Toy Story: Strašidelný příběh hraček

(TV film)
  • USA Toy Story of Terror! (více)

Veselý výlet party z „Příběhu hraček“ se změní v noční můru, když jsou hračky nuceny přenocovat v poloprázdném motelu. Poté, co se jedna z hraček ztratí, dojde ke sledu záhadných situací, které bude třeba vyřešit dřív, než hračky potká děsuplný osud. (HBO Europe)

Rozjimatel

[4,5*]     "Combat Carl's seen things. Horrible things. Combat Carl's learned you gotta keep movin', or else they find you!" "Are you Combat Carl?"     Veľmi vydarený krátkometrážny animák nadväzujúci dejovo i svojou úrovňou na Toy Story 3 (2010). Príbeh sa zameriava hlavne na Jessie (čo len kvitujem) aj s jej fóbiami a má parádnu hororovú atmosféru, pričom je tu podmanivo premiešaný horor s humorom (napr. výborné narážky na rôzne stereotypy klasických hororov). A samozrejme, nechýba tu ani patričná dávka emócií (Bonnie objavuje svoje hračky).     "Jessie didn't give up. Jessie found a way." "Well, Woody wants to say thanks." ()

Martrix

Toy Story of Terror je sice kraťas, ale rozhodně si co do kvality animace nezadá s celovečerákem. Tolik detailů/práce vyplýtvaných na vcelku nezajímavý příběh...to je rozmařilost, která svádí k myšlence, že se technologie digianimace posunuly zase o kousek dál a že se máme na co těšit. Víc není moc co komentovat, protože Toy Story of Terror ničím nepřekvapilo. ()

TeeAge

|| Scenár: Angus MacLane | Hudba: Michael Giacchino | Štúdio: Walt Disney, Pixar | Ocenenia: Annie Aw - Animácia, Réžia, Scenár. Spolu - 6 výhier a 10 nominácií || Svižný krátkometrážny animáčik, ktorý sa drží svôjho názvu asi len tretinu metráže, potom sa to premení na klasickú Toy Story rozprávku o "dostať sa z bodu A do bodu B". Nič to ale nemení na tom, že je to jeden z tých podarenejších krátkých príbehov. 75% | Blu-Ray, THX, EN DTS | ()

ROTUJICIPIVO

Jeden z nejlepších Toy story kraťasů, kde hlavně září Bodlinka. Těch 22 minutek co to má mi celkem vyhovuje, nikdy se to nezdá zbytečně uspěchaný ale zároveň se u toho divák nenudí. Spoustu scén je vtipnejch a jak už jsem zmínil tak hlavně pan Bodlinka. Nejlepší je snad villain, prostě a jenom majitel hotelu, kterej si chce přivydělat. Ten nápad je poměrně zajímavej a originální a určitě to stojí za to. Zajímavej a hlavně napínavej příběh, kterej opět lehce rozvíjí Toy story universe. 10/10 ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 7,5/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 94%, Audience Score - 84%| FDb.cz - 87.1% | Tohle jsme se pokoušeli sehnat docela dlouho A ONO NIC! ..... Až včera, díky HBO GO jsme tento minifilmík z naší milované série zhlédli a opravdu je to TOP! V první napínavé půlce jsme měli v gatích i my, a to jsme na horory docela zvyklí :D, druhá už je spíše typicky vtipná a dobrodružná, nciméně to co vznikne, je opravdu nezapomenutelné! :-) ()

• Combat Carl je hračkou, kterou v prvním díle odpálí Sid. Hlavní inspirací pro hračku byla postava, kterou hrál Carl Weather ve filmu Predátor (1987) a v tomto kraťasu jí poskytl hlas. (HellFire)
  • Náklaďák Pizza Planet je vidět na letáku v Ronově kanceláři. Na stěně Ronovy kanceláře je také malba dinosaurů stojících pod stromy, což je odkaz na Hodného dinosaura (2015). (KGBelik)
  • První film Toy Story (ať už celovečerní nebo krátký film), který nezahrnuje Prasátko. Režisér Angus MacLane vysvětlil, že to bylo proto, že Bonnie měla v batohu omezený prostor pro hračky a že: „Kdo si bere na dovolenou pokladničku?“ (KGBelik)