Resident Evil: Poslední kapitola

• Německo Resident Evil: The Final Chapter (více)
Německo / Austrálie / Kanada / Francie / Velká Británie / USA / Jihoafrická republika / Japonsko, 2016, 107 min (Alternativní 99 min)

Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít. (Falcon)

Diskuze

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Tak jsem konečně zkoukl Re: Damnation a TLESKÁM. Všechny srajdy od Andersona to strčí do kapsy.

na příspěvěk reagoval rollman1

(hodnocení, recenze)

playboxguest

nojo, to je problém pc hráčů... :D:D:D každopádně kvůli pár hrám si ps4 nebo x-box kupovat nebudu, zase takový nerd nejsem

na příspěvěk reagoval playboxguest

rollman1

rollman1 (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

S tím souhlasím. Začátek ve vesnici byl pro mě hodně šokující a překvapivě super. Hrad měl temnou gotickou atmošku. Nejvíc mě tam asi štval hlavolam s kostičkami :D

playboxguest

Ti španěláci mají taky něco do sebe. Na zombíky to samozřejmě nemá, ale první část ve vesnici je skvělá a část na hradě přímo výborná. Ta atmosféra je tak dobrá, že jsem absenci zombíků skoro nepocítil.

na příspěvěk reagoval rollman1, playboxguest

(hodnocení, recenze)

Yoshitsune

to nejsou déčka, ani posraní smajlíci :D:D:D to je prostě něco, co píšu všude, něco jako poznávací značka, podpis, prostě něco takovýho... mysli si co chceš ale už jsem si na to tak zvykl že to píšu vážně všude a až se budu smát napíšu ":)"

playboxguest

SH a Siren Blood curse , to sou horory , který hrát chci , ale nemůžu protože se bojim , takže vlezu do menu tam chvilku sem odehraju první část/epizodu a následně vypínám konzoli a jdu si se schoulit někam do kouta

Sabrewulf

tak já hrál Resident Evil 1 +3 , Resident Evil Code: Veronica i HD verzi - tenhle díl mám hodně rád , Resident Evil 4 tu sem hrál asi stokrát tenhle díl miluji , Resident Evil 5 hrál sem a pro mně je pětka horší než šestka , Resident Evil: Dead Aim taky hrál , to se odehrává na lodi a nic moc , Resident Evil Outbreak File 1 + 2 špatný to nebylo , ale taky nic úžasného , no a RE6 ta hra má chyby to ano hodně chyb , ale přes ty všechny chyby to neni vyloženě na pěst , tak ti nevim jestli sem nebo nejsem fanda ,  ale vyloženě sem se bál asi jen u RE 2 a Code Veronica , jinak né že by sem nebál , ale většinou mám nervy z oceli (taky když mně něco fakt dokáže vyděsit , tak to už musí být) , ale spíš se bojím u SH a nebo u Sirenu

na příspěvěk reagoval playboxguest

Yoshitsune

Jinak samozřejmě aby nedošlo k nějakému nedorozumění, ten RE6 hodnotím v rámci série. Neznát  jediný díl, možná bych z toho byl vyplesklý, ale jakožto skalní fanda sérky jsem po všech těch peckách (ani jeden díl jsem nehodnotil pod 8/10) dostal totálně studenou sprchu.

playboxguest (hodnocení, recenze)

Kdyby v Lastku umřela kterákoli postava, nebylo by to na škodu, oba jsou slušně udělaní a dokázali by další díl táhnout bez druhého. Co se mi ale na singlu líbilo asi nejvíc byla atmosféra vyvolaná tím, že postavy neustále komunikují i a chodu hry, čímž se ušetřilo dost videosekvencí a ještě to oživilo zábavnost.

playboxguest (hodnocení, recenze)

Fakt prkotiny, u viru mě nezajímá že vznikl, ale co způsobil, Amerika mi vůbec nevadí, nezáleží na kontinentě ale na prostředí, celá hra se klidně může odehrávat v Číně nebo Austrálii, ale když si nevyhrajou s lokacema jako třeba v Hitmanovi, stejně poznáš kulový, takže to je mi taky fuk, kór když je logický, že kam amík Joel nedojde převážně po vlastních, tam se nedostane... Konec se mi nelíbil, Ellie měla umřít, pro dobro všech, bylo to tak zamýšlené od začátku, ale drsňák Joel se přece jen neudržel na uzdě, to u mě klesl. Hra je pro mě survival, do hororu má daleko, ikdyž lekačky občas slušný a zblízka se mi ti parchanti taky moc nezamlouvali. Mulťák je taky spíš survival styl, máš omezené zásoby, musíš zvážit, co z nich vyrobíš, nejlepší taktika je plížení a tlumič na zbrani, podříznutí nepřítele ze zadu je lahůdka největší, a klacek je prostě nejzábavnější zbraň... U mě spokojenost, singl tak 8/10, mulťák 10/10

