Gangsterský boss Alexander Coates (Steven Seagal) sa chystá odísť na odpočinok a opustiť svoje impérium vybudované vo veľkomestskom podsvetí. Keď sa ale v meste objaví nový konkurent Ice Man (Ving Rhames), musí sa Alexander rozhodnúť, či prenechá moc nad impériom Ice Manovi, alebo znovu zabojuje o všetko, čo počas svojej kariéry vybudoval. Alexander dlho neváha a s pomocou svojho dávneho priateľa Jimmyho Peanutsa (Danny Trejo) a zabijaka Romana Hursta (Bren Foster) sa púšťa do záchrany starej hierarchie podsvetia – hierarchie, v ktorej Alexander vládne pevnou rukou. (TV JOJ)

Diskuze

mzss1 (hodnocení, recenze)

Nikoho jsem neurazil :-) .. něco dalšího, nebo už tu bude klídek a řešit se tu objektivní věci k filmu ? :-)

stuntmanMIKE

neurážím se, napsal jsem to, že mě to nerozhodí, dokážu si svůj názor obhájit, jenm, že často na mě v diskuzích narazíš a seš doslova mnou či mými výroky fascinován :-)))

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

mzss1

ja som po tebe ani nic nechcel ani mi nic rozoberat nemusis...ani sa nemusis urazat... je fajn, ze mas rad Štefana... furt je to lepsie ako hip-hop ... kludne bud fanusik nenarocnych akcnych filmov...

na příspěvěk reagoval mzss1

stuntmanMIKE

Je snad má věc jak hodnotím .. :-) Nejsem tu jedinej kdo ma rad tyhle B filmy ... ale asi tě přitahuju co se dá dělat, pokračuj, já konečím, jsem inteligentní člověk, který se tu nebude dohadovat, nic ve zlým, vím, že si mě neurazil a nemyslel si to zle, ale tohle nikam nevede :-) stejně by jsme se moc neshodly...

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

mzss1

je fajn byt fanusik... ale treba si zachovat aj racionalny nadhlad... ked ho stratis, stane sa z teba terc na posmech

na příspěvěk reagoval mzss1

stuntmanMIKE

Jéé, už jsem si říkal, že si na mě zapomněl :-)) nechtěj po mě abych tady psal rozbor filmů a pěkně natočených scén, nejsem tu jedinej, kterýmu se ty filmy líbí, ale asi tě přitahuju jako magnet, každopádně v klidu vyslechnu tvůj názor :-)))

Martin741

Seru na to to by bylo stejně vypisování faktů který už stejně každej kromě Seagalových skalních fans dávno pochopil. Zkrátka jak si napsal Stevo patří do dochodku. Vyjímečně z tebou souhlasim, ale nedělej z toho pravidlo. Musíš na sobě zapracovat aby si aspoň příště v soutěži o největšího trapáka na diskuzi neskončil druhej :-D

mzss1

Ja som zakomplexovany a zamindrakovany debil, to mas 100 % nu pravdu. A som na to velmo moc hrdy, lebo si myslim, ze som dosiahol uz  velku vec. A som hrdy na to, ze na dementne zgrndy takeho hovada ako som ja, este furt niekto reaguje ..................

mzss1

To je na hlubší analýzu. Nechci to tu zasírat přes celou stránku. Šak to brzo proberem osobně, ale určitě bych se obhájil.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1: promin mi to ale ty se nechavas unest tim, ze ho po r.2002 nesnasis. Kdyby v jeho novych filmech hraly lundgren atd to by se ti filmy libily? Vemi si, ze nektere jeho becka tak od 2003 do 2006 maji mnohy rozpocet okolo 12 az 20mil hezky natocene sceny ale ze si dal odpad treba zakonu ulice, kde je velke mnozstvi bitek a prestrelek to je pro me zahadou :-) nebo ty novejsi filmy jsou slabe myslim max conviction a das 3* nevim no tezko ti to vysvetlovat, ale nechavas se unest nenavisti k nemu...ty becka od 2002 do 20009 jsou skvele natoceny.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, stuntmanMIKE, manonfire

mzss1

On na tebe bude i tak reagovat. Ale po pravdě Seagal po roce 2002 je pro mě nepochopitelnej fenomén. To mi budeš muset vysvětlit někdy. Protože Seagal je fakt filmová mrtvola a to jsem ho měl kdysi sakra rád!

mzss1 (hodnocení, recenze)

Martin741: Hele ty debile, ty me vubec nenaseres, tak je zbytecne, aby si na me reagoval, nyni nereaguju postizence!

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, Martin741

mzss1

Stevo patri do stareho zeleza ................ a ze to jeho sranie sa do filmu este niekoho bavi, tak to mi je zahadou ............

mzss1 (hodnocení, recenze)

sniper18: no uvidime, kazdopadne by bylo fajn, kdyby se Seagal zacal venovat filmum a ne serialu strazce spravedlnosti- nerikam, ze je to blbost, ale slaby prumer. Jeste zacal snad natacet ten porad s policejnim sborem, tusim treti radu.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

mzss1

Tak to by nemal byť až taký problém, aj keď už tiež radšej moc nečakám, tých sklamaní od mojich obľúbených akčných hercov bolo za posledný rok až príliš. Ale na celom plagáte ma aj tak najviac potešilo, že je tam udaný rok 2013, takže do pár mesiacov by sme sa mali dočkať.

mzss1 (hodnocení, recenze)

Jj plakat peknej, tak snad se to vysvihne na lepsi nadprumer, aby to prekonalo maximum conviction!

na příspěvěk reagoval sniper18

ywo666

a  aby bolo za co kupovat dostatok hamburgerov, baconburgerov, cheeseburgerov...... a dostatok piva ...........

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Tak keď sa venuješ bojovým technikám 50 rokov, rýchlosť už máš natrvalo v rukách. U neho je problém, že na to serie. Určite to brucho zavadzia, ale videl som aj starých tučných ľudí ktorý ešte vedia stvárať psie kusy. Napríklad Raffi Liven je stále borec aj keď vyzerá ako také malé pivo. SEagal má problém, že je lenivý, na fanúšikov serie a jeho cieľ, nie je natočiť dobrý film, ale natočiť film tak aby ho to stálo, čo najmenej námahy a času.