Hrají
Igor Lifanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Žižikin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Politická hra (2012) (seriál)
Chuck (2007) (seriál)
Jevgenij Ďatlov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Bělaja gvardija (2012) (seriál)
Semjon Strugačjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Andrej Fedorcov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Alexandr Cekalo
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Vladimir Tolokonnikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Černé ovce (2010) (seriál)
Andrej Šarkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Vadim Lobanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Gali Abajdulov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Anatolij Petrov
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Igor Botvin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vůně zločinu (2013) (seriál)
Vladimir Baranov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Valerij Zacharev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Marija Oděgova
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Zara
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Artur Charitoněnko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Chožděnije po mukam (2017) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Vladimir Zamoročinskij
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Andrej Siganov
Nejlepší seriály:
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Romuald Makarenko
Sovětský svaz