Milujem Slovensko

Vlado Valko

Hudba:

Viktor Hazard

Účinkují:

Martin Nikodým (moderátor), Adela Vinczeová, Dano Dangl, Stanislava Kašperová, Juraj Šoko Tabaček, Samo Tomeček, Andrea Gabrišová, Romana Orlická (více)

Moderátor Martin Nikodým, kapitáni tímov a šestica súťažiacich nás prostredníctvom zábavných súťaží prevedú svetom slovenského filmu, televízie, športu, hudby, jazyka a iných zaujímavostí Slovenska. (STV)

Shredo

Prináša to na našu obrazovku dosiaľ nepoznaný formát relácie, ktorá je v určitých momentov zaujímavá... jediné, čo mi však vadí a nedokážem prekúsnuť naše slovenské "celebrity", z ktorých ma už od pohľadu napína (Akurát kapitáni teamov sa dajú - Dano s Adelou sú srdcovky). Ich prehnané afektované reakcie a zápal do hry zhoršuje výrazne kvalitu u mňa. Pozrem to radšej ako TV reklamy, čo ale v konečnom dôsledku nie je až taká výhra. ()

sehe odpad!

Ježiši Slovensko.Hruza na RTVS.Neprimerana zábava,stupidne otázky,desiva gycova scéna,nevitazia znalosti,ale šťastie v kruteni kolieska,Nikodym tancujúci za cipkovanym pultikom a mám pocit,že všetci sutaziaci museli,byt pod vplyvom alkoholu,aby sa tak odviazane správali.Pozerala som raz v nemom uzase a uz nikdy nezopakujem. ()

JohnyD

Televíziu zapínam len výnimočne, ale ak som v piatok doma, tak si nezabudnem pustiť Milujem Slovensko. Konečne niečo pri čom sa človek zabaví a niekedy niečomu aj priučí z histórie/geografie/.... Slovenska. Naviac je to bez reklám a rýchlo to utečie. A fandím mojej platonickej láske Adele Banášovej, škoda toho nedotiahnutého formátu. 6/10. ()

MichelSmith

Vcelku podarený a revuálny familiárny program,ktorý však pyká prílišnou vytaženosťou a sukcesívne vykazuje dekadenciu znovupozeratelnosti , osobitne u ustavičného diváka. Vsádzka na obmenu aktérov ďalej funguje,no pre mňa osobne pocit začínajúceho stereotipu neuhasína,čo ma mrzí,lebo mám Slovensko v srdci... ()

unclejack

Vhodné pre milovníkov Martina Nikodýma a jeho humoru. Nič extra nové sa človek nedozvie a celý čas sa pozerá na Dangla s Banášovou a ich márne pokusy o záchranu komickej stránky tejto šou. Niekedy až padám od toho čo všetko naše celebrity nevedia. Takže suma sumárum - Milujem Slovensko je kvázi vedomostná súťaž, kde ide o to ukázať Nikodýma, Dangla a Banášovú spolu s partičkou celebritných hostí. Nie že by to bolo zábavné, alebo zamerané na vedomostnú stránku - o to tu vonkoncom nejde. ()

• Jako Mikuláš vystupuje v mikulášských dílech bývalý scenárista tohoto pořadu, Pavel Graus. (fabecc1222)
  • V jednom z dílů, který byl v roce 2018 věnován výročí vzniku ČSR, se jako host objevil Martin Dejdar, který jako kapitán působil v několika sériích české verze pořadu Máme rádi Česko (od r. 2013). (fabecc1222)