Devious Maids - Season 3

(série)
USA, 2015, 9 h 5 min (Minutáž: 41–42 min)

Tvůrci:

Marc Cherry

Kamera:

Lloyd Ahern II

Davide Ishmael, Ana Ortiz, Dania Ramirez, Roselyn Sanchez, Judy Reyes, Rebecca Wisocky, Tom Irwin, Grant Show, Susan Lucci, Naya Rivera, Naya Rivera (a.z.) (více)

castor

Vítězný tým se nemění, má to šťávu i svérázný humor. Třetí série navazuje na předchozí, postupně se poměrně sympaticky dozvídáme, co všechno se po osudné střelbě událo: Rosie ležela čtyři měsíce v kómatu, řešení ledviny Genevieve máme také odškrtnuté, tudíž pár postav je pryč, nahrazujeme je novými a jedeme dál. Vracejí se Taylor a Michael Stappordovi, kteří přicházejí s adoptivní dcerkou a tajemstvím. Posléze se vrátí i Michaelova exmanželka Olivia. Ctižádostivá Carmen, která má velmi blízko k nahrání prvního hudebního alba, randí s ženatým mužem, Zoila řeší v pokročilejším věku těhotenství i pravdu o otcovství, údajně mrtvý manžel Rosie je ve Státech a Spence má hned plné ruce práce, a Marisol rozjíždí nové podnikání a randí se svým mladým služebným Jessem. U Powellů je tradičně veselo. „Už jsou to věky, co byla v našem domě spáchaná vražda,“ reaguje Evelyn směrem k detektivovi poté, co našla ve svých oblíbených růžích kus lidského těla. Nebude to jediná část, krve bude docela dost. K Powellům se navíc vrací dětský smích. Dokud to Adrian celé nezašlape do země. Celkově spokojenost. Stále však s nadhledem a štiplavým humorem. I když finále je pochopitelně totálně přitažené za vlasy. ()