Reklama

Reklama

Resident Evil: Poslední kapitola

  • Německo Resident Evil: The Final Chapter (více)
Trailer 6
Německo / Austrálie / Kanada / Francie / Velká Británie / USA / Jihoafrická republika / Japonsko, 2016, 107 min (Alternativní 99 min)

Film přímo navazuje na události snímku Resident Evil: Odveta. Alice (Milla Jovovich) jako jediná přežije klíčový střet s nemrtvými, který měl rozhodnout o osudu lidstva. Nyní se Alice musí vrátit tam, kde celá katastrofa začala - do podzemního komplexu Hive v Raccoon City, kde společnost Umbrella Corporation hromadí své síly a chystá finální útok proti posledním hrstkám lidí, kterým se apokalypsu dosud podařilo přežít. (Falcon)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Jasně že jo... ta scéna z Laserama byla tak moc špatná že ¨je nepoužily rovnou do 3 dílů RE Game series... hmm. O.o

Naopak, ta herní verze je čím dál tím horší a ta co přišla TEĎ

Tak k tomu už není opravdu co dodávat... herní svět je prostě mrtví a upadá... 

díky bohu aspoň za ty filmy... 

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Drakersss

Nemusí být fanda kompletní série... stačí třeba první polovina. Já jsem taky obrovský fanda série a - souhlas - RE6 byla taktéž nejhorší hra, co jsem hrál (já to tedy myslím v rámci RE série). A tu 7 radši ani nekomentuju. Ale tak je to vždycky, když se něco pořád natahuje a natahuje.

Drakersss

Drakersss (hodnocení, recenze)

Tak to tě obdivuji jak můžeš být obrovský fanda hry :) jelikož série jde od 5 dílu neskutečně z kopce :) a teď z toho udělají FPS hru :) Resident Evil 6 je a bude zatím nejhorší hra co jsem hrál :). Mě teď ale trošku zaráží co udělali ve filmu že nejsou k vidění Chrisem a Jill.

na příspěvěk reagoval Sabrewulf, Prometheus69

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

pravdepodobne nikdo nikdy z autorov nepovedal že idú točiť presne podľa hier, ale len na motívy, resp z "univerza" RE hier. Preto Alice. Nerobili túto sériu v prvom rade pre hráčov RE, to by znižovalo šance na zárobok. Vidíš že to komerčne s touto sériou dopadlo celkom dobre, keď sa dotrepala až k 6.dielu, po 14 rokoch. Takže je celkom populárna a nestojí za hovno, pre velkú väčšinu jej divákov (:

na příspěvěk reagoval Sabrewulf, KASUGI

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Nivenx

Nivenx (hodnocení, recenze)

Nejlepšími díly byli rozhodně 1 a 3. Dvojka byla taková divná a hlavně ztratila atmosféru jedničky. Ale jasně převyšovala 4 a 5, kde zpomalené záběry a 3D hovadinky zničili celé filmy, nehleděna to že scénáře prázdné. No uvidíme jak ve finále bude poslední díl vypadat. Nedělám předčasné závěry. U Andersona člověk nikdy neví.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Sabrewulf

Jo... Apocalipsu posral taky on.... a RE Anime series taky... hmm... 

Upřímně, jediný opravdový průser předvedl Anderson v Pompej... ale tak se toho posralo víc, nejen scénář a režije. :)

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kub_ees

Tak Japonská hvězdná pěchota mě nečekaně příjemně překvapila... upřímně,  vtom animáku bylo víc soubojů než v celé ST dohromady... :) final fantasy mě naopak hodně zklamal.. ale jako znalce FF aspoň se nechal příběhově a vizuálně obohatit. :)

Tak neboj, dle traileru... zpomalení se vyvarují jen zombie. :DDD

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kub_ees

Je dobře že to Andersenovy nechali aspoň dokončit.. není nic horšího než nedokončené rozdělané projekty kterých se pak může chopit kde jaKý fušar a posrat to k nepoznání... 

Holt, chybami se člověk učí... :D

Jen doufám že ten Prequel nedostanou do ruky Japonci.. pač ten jejich ODPAD rozdýchávám ještě teď. :)

na příspěvěk reagoval Kub_ees, Sabrewulf

Kub_ees

Kub_ees (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Súhlasím. Dvojku sa mi nepodarilo dopozerať ani na tretí krát, pretože ma absolútne nebavila. Jednotka bola tiež o ničom, najlepšia bola trojka.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Dvojka je nejhorší díl nejen celé série... kromě toho tedy že na ní nebyl vynaložen bůh ví jaký slavný rozpočet.. i tak to dopadlo katastrofálně. Jo a netočil to Anderson.. v tom byl ten největší HÁČEK! 8)

na příspěvěk reagoval Kub_ees

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

KASUGI

Až na to že Matrix je virtuální halůz který se celí odehrává v hlavě jistých jedinců... 

RE:M serie je halůz který se odehrává normálně na reálném place... tedy od 3 dílu? :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

ano.. mají přece svou armádu klonů... 

I když mě to teda moc nepřijde jako že Umberella tady posílá ty zombíky... ti se prostě jen vyskytli a jsou tu jen pro zpestření. :D

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Domov Umberlly? Jako vážně? :D

 

ta písnička dobrá.... i když se tam teda vážně jako moc nehodí. :D

Jinak ten konec... kdo je pro to že na 150% Něco na Weskera hodí? Třeba dveře? 

Případně mu rozšlápne hlavu... :D

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

P. W. S. Anderson by měl po této sérii spáchat sebevraždu...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

no vidis, prechytrale tlchuby budu na to nadavat a mne bude xpokojnosti stacit skvela slaboducha akcia, par subojov + vybuchy + nahanacky ak budu + krasna mila + Ali Larter  a dufam, ze to bude zas len dalsia skvela zabava len slabeho ducha podotykam 

Související novinky

Resident Evil čeká 6 dalších filmů

Resident Evil čeká 6 dalších filmů

25.05.2017

Zatímco v Hollywoodu finančně selhává jedna herní adaptace za druhou (Need for Speed, Warcraft, Assassin's Creed...), Resident Evil to letos s klidem dotáhnul k šestému dílu. Paul W. S. Anderson ho… (více)

PF 2017

PF 2017

31.12.2016

Zažili jsme i lepší roky než 2016. Nejen co do počtu ztráty lidí, kteří přinesli světu něco hezké a hodnotné, či do počtu překvapivých a znejisťujících politických událostí. On ten rok s šestkou na… (více)

Underworld čeká reboot

Underworld čeká reboot

28.08.2014

Upíří série Underworld začala v roce 2003 a o devět let později to dopracovala ke čtvrtému dílu, který vydělal 160 milionů dolarů. To bylo jasné znamení, že válka upírů s vlkodlaky pořád láká do kin… (více)

Jovovich prchá před teroristy a ex-Bondem

Jovovich prchá před teroristy a ex-Bondem

10.10.2013

Netěšte se, neznamená to, že další Resident Evil nebude. Bude, šestka se připravuje a její premiéra je stanovena už na podzim příštího roku. Milla ale nezahálí a po právě natáčených Expendables 3 a… (více)

Reklama

Reklama