Reklama

Reklama

Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie. Novou krev zastupuje Kellan Lutz (známý ze série Twilight), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a také žena! Olympijská medailistka v judu a zápasnice smíšených bojových umění Ronda Rousey. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

tak na tych dronov som zvedavy... Moze to byt dobre. Inak by ma fakt velmi zaujimalo co to zase maju hamburgerozruti za problem v legislative ... asi sa boja ze by Al Kaida vyuzivala drony na umiestnovanie vybusnin... strasne kokotny narod...

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lefty86

já se netěším viz níže příspěvky , a mně to vadí jen se ptám , navíc on si začal s touhle provokací , křiváctvím a s jinou sviňárnou , kterou tady docela slušně praktikuje 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lefty86

No stále se ho ptám , protože mi stále neodpověděl , to je logické a jeho neschopnost mi odpovědět jedné z těchto věcí : hluchota , slepota a nebo demence . Muára sem nepleť , bavíme se tady o někom jiném , tak neodváděj téma. 

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

jo má tam EXP 3 těším se na to jako svině taky, on je těžší fanda filmů celkově tak jeho nadrženost je taková že si to musel hodit do TOPKY no, když tu ta možnost na čsfd je tak proč ne?? proč ti to hlavně tak šíleně vadí??

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Wacoslav1

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

protože se na toi ptáš co pátý příspěvek na stránce, už je toho moc. Má asi údajně v topce film který neviděl, nevím nedíval jsem se, ať si tam má co chce, i když je to píčovina. Když to pak bude blbost tak to odpálí. Už je tu Martin748 nebo co, nedělej ze sebe stejnýho kreténa.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Martin741

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lefty86

proč ? on se může chovat jako bez páteřní kurva , a může zasírat diskuze svými hovny , on to může ? ok , proč já se ho teda nemůžu na něco zeptat 

na příspěvěk reagoval Lefty86, Lefty86

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

To byla narážka na mě :-) Kdyby jste to tu neřešili neobjevil bych ten film , jako malej jsem to nikdy neviděl :-) ale 3* dobrý ne??

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lefty86

Co nadělám tohle je film pro úzkou skupinu magorů a fanoušků co vyrostli na tom původním filmu. Pro ostatní lidi je to odpad. zase jako dokážu to pochopit. Mě je to u řiti pro mě to je stejně film roku 2013 a ať si třeba každej myslí, že jsem blázen mě je to fuk.

na příspěvěk reagoval Lefty86

IEO10

IEO10 (hodnocení, recenze)

Tady je pár odpovědí na otázky ohledně scénáře od borce co ho četl, jsou tam celkem zásadní SPOILERY, takže číst na vlastní nebezpečí. :)


I would like to ask a question about the draft of the script you obtained. Does it seem like the action will be bigger this time around for this third installment?? Also, how violent is it??

Yes the action definitely seems bigger, not really more violent than the first though. Some spoilers here, There's the train scene at the start, which reads a lot bigger than what was seen in the trailer. Basically it's the old crew saving Doc (Snipes), but Doc then goes rogue when he's free and he makes the train crash into the prison before goes with barney. Then there's the harbor scene, where things go pretty bad and after Barney sees Conrad Terry Crews is killed. The ending is where the old and the new crew join up to fight Conrad's army which reads like a HUGE action scene. It's pretty damn violent, Statham kills Conrad's main henchman by slicing him in half, but unfortunately that scene probably isn't in the movie due to the rating. Anyway, the action scenes definitely seem bigger and more massive.

 

Yeah, I've got a question - where did you get that?:)) And do you have feeling that it's better than previous two?
From a guy at another site, but yeah to me it seems better. There's a bit more story at least, a bit more depth and some history with Conrad Stonebanks. The only bad thing is that the old core Expendables crew seems to be put more to the background, there weren't any huge Dolph Lundgren or Randy Couture moments for example and even Statham's role seems smaller. A lot of attention goes to the young team. I particulairy liked the part where (SPOILERS) Barney fires the old team because he is at a loss when Crews dies and wants to protect the others by firing them. He then hires the new team, and ofcourse near the final battle the old expendables come back to help, but there;s a funny montage where we see the old Expendables trying to live normal lifes which doesn't really go right ofcourse. I hope that scene makes it into the movie, seemed really funny. What also seems to make it better is that Conrad Stonebanks is a more sophisticated villain, more intelligent and full of plans, but he doesn't seem to have too much screentime though.

 

I have two questions: Which characters are kill off and How many scenes have Max Drummer (Ford)...
Aside from the badguys, who are logically killed off, the only good guy that is killed off is Terry Crews. Drummer has a couple of short scenes throughout the movie, nothing special, but in the final battle he comes in action, he arrives in a chopper, flying it, bringing Schwarzenegger and Jet Li into the battle. He also helps them escape from the place. The part where he meets Schwarzenegger at the plane (the "short notice" part) isn't in the script though, so they may have added a couple of scenes (in the script, Drummer's role is still referred to as Church). Drummer is also at the ending for a bit, when they celebrate in the bar...

Uživatel IEO10 smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak ta tam samozřejmě není :-D Tady někdo hodně přebral. Já bych to nedal ani do podobných nevidím v tom pražádnou podobnost.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Protože Smrtící kořist a Deadliest prey jsou moje oblíbený filmy tak proto :-) Ale nemám z toho velkou radost. Doteď o Deadliest prey vědělo jenom pár nadšenců a fanoušků. Teď se na to vrhnou hateři zkurvení a to krásný hodnocení co tam máme půjde pěkně do hajzlu :-D

na příspěvěk reagoval Lefty86

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Smyk

Smyk (hodnocení, recenze)

Proč je  v souvisejících ,,Smrtelná koříst,, a ,,Deadliest Prey,, !? Pěknej bordel tu začíná být... :D 

na příspěvěk reagoval mzss1

Související novinky

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy

13.05.2017

Sylvester Stallone opustil Postradatelné a vrhá se do vysněné spolupráce s Jackiem Chanem. Jejich společný projekt se jmenuje Ex-Baghdad, točí se kolem útoku na ropnou rafinerii v Mosulu a bude ho… (více)

Expendables 4 se rozpadají

Expendables 4 se rozpadají

09.04.2017

Od třetího dílu Postradatelných uplynuly 3 roky a je dost možné, že se nikdy nedočkáme pokračování. Důvod? Neshody mezi producentem Avim Lernerem a Sylvesterem Stallonem, které skončily Slyovým… (více)

Expendables 4 jsou na cestě

Expendables 4 jsou na cestě

10.10.2015

Po třetích Expendables to s populární akční sérií moc růžově nevypadalo. Američané nechali v kinech tristních 39 milionů dolarů a nebýt tržeb ze světa, které film nakonec vytlačily přes stěžejní… (více)

Expendables míří do televize

Expendables míří do televize

07.03.2015

Akční parta Sylvestera Stalloneho si naposledy nevedla moc dobře. Ať už to bylo únikem Expendables 3 na internet, absencí krve nebo něčím jiným, jednalo se o nejhůře přijatý a nejméně výdělečný díl… (více)

Reklama

Reklama