Film se odehrává na vánočním večírku firmy, kde se mladý instalatér snaží bránit před útokem krvežíznivých zombie v kabince na záchodě. (bestlama)

drankeryth

Tvorcovia filmu boli dost originalny, pretoze zombie horor odohravajuci sa na toaletach som este nevidel. Najprv som si vravel, co tam asi take mozu neustale ukazovat, ked vela priestoru na toaletach neni. Ono to funguje, aj ked film obcas trpi zbytocnymi a hlavne siahodlhymi dialogmi, ktore nikam neviedli. Film z tej biedy zachranuju komedialne scenky a o dialogoch by sa tiez dalo povedat, ze boli na zasmiatie. Vyzor zombie zas moc nevyzeral najlepsie, skor je to robene troska amaterskym sposobom s nepatrnymi zableskmi poskodenej pokozky na tele, ktora ako tak vyzerala k zombie vyzoru. Celkovo ma film nesklamal a rad som si ho pozrel az do konca, kde na absolutmom konci je miniscenka, ktora ani toho moc neukazala, aj ked sa clovek dovtipi co sa asi stalo:) ()

Shanen29

Po pravdě řečeno nový žánr je na světě.Sice první vlaštovka,ale WC Horor vskutku impozantní.Více takových,dám si na wc obrazovku a vyhřívaný prkýnko. ()

boumik

Vlastně ani nevim za co davam dvé * Asi za tože sem to zhledl na poprve a za svou odvahu že jsem dotoho vubec šel !!! Tento film bude určitě brzo zapomenut a skoči na nějakem WC kde ho budou lidem promítat při jejich vyprazdnovani tuhe stolice... A zaručeně jim to pujde rychleji když uvidí tuto nadhernou bublající sračku . ()

Bluepiggie

Zajimavy napad, tesil jsem se na to, bohuzel marne.... nejenom, ze me po cely film stval britsky akcent... cely film byl jen nuda... zadny vtip a nic zajimaveho ()

PORTER44

Ze začátku mi to připadalo jako pěkná hovadina,ale nakonec jsem to shlednul celý a nelituju.Celý film na záchodě sem tam nějaká krvavá scéna a horda zombie a hlavně občas docela dobrá humorná scéna. ()