Bouřlivé víno

Drama / Rodinný
Slovensko, 2012, 109x50 min

Scénář:

Diana Kacarová

Emil Horváth ml., Nela Pocisková, Juraj Loj, Monika Hilmerová, Maroš Kramár, Helena Krajčiová, Jana Oľhová, Marián Slovák, Eva Rysová, Ľuboš Kostelný (více)

Rodinný seriál z krásneho vinárskeho prostredia - Búrlivé víno, ktorý poteší najmä romantické duše. Určite vás zaujmú osudy dvoch vinárskych rodín, spojených dávnym priateľstvom a rozdelených klamstvom. Je to seriál, ktorý ponúka množstvo emócií, ktoré patria do životov každého z nás, ako je láska, priateľstvo, nenávisť a aj ľudskosť! (TV Markíza)

neimed

Skoda celkom talentovaneho Filipa Tumu. Je to len dokaz toho, ze divadelny a operny herec sa v slovenskych "telenovelach" iba zhovadi a pokazi to jeho imidz. Dufam ze nie navzdy. Neviem ci je taka filmova kriza na Slovensku alebo co, rada by som v jeho filmografii videla aj nieco, co neoznacim dvoma hviezdickami, pripadne odpadom. Ak mam Burlive vino pustene, je to len preto, aby som ho aspon na chvilku zahliadla. Snad to s Pociskovou dlho tahat nebudu. Ma na lepsiu herecku kolegynu, nielen na taku soplanou, s ktorou sa prave nudi pri natacani. :D ()

HOCKEYKA

Rada by som vedela,či všetci tí ,,experti",ktorí udelili tomuto seriálu hodnotenie ,,odpad" videli aspoň jednu jeho časť,alebo tak učinili len z praobyčajného zvyku dehonestovať pôvodnú televíznu tvorbu.Celkový rating a slovné hodnotenia ani zdaleka nezodpovedajú realite,preto usudzujem,že 99% ,,spravodlivo"hodnotiacich členov tohto klubu seriál nikdy nevidelo.. ()

janulin123

Krutě jsem se zmýlila. Vždy jsem si myslela, že Češi jsou nejkritičtějším národem, ale zdá se, že Slováci nás hravě trumfnou. O Búrlivé víno jsem zavadila náhodou a musím říct, že to nebylo zas tak špatné. Fajn: podobá se to na venezuelskou telenovelu, hudba je jak z německého romantického filmu...dobře, Nela Pocisková neumí hrát. Ale i přes tyto neduhy a ještě některé další (například snaha o naprosto šílené zvraty, které občas klepou na rozum) se na tento seriál dívat dá. Protože mě skutečně asi tak dalších 30 sekund po té, co seriál skončil zajímalo, co bude dál. ()

klúčik

Mám rád pôvodné seriály , ale tieto nové " výtvory " sa akosi začali podobať na venezuelsko - argentínske somariny. Jednoducho je to slabučké a naivné !!!! Herci musia hrať , aby si zarobili - z niektorých sa stanú "hviezdy " , ktoré po prekročení hraníc nik nepozná a u nás sa idú s nimi bulvárne denníky pokakať... Toto je neskonalé blato...... hodnotím 5%. ()

matthew.17

Menim hodnotenie z jednej hviezdičky za Bašu Švidraňovú na 4 za celý seriál. Nie je to dokonalé, nie je to to čo od seriálu očakávam, má to zopár hercov vďaka ktorým program zásadne nepozerám (Kramár)... ale má to čaro, dáva príležitosť hercom vymaniť sa zo škatuľky, otvára témy a charaktery ktoré na slovensku chýbali a napriek všetkým intrigám a seriálovým klišé sprostiam človeku aj tak zostane dobrý pocit - a toto je myšlienka, ktorú by raz mohol nejaký seriál rozpracovať naplno. (toto hodnotenie platí len po sériu 5, už tá bola na hrane a ňou to mali aj ukončiť, dalej len naťahovany odpad) ()

• 45,6 je najvyšší trhový podiel medzi divákmi vo veku 12 – 54 rokov. Seriál ho dosiahol 20. marca 2013 ešte v starom vysielacom čase o 18.00. (Zdroj: cas.sk)
  • Stanislav Rosner (Marián Slovák) mal operované srdce, lenže tesne po zákroku nebolo na jeho hrudi po jazvách ani stopy. (tommy187)
  • Pre kostymérky bol asi najväčší problém prívesok Niny Dolinskej (Nela Pocisková), ktorý sa im nepodarilo zohnať ani počas troch týždňov, a tak musel pricestovať až z Prahy. (Zdroj: markiza.sk)