One Direction 3D: This Is Us

• Velká Británie One Direction: This Is Us (více)

Hudební 3D film o momentálně nejslavnější chlapecké popové skupině One Direction natočil Morgan Spurlock, tvůrce kultovního dokumentu Super Size Me. Fanoušky a hlavně fanynky této britské kapely čekají strhující záběry z koncertních pódií i ze zákulisí velkolepých show. Chybět nebude ani komorní pohled do soukromí pětice sympatických mladíků. Skupina One Direction v roce 2010 patřila mezi favority britské talentové soutěže X Factor, do které se mladíci přihlásili individuálně a ž v jejím průběhu vytvořili skupinu. Dnes patří pětice Niall, Zayn, Liam, Harry a Louis mezi největší hvězdy mezinárodní hudební scény, prodali na 30 miliónů desek a jejich zatím poslední album „Take Me Home" se umístilo na první příčce hitparád ve 37 zemích. (oficiální text distributora)

Diskuze

Allien.9

Dobrá, tak teda Superstar atd. nesleduješ a píšeš i proč. Proto nechápu jak je možné, že jejich kapelu nepovažuješ za žumpu, i když oni z té žumpy vzešli. Oni jsou furt jak v Superstár, žádná vlastní invence, jsou furt ve vleku lidí, kteří jim říkají, kam se postaví, co budou říkat a zpívat. To, do čeho je přetvořili, aby vydělali co nejvíc peněz, je úplný vrchol komerce a laciný podbízivosti - viz tenhle jejich film. Postrádají podle mě cokoliv vlastního, což je dostatečný důvod, abych jimi opovrhovala.

na příspěvěk reagoval animaxis, Allien.9

Jello Biafra

Nevím, třeba zájem fanynek a peníze?:-) A jak už jsem tu několikrát nadhodila, kdybych byla fanynka, znala bych všechny kluky jménem, já ale znám tři z pěti (celým jménem jen jednoho), takže mě se to nasírání netýká. Akorát mě točí neustálé výroky typu "buzeranti", "buzna boyband" atd. (a to ne jen ve cztahu k 1D, ale celkově). Toť vše.;-)

na příspěvěk reagoval animaxis, Jello Biafra

Jello Biafra

Jello Biafra (hodnocení, recenze)

Allien.9

čo by som im asi tak závidel? za 5-10 rokov si na týchto blbečkov nikto ani nespomenie :) ale inak myslím že moje provokácie majú zmysel, rád nasieram fandov tejto tupej kapely :)

na příspěvěk reagoval Allien.9

Deleah

Asi jo, kdybych si to jméno nemusela vyhledat na Googlu, abych věděla, kdo že to vlastně je.;-) Promiň, ale na X-factor, Super Star, Talentmanii a podobná dna televizní žumpy, která svou hlavní náplň (zpěv atd.) odsouvají kvůli "cool" výstupům porotců a "emotivním" pohledům do soukromí účastníků, nesleduju asi od doby, kdy skončila první řada Česko hledá Super Star (nebo jak se to jmenovalo).:-)

na příspěvěk reagoval Deleah

Sylviiii

Ano. je to můj soukromý názor, na který mám právo. Tobě se taky určitě nelíbí některý druh hudby a řekla bys, že je to sračka, takže se nedělej lepší.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Allien.9

pro mě je dokonalej! už to, jak se oblíká, jak mluví a jak se chová! Chvílema jsem si ho oblíbil i víc než Doktora

Beckett51

Pro mě je to "jen" jedna z nejoblíbenějších postav z "Doctora", ale když se nad tím zamyslím, tak nejsi první, kdo mi ho v téhle souvislosti předhodil.;-)

na příspěvěk reagoval Beckett51

animaxis

animaxis (hodnocení, recenze)

Vídím to na to,že si na tohle počkám a podívám se na to až na DVD a zatím si zajdu do kina na Metallicu :D

na příspěvěk reagoval Krocanovic

Uživatel LV.Helter smazal svůj příspěvek.

Deleah

Nevím sice, co posloucháš, ale tyhle profláklý songy táhnou na parket nejvíc a určitě se na ně (kvůli rytmu) tancuje líp než např. na "Linkin Park", kteří jsou jak kritiky, tak běžnými lidmi považováni za kvalitní záležitost.;-)

Allien.9

To že to hrají na diskotékách není žádný důkaz kvality, právě že naopak. Hrajou tam i Michala Davida, Rytmuse, Keshu a jiné srance, které ožralý stádo vyžaduje.

na příspěvěk reagoval Allien.9, Sylviiii

animaxis

Já to hodnotit nebudu, protože jsem to neviděla. Aby se tady z toho někdo nepokakal, tak to sem přijdu strhat až uvidím prvních 5 minut, to bude totiž úplně stačit.

Zemřel dokumentarista Morgan Spurlock

Zemřel dokumentarista Morgan Spurlock

25.05.2024

Svět dokumentárního filmu přišel o jednoho ze svých výrazných představitelů, ve věku třiapadesáti let totiž ve čtvrtek 23. května v New Yorku zemřel americký na Oscara nominovaný dokumentarista… (více)