Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (Cinemart)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Yoshitsune

Ano Chameleon" však jsem napsal... ale, u něj to bylo trochu jinak. :)

Tak průstřeli tam budou... na ostré předměty též dojde řeč.

Víz Hellkoptera která projede počítačovou místností jistě taky něco semele. ;)

Takhle to myslím... Jak 47 uvažuje

OBRÁZEK

Jako že v tom filmu to moc asi fungovat nebude... když je věčně viděnej ve svím Quádru s rudou kravatou. :D

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Prometheus69

na tohle téma snad vznikl i film nebo seriál

no tak jestli to bude mít nějaký průstřel hlavy a nějakou tu krev, tak z  toho se neposeru, ale jestli tady bude gore jaké bývá v hororech tak hej

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Mukade

Yoshitsune

Přejme jako že se to naučí jen tím že za někoho převlékne.. tedy profesi. :)

Je tam scéna kdy v hangáru doslova přeřízne kusem krytu jednoho vojáka na potkání.

No pG12 to mít určitě nebude. :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Hodně se mi líbý... že se uplně (skoro) Vysrali na herní předloha a inspirovaly se spíš v Matrixu... a MI. :D

Navíc je to Gore. :)

dannyd14

dannyd14 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

tak to potom nie je pravy hitman, ale obycajny zabijak hrajuci sa na hitmana, asi si nehral(a) hru, teda, okrem 5, ta nemala s ostatnymi castami nic spolocneho okrem mena

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Však to. Ani akcia sa mi nepáči. Hlavne tá na tej ulici ako po ňom strieľajú ostrelovači a on tam páli v divnom postoji, v nepodarenom spomalení. Fakt hnus. Aj spomalovačky a CGI akcia sa dá spraviť dobre, ale tu to v trailery fakt nefunguje. Tomuto filmu dávam len veľmi malú nádej na úspech. Obsadenie ma vôbec nezaujalo, hlavný hrdina vyslovene nesympatický. Režisér no name. Trailer poslabší. Nechcem to odpisovať úplne, ale je len malá pravdepodobnosť, že toto bude pozitívne prijaté. A uvidíme ako to zarobí. Tipujem max do 80 mega a skôr ešte výrazne menej.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

ywo666

Tak asi máš pravdu, že i nějakej zvrat ve 20. minutě by byl fajn, ale popravdě nepovažuju nějakej dílčí zvrat za tak zásadní, aby pokazil zážitek z filmu. Tohle není nějakej thriller, kde záleží na každým slovu, ale akčňák. Mě spíš serou ty digitální bouračky těch aut.

na příspěvěk reagoval ywo666

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47