Během tří měsíců dojde v Praze k vraždám tří taxikářů. Policie rozjíždí detailní vyšetřování, jsou upřesněny a prohledány trasy, kudy vozy jely. Balistické zkoušky potvrdí, že jde o jednoho pachatele. Další stopy však chybí. Tlak médií na policii roste. Veřejnost, a hlavně taxikáři, chtějí odpovědi. Vrah jedná impulzivně, bez zábran, riskuje. Řádí v Praze psychopat? (Česká televize)

Sa.sa

Hodně dobrý díl, njn je šílené co žije mezi námi a pak se člověk nesmí divit, že je to jaké u nás...! Takových mrtvých a pachatel nepotrestán, ale naštěstí je v base... Njn holt realita je taková jaká je... 😢😢😢 ()

Horrendous52

Za mě velmi ,,těžká" epizoda. Myšleno tak, že atmosféra byla velmi těžká a zkrátka poměrně stresující. Zpočátku jsem si to pustila jen do pozadí mezitím, co jsem se věnovala jiným věcem, ale nakonec jsem u toho skončila kompletně. Martinovi bych nejraději jednu střelila, ale co no. Bez něj by to nebylo ono. Prostě bomba ()

GrooteLulu

..borci tohle je nejzfušovanější případ, který znám, s ohledem i na dnešní dobu (2024) s Kládovicemi apodobně a spojitost s osobou, která jde po taxikářích.. celou mordpartu bych vyházel a Víťa by šel k popelářům.. ()