Reklama

Reklama

Containment

(seriál)
  • USA Cordon (neoficiální název)
Trailer 1
USA, 2016, 9 h 6 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Julie Plec

Hudba:

Michael Suby

Hrají:

David Gyasi, Christina Moses, Chris Wood, Kristen Gutoskie, Claudia Black, George Young, Hanna Mangan Lawrence, Trevor St. John, Zachary Unger (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Policejní strážník Lex Carnahan (David Gyasi) je pověřen úkolem udržet klid v ulicích poté, co se uprostřed Atlanty rozšiřuje smrtelně nebezpečný virus a město je rozděleno na dvě půlky. Na tu zdravou a na tu kontaminovanou. Seriál je americkým remakem belgického dramatu Cordon. (geklon)

Videa (23)

Trailer 1

Recenze (27)

warrenur 

všechny recenze uživatele

Zo zaciatku mal serial celkom naslapnute a tesil som sa na slusny lekarsky thriller. Zial po cca 9tich dalsich castiach ma zacinaju urcite pasaze otravovat a preskakujem. Ano, ako uz mnohi spoludivaci spomenuli, mnozstvo "typickych" reakcii, dialogov americkeho blockbusterovsketho typu sa tu kopi jedno na druhe. Herci, spociatku sympaticki, zacinaju v poslednych castiach pustat hlasky a mat citove vylevy typu.....ktore nepotesi, ale otravuje. Proste kazdou dalsou castou moje pociatocne nadsenie opadlo a teraz uz chcem mat serial uzavrety, ked uz som mu venoval tolko casu. Neodporucam. Tam kde maju napatim lietat iskry, sa to nedeje a tam kde je citit romanticka scena, je tato zvacsa bud presladena alebo uplne zpackana. Slabe dvojhviezdie. ()

Zeck 

všechny recenze uživatele

Začátek nastřelí bombastický apokalyptický výjev totálního chaosu, malátných nakažených připomínající zombie na každém čtverečním metru, armádu, která jim zoufale vystřeluje mozky z hlavy a totální rozklad všeho, co si člověk představí pod pojmem civilizace. Pak najede znělka s úvodními titulky, objeví se nápis "o několik dní dříve" a do šesté epizody se nestane vůbec nic. Je to zcela průměrný televizní seriál, který pokud by neměl za hlavní téma zákeřný virus, člověk by si ho spletl s libovolnou kriminálkou. 64% ()

Reklama

BlackHood 

všechny recenze uživatele

Skvělé téma. Kvalitní seriál s netradičním příběhem. Každý, kdo má rád toto téma bude určitě spokojen, i přes některé nedostatky. Seriál je totiž celkem natahovaný a každý díl se v podstatě řeší podobné věci. Co se týče 11. Dílu, tak ten mě celkem zklamal. V seríálech musí umírat hlavní postavy, aby se udrželo napětí a vážnost, ale že 3/4 jednoho dílu bude umírat postava, celá zakrvácená, vedle své rodiny a milovaných, je už natahované, depresivní a nechutné. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Lákal mě atraktivní námět a naopak trochu děsil původ seriálu. Musím ale říct, že i když si Containment nese jisté znaky stanice the CW, stejně jako styl vedení seriálu Julie Plec, tedy větší důraz vztahy a tlačení do popředí emocionální rovinu, jako celek mě to překvapivě dost rychle a intenzivně chytlo. On už jen ten nápad vzít skupinu různorodých lidí, odříznout je od světa a nechat je ve stále zhoršující se situaci mezi sebou interagovat je hodně vděčný. Tady to funguje díky dobře napsaným a sympatickým postavám a příběhu, který se pozvolna odhaluje na pozadí různých problémů, které postavy napříč epizodami řeší. Seriál by pro úplně uzavření potřeboval alespoň minimálně ještě jednu sérii. Možné rozuzlení je tu spíše jen naznačeno, ale je dobré, že příběh aspoň nekončí žádným zbytečným cliffhangerem a jen prostě... otevřeně. ()

Ben Nevis 

všechny recenze uživatele

Celá série 80% Kupodivu se mi to líbilo, i když na můj vkus tam bylo moc černochů a idylických smíšených partnerství. Alespoň že z Hnědoameričanů nedělali světce, jak to mají často v Hollywoodském scénáři. Koukám na komentáže, že někteří sledovali jiný seriál než já. Já sledovala drama lidí odloučených od přátel, rodin a čelících možné smrti. Nehledejte v tom gore, zombíky, mimozemšťany. Je to obyčejný zápas o život, který si komplikují samotní lidé. ()

Galerie (90)

Reklama

Reklama