Gangsterský boss Alexander Coates (Steven Seagal) sa chystá odísť na odpočinok a opustiť svoje impérium vybudované vo veľkomestskom podsvetí. Keď sa ale v meste objaví nový konkurent Ice Man (Ving Rhames), musí sa Alexander rozhodnúť, či prenechá moc nad impériom Ice Manovi, alebo znovu zabojuje o všetko, čo počas svojej kariéry vybudoval. Alexander dlho neváha a s pomocou svojho dávneho priateľa Jimmyho Peanutsa (Danny Trejo) a zabijaka Romana Hursta (Bren Foster) sa púšťa do záchrany starej hierarchie podsvetia – hierarchie, v ktorej Alexander vládne pevnou rukou. (TV JOJ)

Diskuze

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1 , stuntmanMIKE

Veľmi by ma zaujímalo čím sa práve Litva zaslúžila o túto poctu. Každopádne ja počkám na anglickú verziu. Ale príde mi divné, že nikde to ešte ani nevyšlo a v jednej postsovietskej republike to už stihli aj nadabovať.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Wacoslav1

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

boha Waco ty si kamikadze co sa tyka tohto... cam ripy, TSka, litovsky to pozeras... kurva chlape co mas z toho ? akurat sa pripravis o zazitok z filmu, ktory vyjde o mesiac neskor v lepsej kvalite a v originaly... potom uz vies co mas cakat a uplne si ten zazitok odjebes...

na příspěvěk reagoval ywo666, Wacoslav1

Uživatel stuntmanMIKE smazal svůj příspěvek.

ywo666

Tak si počkej až to bude na nějakým ofiko webu v Angličtině. Hádám, že Litevsky to asi vidět nechceš :-) Já jsem se fakt hodně nudil a neměl jsem co dělat tak jsem do toho šel.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, ywo666

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Už jsem to viděl a nebudu k tomu až tak zlej. I když netvrdím, že by mě to nadchlo. Stojí to za to vidět hlavně kvůli Brenu Fosterovi a jeho soubojům ten týpek má potenciál. Seagal je tu spíš v pozadí. Trejo mi tu přišel úplně zbytečnej. bylo to dost ukecaný naštěstí aspoň soubojů je dost. Přestřelky skoro žádný jedna pořádná je až na konci. No vidím to mezi dvěma a třema hvězdama. Ještě si to musím rozvážit.

na příspěvěk reagoval ywo666

sniper18 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: V poriadku, ja som len nepochopil, čo má s tým spoločné nejaký optimizmus, keď ten súvisí len s očakávaním. A ja už pri tomto filme nemám žiadne očakávania, keďže už viem, aký je.

sniper18

Nadsázka ti nic neříká co? Neber všechno tak smrtelně vážně, ale teď na rovinu mě teda trailer vůbec nezaujal, ale nechci to odepisovat předem. Jenom už prostě Seagalovy nevěřím. To je celý.

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Sniper18: diky za info, ja si pockam pak na normalni eng verzi...ja uzbani nedoufam, ze se jeho filmy zlepsi..cekam prumer, mozna lepsi prumer...snad ne hure..

sniper18 (hodnocení, recenze)

Film sa už dá vidieť, ale v litovskom dabingu, takže si počkám až kým sa bude dať rozumieť. No po takmer všetkých stránkach to vyzerá o dosť lepšie, ako tie dve posledné tuctovky, teda až na Seagalove súboje, tie by už nutne potrebovali nejakú zmenu, lebo už je to celkom nuda.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Martin741

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

chochi18

Ty jo, vypadá to docela dobře. A slušná skvadra týpků - Trejo, Rhames, Seagal...V traileru nejvíc exceluje Foster, co se týká fightů. Vypadá to na celkem dobrou páteční zábavu z gauče a pivkem v ruce.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ne, to je zodpovědná práce. Takže nic pro našeho Marťu:) Jedinou práci, kterou si pro něj dokážu představit, je živá bomba nebo cvičnej terč:)