recenze)

TurboDi: Až na to, že Tony Jaa si získal fanúšikov práve preto, lebo točil v Thajsku, kde sa môže prejaviť, v Amerike by nič poriadne natočiť nemohol. Nejaký priestor by ešte tak mohol dostať pri Florentinovi, ale v čomkoľvek inom by ho bola škoda. Aj v Expendables by si dvakrát kopol a padla.

Johnny.ARN (hodnocení, recenze)

ywo666: Snipes sa tam aspoň hodí ako akčný "hrdina". A MJW by mohol mať takú úlohu ako teraz Adkins, pravá ruka hlavného padoucha.

ywo666 (hodnocení, recenze)

Johnny.ARN: MJW je neskutočný borec. Hrať vie solídne, svaly má skoro ako kulturista a jeho schopnosti v bojových umeniach sú fantastické. Nie je to superhviezda, ale to ani nikdy nechcel byť. Vždy vravel, že sú u neho na prvom mieste bojové umenia, potom dlho nič a až potom herectvo. Napriek tomu má v porovnaní s Crewsom, Couturom, Austinom a ďalšími lepšiu filmografiu. Už v 1997 hral hlavnú rolu v Spawnovi. To bola síce chujovina, ale bol to kinohit čo zarobil. Pre väčšinu ľudí, čo majú radi expendables je známy. A ostatný môžu byť producentom u riti. Nehovorím, že má mať nejaký obrovský priestor, ale na nejaké dôstojné miestečko nárok určite má. Rovnako ako ďalší černoch Snipes. Prepustia ho začiatkom leta 2013 takže by sa tam kľudne mohol ukázať.

Johnny.ARN (hodnocení, recenze)

Marchelinko: Nie su to filmy, ktoé by mu túto miestenku zaručili. Pre ľudí je neznámy. Bude hrať v B-Teame, takže do EX3 ho vážne netreba. A čo sa týka Hemswortha, možno len chceli otestovať, ako by publikum zareagovalo na tekého mladého  Postradáteľného. Možno si len chceli pripraviť pôdu pre Diesla, The Rocka ... môj názor.

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy