Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (Cinemart)

Diskuze

Uživatel Ondro1112 smazal svůj příspěvek.

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

Ten ksicht ani trochu nepřipomíná agenta 47 z herní předlohy. Nejde jen o podobu, ale i o to, že si ze svojí práce nedělal prdel a na obličeji nosí takový děsivý výraz. K tomuhle se ani nehodí ta „skoropleš“.

zimus

zimus (hodnocení, recenze)

Tak se mi zdá, že tím, kdo se nejvíce blížil Hitmanovi, byl Jason Bourne... Tohle bude jen další rádobyhustý akční nicmoc film :( .

na příspěvěk reagoval GigaPudding

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

West

ani mne Friend neni veľmi sympatický, na rozdiel od Olyphanta, ale podľa traileru vidím, že film sa mi páčiť bude. :)

West

West (hodnocení, recenze)

Koukám že novej Hitman vypadá spíš jako Terminator a to viditelně - Robert Patrick z Judgment Day. To mi nějak nesedí a to ani herec - Rupert Friend. Timothy Olyphant byl předloze přesnější. Sice Hitman by měl být badass vraždící agent, ale podstata je v jeho inteligenci, strategii a umění boje než nadliských schopností nesmrtelnosti.

na příspěvěk reagoval Mukade

Beckett51

No ako sa to vezme, svojim spôsobom máš pravdu, v črevách mám stále hovná, takže mám život na hovno prakticky od vtedy, čo sa mi začali tvoriť hovná v črevách :D Som živý a plný hovien - život na hovno :D Ale kto ho potom taký nemá? :D :D: D :D

na příspěvěk reagoval Beckett51, ywo666

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Fakt je, že v Kingsmanovi nešlo o serióznost a uvěřitelnost to musí bejt jasný každýmu. Nicméně ani já se nemůžu zbavit dojmu, že byl ten film místy vážnej až moc. Čekal jsem větší úlet a některý ty fóry když už tam byli působili trochu puberťácky, ale Švédská princezna zezadu potěšila :-D

Beckett51

Práveže naopak, môj život je plný záujmov a toto je len jeden z mojich záujmov, nakoľko zbožňujem filmy a umenie vytvoriť skvostný dej. Tak prečo sa pri sledovaní týchto filmov nezoaberať chybami v scenároch a teda dejoch? Len som spojil príjemné s užitočným. Pre mňa zas môžeš mať na hovno život ten komu pri filem nezáleží na kvalite deju toho filmu. Mne na tom najviac záleží a aj drvivej väčšine ľudí s vyššou inteligenciou, ktorých poznám. Pozerajú filmy, ktoré majú dej a normálnu myšlienku. To sú skutočné umelecké filmy, toto je polobrakové, lebo síce dobrá originálna myšlienka tu bola, iba bola podaná úplne deravým dejom.

na příspěvěk reagoval GigaPudding

ywo666

Nemali záujem o kvality! Presne preto je tento film nekvalitný a zalsúži si možno 60% :D Toľko som mu dal za originálnu myšlienku, ponaučenie a celkom slušnú akciu, ale dej bol proste otrasný a ja nemám rád plytké filmy so zdefomrovaným dejom. Už roky sa tu narozdieľ vás amatérikov, zaoberám pocohpením scenárov a hľadaním chýb v týchto scenároch, teda dejoch a tento dej je deravý ako ponožky určitej vrstvy obyvateľstva...

na příspěvěk reagoval Beckett51

tomas.malo

Áno lebo tajný agent je hluchý, slepý aj sprostý, že ju ani vôbec nepočuje, ona sa totižto za jeho chrbát asi teleportovala, keď neotvorila dvere a ani neprešla okolo neho, nakoľko vedľajšia miestnosť bola po jeho ľavici a keby z tadiaľ niekto vychádzal, by ho určite neprehliadol. Takže neviem o čom tu stáčaš, toto bol predsa akčný krimi film, ktorý mal mať nádych humoru, čo ja mal, ale áno scenár je úplne deravý a nelogický.  Ale vyše IQ je zjavne na bode mrazu, zatiaľ čo je moje je otestované a nadpriemerné...

Ondro1112

Ondro1112 (hodnocení, recenze)

tomas.malo

V diskusii? Na ČSFD nie su diskusie. Na ČSFD je len banda detí, čo nerešpektuje iného názor a každý iný názor hneď uráža vulgárnymi urážkami a napadá útokmi ad hominem. To nie je diskusia. ;)

tomas.malo (hodnocení, recenze)

ywo666

Ja hlavne verím, že toto bolo naposledy, čo som ho stretol v nejakej diskusii :-D Ale ako vravíš, tie žánre má chlapec trocha pomýlené.

na příspěvěk reagoval Ondro1112

tomas.malo

Ja hlavne čakám, že nabudúce opičuje romantickú komédiu, lebo bola málo horrorová a mysterióznu drámu lebo bola málo vtipná.

na příspěvěk reagoval tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Methew

čo ty furt splietaš o nedokončenom vojenskom výcviku? Veď ten jeho výcvik trval odhadom niekoľko rokov - 2-3roky. Ak si ten film skutočne videl, tak si si určite všimol, že ten mŕtvy agent o tej ženskej nemal poňatia - 100% prekvapenie.

atď atď.

Jediný výsmech si tu ty a tvoja deravá "logika".

Navrhujem, ďalej si nevšímať tohto trolla... nech umrie hladom.

na příspěvěk reagoval ywo666, Methew

Methew

Nechápem prečo hladáš logiku, kde nie je a ani nechce byť. Preto to nechápeš. Hladáš kvality o ktoré režisér a ani jeho fanklub absolútne nemali zájem.

na příspěvěk reagoval Methew

ywo666

Zaujímavý je aj jeho nedokončený vojenský výcvik, ale nedokázal sa postaviť ani jednému chlapovi, zrazu ako agent Kingsman, dokázal vyvraždiť desiatky profesionálnych vojakov a dokonca aj tú ženskú, ktorú ani skúsenejší agent nezabil... však to je úplný výsmech logike.

na příspěvěk reagoval ywo666, GigaPudding, tomas.malo

ywo666

Podľa mňa ti z toho filmu, ktorý hovorí akým dobrým filmom je, už odumreli mozgové bunky :D Pochopil som o čo v ňom šlo, ukázať ľuďom film, ktorý hovorí o sebe akým veľkým filmom je. Iste na nič sa nehrá, ale až tak sa na nič nehrá, že ten dej je z tej nehravosti úplne zničený :D  Každý extrém je zlý a tu je to vidieť. Toto je extrém, extrémne deravý dej. Každému môže ten film povedať niečo iné. Vyplýva z neho aj zaujímavé ponaučenie, no mohlo byť podané v lepšom svetle. Vieš, keby nebol film hlavne akčný, dobrodružný a krimi, ale v prvom rade označený ako komédia, či paródia, bolo by to pochopiteľné, ale toto sa tvári už samo o sebe dosť vážne a pri tom komicky, až je to tupé.

Methew

Za a) je úplne jasné, že si vôbec nepochopil o čo vo filme išlo. Chvalabohu 88% a dobré tržby nasvedčujú že až toľko hlúpych ľudí tu nie je. b) určite nejdem čítať tvoj blog, lebo mám pocit, že mi už len pri čítaní tých tvojích sprostostí odumierajú mozgové bunky.

na příspěvěk reagoval Methew, Methew

ywo666

Pochopil, o logiku a ucelený scenár v ňom nešlo, to viem s určitosťou podotknúť. Išlo v ňom asi o gumovanie mozgov a aby sa zapáčil pubertálnym jedincom. Iste mal svoju originálnu myšlienku, ktorá však bola podána úplne deravým dejom. Nebudem to tu viac rozpytvávať, videl som to celé a je to strašne polobrakové. Čo je na tom príspevku debilné tomas.malo? Ja mám skôr dojem, že tento film bol debilný, bez hlavy a päty, bez ladu a skladu. Viac o ňom píšem tu na svojom blogu, http://matejkeckes.blog.sme.sk/c/375888/kingsman-tajna-sluzka.html

na příspěvěk reagoval ywo666

Lamprea

Lamprea (hodnocení, recenze)

Bóóóže, po shlédnutí traileru jsem teda pěkně nasranej, páč Hitmana jako hru jsem měl hrozně rád, v podstatě to byla tenkrát jedna z prvních her co sem hrál a mnohem radši bych byl, kdyby z toho udělali nějakej temnejem, plíživej thriller, než tupou akční řežbu. Navíc by to i mnohem víc sedělo s předlouhou ( hrou ) páč to nebyla žádná řež, kdo hrál ten ví..

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47