Epizody(16)
-
Der Schimmelreiter (E01)
-
Wem die Stunde schlägt (E02)
-
Killerbienen über Husum (E03)
-
Katzenjammer (E04)
-
Der Puppenspieler (E05)
-
Tidenhub oder Wasser bis zum Hals (E06)
-
Das Schlachtfest (E07)
-
Ruhe sanft (E08)
-
Frau über Bord (E09)
-
Sündiges Husum (E10)
-
Das Wunder von Husum (E11)
-
Der Rest ist Schweigen (E12)
-
Alles nur aus Liebe (E13)
-
Der Onkel aus Amerika (E14)
-
Superman's Finger (E15)
-
Der schöne Theo (E16)
Hrají
Christian Tasche
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Christoph Tomanek
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Edgar M. Böhlke
Polsko
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Juki Iwamoto
Japonsko
Nejlepší seriály:
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Uwe Dag Berlin
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Josef Heynert
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Judith Hoersch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Tobias Kasimirowicz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Bo Hansen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Jürgen Uter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Burcu Dal
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kriminálka Istanbul (2008) (seriál)
Celina Finger
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Marita Breuer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Karo Willer
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Knud Riepen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Caroline Schreiber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Joshua Grothe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Anton Pleva
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Annedore Kleist
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Silvia Medina
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)