Star Wars: Vzestup Skywalkera

• Česko Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera (více)
USA, 2019, 142 min

Režie:

J.J. Abrams

Kamera:

Dan Mindel

Hudba:

John Williams

Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, John Boyega, Naomi Ackie, Carrie Fisher (a.z.), Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Mark Hamill (více)

Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. (Falcon)

Diskuze

West

West (hodnocení, recenze)

Rian Johnson není potvrzen na IX , pouze na VIII , možná to nakonec znovu převezme Abrams pokud to zmrví, nebo kdo ví.. A docela by mě překvapilo , kdyby poslední díl vzal Lucas.. :D

Anarvin

Anarvin (hodnocení, recenze)

Tak ne, Rian Johnson nakonec zřejmě jen napíše hrubý nástřel scénáře.

TripleDouble

TripleDouble (hodnocení, recenze)

Anarvin

Ta věta

"Jett navíc naznačil, že je značná šance, že podobně jako v minulosti budou obsazeni především málo známí herci, aby si diváci tváře nespojovali s určitým vžitým obrazem konkrétní osoby."

Mě neskutečně potěšila. Už jsem se bál, že tam začnou obsazovat známé xichty.

Bingos

Bingos (hodnocení, recenze)

Přesně tak, oni si nepornajali značku kvůli reklamě u McDonalda, ale odkoupili práva na kompletní SW universum

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

tohle studio dozajista nekrachne a na Lucasovi už to nezáleží.

kukkik

kukkik (hodnocení, recenze)

Jaký má k*** smysl plánovat film na 6 let dopředu? :D To je stejné jako na stejnou dobu odhadovat počasí. Vsadil bych se že pokud to studio co to má točit nekrachne tak buď Lucas umře nebo se to zruší kvůli financím :)

na příspěvěk reagoval Žralok

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Helo

naprůměr je tam cokoli, třeba papíry a knížky s opřezanejma hranama zbožňuju, chci kindle BSG edici    ´=oD

na příspěvěk reagoval Helo

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Helo

všechny jsou super, akorád té poslední v mezi fázi trošku ztrácí dech, ale nijak dramaticky (OI=´

na příspěvěk reagoval Helo

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

Ani Furiosa nezabrala, lidé do kin nechodí

29.05.2024

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Nové Star Wars mají synopsi a datum natáčení

Nové Star Wars mají synopsi a datum natáčení

22.06.2023

Nový Star Wars film pokračující příběh Rey (Daisy Ridley) má oficiální název, synopsi a také předběžné datum začátku natáčení. Tzv. Skywalker sága skončila v roce 2019 snímkem Star Wars: Vzestup… (více)