Diskuze

Lacike

100% to bude na producentech. R-ková verze bude třeba obsahovat delší souboj Statham vs. Gibsonův člověk - a buď mu zabodne nůž do krku a pak ještu tu hlavu nakopne na zeď a nebo ho přezízne na dvě půlky.

na příspěvěk reagoval Lacike

S.W.A.T

Neeson by byla samozřejmě skvělá volba na padoucha.

Wáca: bál jsem se, ale kupodivu mi tam vůbec nevadili, snad skoro naopak. A Lutz mě mile překvapil, jak já ho nemám rad, tak jsme na něj musel změnit názor.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Presna tak. Rating to dost zabil a naco to bolo dobre. 66% divakov v USA tvorili ludia starsi ako 25 rokov.

Neviem ci mam Slya zatracovat, ze chcel kojenecky rating, alebo ho lutovat za to, ze ho k nemu dotlacili producenti.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Wacoslav1

Trochu bych to poupravil - ty cucáci se nelíbili vůbec nikomu (jen někteří je vzali na milost). Ale co tomuhle filmu nejvíc ublížilo byl PG-13 - mladejm je film u prdele a pravý fanoušky to jenom nasralo. Střih byl pak slabší atd. - ale R-kový verzi věřim, že všecgny pochybovače přesvědčí, že i tenhle díl je super (což já už dávna vím)

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Segrestor

To jo, ale stejně bych se bez těch cucáků obešel nelíbili se tam skoro nikomu a k úspěchu filmu taky moc nepomohli. a když už tam museli dát za každou cenu mládí, tak se dal určitě vybrat někdo lepší než Homokles Lutz. Ten Ortiz byl děsnej hrozná držka. ten Powell takovej nijakej. Jenom ta Ronda byla ok proti tý nic nenamítám.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Segrestor

Sly to chce dotáhnout do pětky a na dva filmy je ještě dost akčních borců. A Rock je jediný z mladších, který je akční hrdina a navíc vzhledem připomíná borce 80. a 90. let a jeho postavy jsou taky jak z těch dob.

A pokud mají natočit ty dva díly, tak musí obsadit divacky atraktivní herce - Rock a Neeson se úplně nabízí, už prože ty akčňáky točej a všichni jim to žerou.

Čtyřka nabere zase jinej směr - mládí vs. staří se nepovedlo, PG-13 diváky naštvalo atd. A ještě bude čtyřka ten bod, který rozhodne co bude s akčním žánrem dál.

Wacoslav1

no, nechci vypadat, že furt kontruju, ale ono to vlastně úplně nakonec je o tom, že spolupráce je nejlepší. Sice udělat to postaru, pořádně to vystřílet, ale také hlavně díky kooperaci s mladejma...

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Segrestor , Wacoslav1

Tak ten změr je samozřejmě zjevný, ale provedení mi přišlo poněkud stupidní. Až na vrtulníkovou verzi Hvězdných válek, ta byla geniální (pokud tedy nešlo o kouzlo nechtěného).

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Segrestor

Přesně máš recht. ta hlavní myšlenka je o tom, že si pořád ti staří dají ty mladý blbečky úplně v pohodě. mě se docela líbí jak ten film vykresluje střet generací, ale nakonec je to stejně tak, že dědci musí tu omladinu jít zachránit, takže ten oldschol duch je z toho pořád cejtit na hony daleko i když je to možná trochu v modernějším hávu. Jo a jsem rád, že sis to užil.

na příspěvěk reagoval alchac, Segrestor

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

já bych bral kdyby Rock klidně zabil Slye, jedno jak a třeba Crewese s Banderasem, kterej by tomu dodal tu správnou lítost svou postavou :-) Statham, Snipes,Couture a Lundgren by šli ve stylu Ramba IV za tvrdou odplatou by do toho řezali. Rock má teď figuru srovnatelnou s Arnoldem v době Komanda, (i když některý proporce měl Arnie nesrovnávatelný) Klidně bych Rockovi do zlýho týmu hodil Céčkaře jako Hogan a Lou Ferrigno kterej má pořád výborný proporce. Zničili by je ve čtyřech na maděru Couture by mohl mít pořádnou bitku a všichni to jsou fighteři.. A tím by se uzavřela série Expendables, která se přece jen začala ubírat jiným směrem než  by měla. Bez trailerů, bez upoutávek, lidi by v kině byli v prdeli z nečekanýho děje. Už žádný děti, žádný komediální prvky, jen vyvražďovačka.

Segrestor

Jakmile jsem to dopsal, tak jsem si uvědomil, že jsem na něj trestuhodně zapomněl :) Jinak já se podle trailerů podvědomě obával, že to bude asi pro mě nejslabší díl. Stále koukatelné, ale podruhé už to vidět fakt nepotřebuju.

alchac

Ohledně hlášek jsi nepochopitelně nejmenoval Arnieho... Jetliho si všimnout lze, ale pravda, je zastrčený více než ve dvojce. Víme ale proč, neřeším to. A že to bude blockbustrové bylo zřejmé už z prvních promo prvního dílu, no ne? :)

Jezinka.Jezinka

Jezinka.Jezinka (hodnocení, recenze)

alchac

Při srovnání jedničky a dvojky to pro mě směrem k dvojce mělo výrazně vzestupnou tendenci, po tomhle Tvém zhodnocení nevím, zda se na trojku vůbec má cenu podívat.

Segrestor

No pro mě to jaksi ztratilo kouzlo předchozích dílů. Sebeironizující dialogy a hlášky staré party tu odbyde na začátku Snipes a v druhé polovině částečně Banderas, jinkak celkově jsou tu "staří" prakticky jen do počtu (Jet Li kdyby tu nebyl vůbec, tak si toho ani nevšimneš). Přitom pro mě tahle série byla hlavně béčkově vonící nostaligcká zábava, která je bohužel tlačena do polohy jakéhosi blockusteru - což na mě působí jaksi nesourodým dojmem. Plus se vytratila přímočarost (což ovšem někdo může považovat za plus).

na příspěvěk reagoval Jezinka.Jezinka, Segrestor

alchac

Už vím, že buď už nebude, nebo právě bude :)) jinak pak má Hues šanci asi jako Davi. Minutu a tři věty... bohužel. Nicméně kvůli tomu nepřehlídnu fakt, že je to dobrý akční film.

Segrestor

Jestli se bude stále více prosazovat "omladina", hážu na to bobek. A přitom takoví Bolo Yeung, Matthias Hues Sonny Chiba, a Jackie Chan pořád nikde!

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy