Yvett... odpad!

Ještě že je tady kromě hvězd na výběr ''odpad!'. Tenhle film jsem nedokázala ohodnotit ani jednou hvězdou třeba za herecké výkony. Děj naprosto o ničem. Kolem knížky byla akorát velká reklama, všichni o ní mluvili jakoby to byla nějaká bible a všichni netrpělivě očekávali premiéru. Radši bych hodila peníze do kanálu než abych na tohle šla do kina. Za celou dobu jsem nepochopila co se tam vlastně řeší kromě toho, že Christian Grey (Jamie Dornan) má úchylku. Anastasia (Dakota Johnson) se do něj PŘEKVAPIVĚ zamiluje. Na to, že se jedná o knížku, kterou čtou hlavně ženy (si myslím) tak z mužova těla nešlo vidět téměř nic, zatímco žena byla odhalená jako ve většině ostatních filmů. Některé scény mi přišly zbytečně zdlouhavé, o nic v nich nešlo. Každopádně každého názor. Opravdu nechápu, jak se tenhle film může tolika ženám líbit a můžou z něj být nadšené. (každého názor, samozřejmě) Podle mě by film měl mít úvod, zápletku, vyvrcholení, závěr (klasické vypravování). Tenhle film snad nemá ani hlavu ani patu. Vzrušující na něm není snad nic, kromě toho že dychtivě očekáváte konec. ()

Domas88 odpad!

Padesat odstínů černé byla parodie? A nebo tohle byla parodie na Padesát odstínů černé? Neodsuzuju nic co jsem neviděl a jsem rád, že jsem se na tuhle ... (ok ani tenhle film mně nedonutí být sprostý) jestli točit tohle tak dejte peníze, třeba do lékařství? Knižku jsem nečetl, to bych mojím očím neudělal stačí, že jsem se na .... musel dívat.. Ale jako zase dobrá komedie.. ()

vodkasesemte

Toto vyšlo 2015? A neřádil tu zase Mandela? Effects of spanking. Já nevim, jestli mě nevzrušuje ta holka, nebo co, ale tohle se mnou ani nehlo. Nejvíc se mi líbil ten kodex společných pravidel. Ty uvaříš, já tě seřežu jako psa. Film jsem viděl za deset minut. Škoda místa na disku. Dobrej soundtrack. Má pěkný auto. Ona je zamilovaná, on ji chce jen na šukání. Remember your safeword. Trochu ji zmrská a pak se na ní udělá. Nuda. Why do you want me punish? Why do you want to hurt me? Because its the way I am. Because I am fifty shades of fuck of. BANIK PYČO! Count with me. Ted mě to rozesmálo. Tady byl někdo ujetej na spanking. Ten soundtruck je skvělej, možná trochu nemístnej, protože to pusobí komicky. Dont fucking touch me! Dont come near! Its only way I can understand. Pýča. You cant love me. I need you to leave. Pujdu spát. Ach jo, to je horší než Hobitova cesta. Vona se s ním vážně rozešla, protože ji seřezal zadek? Nakonec mě to aspon neotrávilo tak jako Dánská dívka, takže dávám jednu z milosti. Jeho charakter mi byl dokonce sympatickej... ()

Eywa11

"I don't do romance. I Fuck. Hard!" Nuž nie je to žiadne terno, ale zas ani taký shit ako sa to tu prezentuje. Náhodou je to celkom pozerateľné. Ale chápem, že mužom sa nepáči, že ženám sa páči úspešný, bohatý fešák, ktorý vie čo od života chce a ešte aj dobre šuká. Veď to neberte tak úzkoprso a tragicky. Náhodou každej žene, ktorú poznám sa páči sex scéna cca v polke filmu, kedy Anastázia dostane po zadku, tak si radšej berte príklad. Veď sex je super, tak si ho okoreňte, ako je to len možné. Okrem toho je fajn vidieť, aspoň na filmovom plátne, že muž odloží svoje ego a o ženu, ktorú chce "uloviť" sa skutočne snaží. No a soundtrack super. Do Earned It som zamilovaná. Takže šup, choďte sexovať, ak nemáte s kým, kľudne aj samy so sebou :D Howk! :D ()

Pajela

Při Christianově replice "First: I don't make love... I fuck... Hard..." jsem se upřímně pousmála a čekala teda, co to HARD bude... no, v duchu jsem asi tušila a ono se taky to očekávání naplnilo. co se týče bdsm scén, tak opravdu v každém druhém pornu člověk najde víc, než jen plácání po prdýlce. ale jako ok... chápu, že divákům asi nemohli nabídnout rejdění vibrátorů, svorky na bradavky v akci atd... to by asi bylo too much... nicméně na to, jak se christian prezentoval - ""DOMINANTNÍ a nedejbože jak na mě sáhneš bez svolení!!" (takových doteků tam bylo hafo a nestalo se vlastně nic...), tak podle mě až moc cukrouškoval a scén alá pretty woman tam bylo taky dost. takže prostě klasika a nevím, proč kolem toho byl takovej humbuk... ale už teď je mou povinností to dokoukat, protože film opravdu začal až na konci... takže dvě hvězdy a uvidíme, co bude dál :-) ()

AndrewNewman

Bez debaty je 50 Shades of grey to najhoršie z témy teenmovies pre sexuchtivé pubertiačky. Žiadny scenár, žiadny herci, žiadny normálny režisér, dokonca ani jedna poriadna sexuálna scéna. Na tento film mohli kľudne púšťať aj 10 ročné baby čo o sexe nič nevedia pretože po zhliadnutí tohto bordelu o ňom nebudú vedieť o nič viac ako predtým. ()

Leeroy3167

Žijeme v smutnom svete. Vo svete, kde niekto je schopný zobrať literárny exkrement od nadržanej štyridsiatničky a vydať to ako knihu. Vo svete, kde po úspechu tejto ,,knihy,, má niekto vôľu z toho urobiť film, vraziť 40 miliónov do výroby, a pustiť ho medzi ľudí. A čo je na tom najhoršie, že ľudia sú ochotní zaplatiť za to, aby niečo takéto videli v kine... a je ich dosť na to, aby tento snímok zdesaťnásobil svoj rozpočet. To sme to ale dopracovali. Dve hodiny čírej nudy, sprevádzané neskutočne mdlými hereckými výkonami, neexistujúcim príbehom, dementnými dialógmi, a ako čerešničku na torte sme dostali niekoľko veľmi nudných a nezaujímavých erotických scén bez akéhokoľvek nápadu, alebo iskry. Tak vynútenú lovestory sme tu nemali od čias Anakina a Padmé, chémia medzi Dornanom a Dakotou Johnson prakticky neexistuje, navyše im vypatlaný scenár vkladá do úst neskutočné kraviny a vy po celú dvojhodinovú stopáž nedokážete pochopiť, prečo by sa títo dvaja absolútne nekompatibilní ľudia, ktorí nemajú spolu vôbec nič spoločné mali snažiť udržovať akýkoľvek vzťah. A pri pomyslení, že toto je len prvý diel trilógie, sa mi robí zle od žalúdka a je mi smutno za celé filmové obecenstvo, že niekto je vôbec schopný a ochotný za film tohto kalibru vyhodiť peniaze a strácať čas. 1 hviezda za to, že režisérka sa aspoň občas pokúsila o pekný záber, či nápaditý moment. Všetko ostatné je len mrhanie vašim časom. ()

holka218

Na Padesát odstín šedi jsem se rozhodla podívat jenom kvůli tomu, že tam hraje Jamie Dornan. Film nebyl špatný, ale také to nebyla taková sláva jak všichni popisovali. Nejzajímavější na celém filmu mi přišlo odhalení, jaký Christian ve skutečnosti je. Do role Anastazie mi vůbec neseděla Dakota Johnson. Přijde mi v roli strašně nepřirozená. Na druhou stranu existují hromady ještě mnohem horších filmů. ()

capka

Proč vás ten film a příběh tolik dráždí, dámy a pánové? Na jakou bolístku či touhu vám to ťuká? I to je úloha filmu. A nejen to na něm oceňuju. ()

Saljack odpad!

