Resident Evil: Poslední kapitola

• Německo Resident Evil: The Final Chapter (více)
Německo / Austrálie / Kanada / Francie / Velká Británie / USA / Jihoafrická republika / Japonsko, 2016, 107 min (Alternativní 99 min)

Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít. (Falcon)

Diskuze

playboxguest

Jo jo, za Jill hraješ no.

No já u toho taky křičel. To byla jedna z her,, která navodila atmosféru tou hudbou prostředím a hlavně příběhem. Mě jednička bavila hodně, ale dvojka víc. Ve 4ce mě nejvíce sral ten chuj, co se nechal sníst tím velkým, v tom hradě.

na příspěvěk reagoval playboxguest

(hodnocení, recenze)

tak sem teď chvíli hrát to revelations... prej se tro odehrává mezi 4 a 5 a hráč hraje za Jill :D:D:D

playboxguest (hodnocení, recenze)

Nejtěžší pro mě ale asi byla celkově jednička a z bossů ten malej zmrd ve čtyřce, tam jsem myslela, že rozsekám ovladač.

rollman1

To byla jedna z her, které jsem k prvnímu psku vůbec dostala, a sousedka tehdá málem volala policajty, páč v tý části, co Nemesis neočekávaně vtrhne do restaurace jsem poprvé řvala na celej barák, maminka pak musela vysvětlovat, že dítko jen hraje hry :D A taky jedna z her, u kterých jsme i s přespávajícími kamarády dokázali několik hodin v kuse čumět na gameplay... Prostě hodně kvalitně udělaná klasika.

rollman1 , Sabrewulf

mě se teda nejvíc líbila pětka za Chrise a šestka taky ušla... čtyřka mě naopak nebavila, ale to ne kvůli samotné hře, ale spíše kvůli leonovi, kterého silně nemusím :D:D:D a souhlasím, ORC byla shitka největšího kalibru

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

RE: ORC ani do série pořádně nepočítám (není přímo od Capcomu), ale RE6 mě totálně nasral. Měli skončit pětkou.

Spiker01

Fakt ? To jo, to jsem nevěděl. Vím jen to, že nový díl by se měl ukázat nebo aspoň minimálně představit na letošní E3. Tak uvidíme. 4 je pro mě klenot, který jsem projel tak 100x a pořád mě to bavilo.

Spiker01

Spiker01 (hodnocení, recenze)

V nový hře prej bude Alice z filmový série, to sem docela čuměl. U mě REsi skončil u čtyřky...

rollman1 (hodnocení, recenze)

To byl sranec. To mě vůbec nebavilo. Z těch novějších mě zatím nejvíce nadchlo RE 4, který byl dokonalý. Také 6 nebyla zlá. Ale jen za Leona :D

playboxguest (hodnocení, recenze)

čtvrtý díl se od typickýho Resiho dost lišil, dobrá parta by z filmu mohla udělat atmosférickou pecku, takhle je mu fakt nejpodobnější ten nesouvisející Dagon... Z Andersonovo série mě bavila filmově jen čtyřka, připomínala mi béčkovější verzi úsvitu mrtvých a měla špičkovou technickou stránku. Ve srovnání s hrama je ale celá filmová série nehorázně sračkoidní a místo aby Resimu vzdávala poctu, plive na něj o sto šest a pro klid v duši je lepší žádné souvislosti nepřipouštět.

playboxguest

Restart možná, ale spíš bych tu sérii už nechal být. Přeci jenom, první tři díly jsou pro mě super a vidět to znova bych asi nechtěl.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

rollman1 (hodnocení, recenze)

Kdyby poslední dva díly nebyly jen o tom, že skupina jde z bodu A do bodu B a zakomponovali  by radši atmosféru než akční pasáže, bylo to o něčem jiném. Tak jsem se těšil na Leona a on vypadal jak nějaký pouliční houmles. Na První tři díly to rozhodně nikdy mít nebude. A jen kvůli toho, že tam jsou nové postavy nebo noví bossové z her, to tomu moc nepomůže.

playboxguest (hodnocení, recenze)

Chtělo by to totální restart série, s jinými tvůrci i herci, nejlíp na motivy čtyřky. Mohl by z toho být krásně udělanej vysokorozpočtovej Dagon :D

rollman1

neříkám, že natáčení filmů podle her je úspěšné, ale zrovna resident se mi dost líbí :D:D:D

rollman1 (hodnocení, recenze)

Jenže pod Taktovkou Andersona nikdy nic dobrého nevznikne, takže se skvělého Leona nebo Chrise na plátně asi hodně dlouho nedočkáme.

Sabrewulf

nojo pravda... ale kdyby poslali millera do posilky a napsali mu dobrý scénář, šlo by to :D:D:D

Resident Evil čeká 6 dalších filmů

Resident Evil čeká 6 dalších filmů

25.05.2017

Zatímco v Hollywoodu finančně selhává jedna herní adaptace za druhou (Need for Speed, Warcraft, Assassin's Creed...), Resident Evil to letos s klidem dotáhnul k šestému dílu. Paul W. S. Anderson ho… (více)

PF 2017

28.08.2014

Jovovich prchá před teroristy a ex-Bondem

Jovovich prchá před teroristy a ex-Bondem

10.10.2013

Netěšte se, neznamená to, že další Resident Evil nebude. Bude, šestka se připravuje a její premiéra je stanovena už na podzim příštího roku. Milla ale nezahálí a po právě natáčených Expendables 3 a… (více)