Sabrewulf

a jestli si myslíš že RE6 je odporná hra , kterou už nikdy nechceš hrát , tak si zahraj The Last of Us a pak ti bude připadat RE6 jako platinovej

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

playboxguest

no prkotiny , pro mně sou to důležité věci ........já to hrál na hard (dvakrát)a umíral sem pod tíhou bugů , ale mně hlavně vadí že se to právě odehrává v USA , já bych rád zažil  apokalypsu , někde jinde přece jenom svět je velkej a když je Apokalypsa , tak se všechno a všichni zaměří na USA a zbytek světa tím přestane existovat a já osobně musím vědět , jestli za ten vir může vláda (nepovedený experiment) , nebo příroda sama ,  či z vesmíru ? já to musím vědět , jinak už mám problém a ten konec , sem si myslel že Joel zemře , nezemřel dobrý ale ten konec byl takový zvláštní , neřikám že byl špatný , ale prostě byl nedotažený . Nevim jestli ta hra byla situována jako horor nebo survival , ale ani jedno na mně nezapůsobilo , sem koukal na skici těch........ clickerů tak ty artworky byli docela děsivý , ale to co bylo ve hře , to nebylo děsivé nebo sem neměl pocit "omg to je zrůdné" a jako boj o přežití , mi to taky nepřišlo , protože všeho sem měl dostatek a když sem umřel , tak to bylo pod tíhou nekonečné hordy

playboxguest (hodnocení, recenze)

To řešíš spíš prkotiny, co se singlu týče, jà ho teda projela na normal, ale většinou jsem si za smrt fakt mohla sama svojí zbrklostí. Proti Americe nic nemám, přece je člověk nebude nutit pěšky po vodě přes půl světa, když je to s dopravou na čtýru, původ viru mě nezajímá, o něm se člověk nedozví v půlce filmů a je mu to putna, beztak by to zase bylo nějaký zombie klišé. Mně na hře nejvíc vadil průměrnej příběh, ohrané postavy, fakt že Joel ochraňuje malou holku (to je teď taková klasika, že už to kromě Resiho a jinejch nacpali i do Hitmana, což jsem nežrala), a konec mě nasral nejvíc, člověk se táhne přes půl Ameriky a pak to takhle posere...

playboxguest (hodnocení, recenze)

Kdo ví jak dlouho jsi nad ním seděl, já proti mulťáku nemůžu říct půl slova, má spoustu vychytávek, díky kterejm si mě drží stovky hodin

playboxguest

singl byl a je nedotažený , neznám původ viru nebo co to bylo , někdy se Joel a Ellie chovali divně a největší fail celé hry bylo to že já se potichu , jako miška plížím a nejdou se mně nepřítel všimne a to jak ojak si měn všiml , když sem ani nedýchal ? a Ellie mezitím dupe , řve , heká , prdí a vydává i jiné nelibé zvuky a nepřítel si toho ani nevšimne asi takhle https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1044363_10201485645650171_1596964488_n.jpg a zase že je celý příběh se odehrává v USA , to jako jiné země neexistují nebo co ? a spousta jiných věcí

Resident Evil čeká 6 dalších filmů

Resident Evil čeká 6 dalších filmů

25.05.2017

Zatímco v Hollywoodu finančně selhává jedna herní adaptace za druhou (Need for Speed, Warcraft, Assassin's Creed...), Resident Evil to letos s klidem dotáhnul k šestému dílu. Paul W. S. Anderson ho… (více)

PF 2017

28.08.2014

Jovovich prchá před teroristy a ex-Bondem

Jovovich prchá před teroristy a ex-Bondem

10.10.2013

Netěšte se, neznamená to, že další Resident Evil nebude. Bude, šestka se připravuje a její premiéra je stanovena už na podzim příštího roku. Milla ale nezahálí a po právě natáčených Expendables 3 a… (více)