Tak tohle fakt nejde. Knížku jsem nečetl ale jestli jako film tak potěší koště. Vlastně se v něm nic neděje všichni jenom kecají o ničem. ()

Mikecat

Veeeeľké sklamanie. Oproti knihe strašne slabý odvar, vynechané podstatné scény, ako sa Anastazia postupne prepracovala z panny až po milovníčku BDSM pod vedením Pána Christiana. Ako ju postupne a trpezlivo všetko učil a sem tam pritvrdil, čo ho sa spočiatku obávala, ale tajomný kult ju proste vtiahol dovnútra do svojich vzrušujúcich pazúrov. Nevýrazný herec pre túto rolu, omnoho viac by sa hodil pornoherec James Deen, ten by bol pre túto úlohu ako stvorený! Kto nechápe všetky tie bičíky a sexuálne pomôcky, nech si naštuduje čo to vlastne BDSM kult je. A na záver: "erotický", hmm..ono tej erotiky tu je veľmi málo, veď oni sexovali prakticky všade a stále. ()

jkpj22 odpad!

Iluminátská sračka, která bohužel zblbne spoustu mladých děvčat a zasadí jim brutálního brouka do hlavy. ()

honzic

Film je bohatě provázen hudbou, místy i dobře natočený, ale výkony herců a scénář samotný je celkem nudný, nemastný a neslaný a málo vtahuje do děje. Hodnocení: 40 % ()

blazma

Nebudu zbytečně komentovat všechny díly, jelikož se v nich nic extra navíc neděje. Knižní předlohy jsem nečetl, takže nebudu porovnávat.. Navíc nikdo nikdy nedokáže přenést všechno z knížky promítnout do dvou hodinového filmu.. Tak se lidi prosím vzpamatujte a zkuste to hodnotit jako samostatný film a né to porovnávat s knižní předlohou, protože to potom budete vždycky zklamaní. Čili, jako názor čistě na filmy je to zkrátka nezáživná romantika která tady byla už několikrát z pozic bohatého a chudé kteří se dají dohromady. Jediné co se tady přidalo, byl ten sexuální podtext, který může znít dobře, ale nakonec si stejně radši pustíte porno :D ()

Nonna

Nejprve jsem četla knihu - vyloženě ze studijních důvodů, abych pochopila, čím to "literární" svět tak v té chvíli žije. Přečetla jsem první dva díly, číst třetí mi přišla opravdu velmi zbytečná ztráta času. Film jsem shlédla tak nějak jako kulisu k žehlení. No - Anastazie měla být hezká, dle knižní předlohy. Možná mám divný vkus, ale herečka, která ji hraje, je opravdu nevýrazná nijaká šedá myš. Christian za mě totéž. Nezaujal mě. Scény sexuální i nesexuální byly takové nějaké ochotnické. Nic z toho šlo. A navíc děsně dlouhé nic. Třeba to někoho osloví, ale pokud mám v pořádku svůj vlastní život a nemám absolutně potřebu snít o Christianech, pak je pro mě do budoucna asi lepší, se takovým dílům vyhnout. ()

Teachman

Námět a zápletka: 7/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

koza3

No bál jsem se toho, že to bud už za hranici mých sexuálních potřeb, ale teda byl to celkem slabý odvar. Nejdrsnější scéna v závěru, kdy dostane na prdel opaskem....šestkrát....tak asi si umím představit větší hardcore a nechápu co se kolem toho dělá takové haló. Možná, že v knížce jí aspoň pověsí na háky nebo tak něco :-D, ale tohle bylo teda normálně přijatelné. Každopádně krom erotického náboje to celkem nic jiného nenabízí a příběh je plitký jak talíř a žádný pořádký závěr to nenabídne. Oukej, tak je to teda trilogie, ale nevím jestli chci věnovat další 4 hodiny tomuhle dílu. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva