Diskuze

(hodnocení, recenze)

Mr.Dalbych

Taky sedíš v restauraci a užíváš si se mnou mimořádnou debatu o nesmyslech, které tu plodíš? Já totiž jo a mám docela výhled na krajinu a když se podívám sem, musím Tě jen litovat. Slečně vnucuji jen to, co jsi doopravdy zač a jestli si z toho něco vezme, záleží už jen na ní :) Si ještě trapnější, než si býval :)

na příspěvěk reagoval Mr.Dalbych

Mr.Dalbych (hodnocení, recenze)

Zdrž se prosím diskuze, když se nedovedeš držet tématu. Tahle diskuze slouží k pronikání do tajů a krás tohoto precizního filmu. Pro zakomplexované psance, jejichž posláním je pokusit se urážet a ponižovat ostatní tu není místo. Tudíž se přestaň slečně neustále vnucovat a nech nás vyřešit rozpor ohledně hodnocení.

Uživatel Mr.Dalbych smazal svůj příspěvek.

Mraxis

Mraxis (hodnocení, recenze)

Nikol10

vyjádřit se můžeme všichni. Někteří jsou tu proto, aby jen tak pro zábavu nebo pozérsky kydali na film hnůj. Jiní jsou tu jako například Mr.Dalbych, aby naopak pozérsky nadhodnocovali. Já jsem tu proto, že romantický žánr filmů mi není cizí a rád ho občas sleduji... Ale tenhle film ničí všechno, co takový žánr představuje. Je mi z něj upřímně špatně a brzy to všechno shrnu do upřímného komentáře. Protože to je jediný druh komentářů, které já uznávám. Film je brutálním a cíleným útokem na jednu skupinu populace. Je to vymývačka mozku a má za úkol nám představit novou módu v starém kabátě. Jako takové, bych to ještě neodsuzoval. Bohužel, to co z toho vzniklo není obstojné ani v porovnání s ostatními teen romancemi. No, má to aspekty které nejsou úplně špatné, jako například hudba... Graficky to není také hrozné... Nicméně, pokud se ti film líbil, určitě se vyjádři. Kašli na zvířata, které tě tu za to budou kamenovat. Já si s tebou rád o tom podiskutuju (přeci jen jsme v diskuzi) a rád se podívám z tvého úhlu pohledu.

Sylviiii

Protože ten snímek je natolik skvostný, že se vůbec nedovažuji ho hanobit svým pozemským hodnocením. A jak ty vůbec víš, že jsem ho nehodnotil? Kde bereš tu jistotu? Ty jsi čarodějnice?

na příspěvěk reagoval Sylviiii

Nikol10

Nic si z toho nedělej, je to jen ubohá hromada paniců. Všichni mají množství pohlavních chorob, které dostali od prasat, psů, ovcí, koz, slepic a králíků, se kterými v jedné z častých "chvílích" zoufalství experimentovali. Dále mají obvykle velmi krátké šulínky a na varlátkách v houští se jim rojí broučkové. Nemůžeš se tedy divit, že jim občasná návštěva diskuze půvabnou slečnou naruší hormonální rovnováhu. Doporučuji tyto tvory ignorovat a vést konverzaci jen s borci, čímž se pokouším nenápadně naznačit, že jsi na jednoho právě narazila. Také se mi ten film neuvěřitelně líbil a souhlasím se všemi tvými názory. Okamžitě bych se pod ně podepsal vlastní krví. Nenech se rozhodit a buď svá.

na příspěvěk reagoval Kobain, Sylviiii

Uživatel dateldlask smazal svůj příspěvek.

dateldlask

dateldlask (hodnocení, recenze)

Hochu, chceš-li někoho opravovat, začni nejdříve u sebe: výjimka, za mě, pro tebe...

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

dateldlask

dateldlask (hodnocení, recenze)

Nikol10

Bravo, pipi. Stejná logika, jako kdybych pozval dámu na večeři do michelinské restaurace, ke stolu se posadil první, polívku srkal, jídlo žral rukama nebo lžící, potom si několikrát usral a hlasitě krknul a na pohoršené reakce odvětil, že nejsme na hodině  společenské výchovy.

na příspěvěk reagoval Segrestor

Nikol10 (hodnocení, recenze)

Tak já žiju v domnění,že csfd je stránka o filmech. A tak nějak nechápu,proč lidi chodí na diskuze k filmům,které je vlastně vůbec nezajímají,jen proto,aby napadali ostatní.

na příspěvěk reagoval dateldlask, Mr.Dalbych, Mraxis

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Nikol10 (hodnocení, recenze)

Fifty shades jsem četla zcela náhodou a tobě může být vlastně úplně jedno co já čtu a trhal ti můj příspěvek žíly,že ses musel vmísit?

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Nikol10

počkej to ještě nic neni, až ti začne vyhrožovat že ti povraždí rodinu a nebo že ti podpálí dům, tak to sou jeho nejlepší bontony

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

(hodnocení, recenze)

Nikol10

Ani ji číst nebudu, promin, ale na tohle opravdu nejsem. Z každé coury si nesedám na zadek a ani ty nebudeš žádná vyjímka. Jinak má blbost, je pro Tebe nepřekonatelný problém a proto se řadíš až za mně, musíš to respektovat, nic jiného ti nezbývá, protože když se bavíš s mírně retardovaným a ještě navíc nemocným člověkem (dítětem-Yoshitsune-hlupák Jirka) to už je co říct.....jinak Tě v tom samozřejmě nechám plavat :) a klidně si tu můžeš s Jirkou hrát a dbej na to, aby nevysadil prášky, potom je ještě víc k nesnesení :)

na příspěvěk reagoval dateldlask

Kazmovi v kinech dochází šťáva