Případy 1. oddělení

• Česko Oddělení vražd (neoficiální název) (více)
Česko, (2014–2022), 35 h 50 min (Minutáž: 53–70 min)

Diskuze

CarloRizzi

CarloRizzi (hodnocení, recenze)

Je to ostrý jako břitva nejlepší seriál za posledních 20 let. Čekám, že bude 2.řada.

Folpa

Folpa (hodnocení, recenze)

ClintEastwood

Pojď ještě něco chytrýho, vypadá to, že na to máš. Počkat... nemáš, to jsi někde slyšel a musel jsi předvést jak jsi inteligentní, že jo?

ClintEastwood

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

Smutná Vetchého reklama na Spartu. Symbol korupce a bolševického protěžování. Už je s tím trapnej.

na příspěvěk reagoval Folpa

Uživatel ClintEastwood smazal svůj příspěvek.

MarsQR

MarsQR (hodnocení, recenze)

Fitin

Neni to nesmysl. Produkce to tu pred nami takhle prezentovala. Ale spis meli na mysli, ze prvnich sedm se vysilalo v roce 2013 a dalsich 7 letos.

na příspěvěk reagoval panPsax

Uživatel panPsax smazal svůj příspěvek.

Husakovodite

Husakovodite (hodnocení, recenze)

Ta úvodní znělka a titulky, jsou fakt dobré.. skoro tak dobré, jako u seriálu Temný případ na HBO. Celkově je to velmi dobrý seriál!

na příspěvěk reagoval trx2010

offlineman

offlineman (hodnocení, recenze)

Major Zeman jako nemohoucí důchodce v nemocniční posteli! Krutá realita!!!!!

Uživatel Kulmon smazal svůj příspěvek.

rushid

rushid (hodnocení, recenze)

Neda se to hodnotit nejak extremne vysoko, ale v kazdem pripade je to vkusne, dobre natocene a slusne zahrane. Rad se podivam i pristi pondeli (pokud nebude neco lepsiho k divani)

MiKee007

MiKee007 (hodnocení, recenze)

Coleator , Tom_Lachtan

Říkal jsem si totéž (to s tou inspirací Sherlockem u hlavního hudebního motivu v úvodní "znělce") už při prvním díle. Ono to bude pravděpodobně hlavně použitým nástrojem - u Sherlocka Holmese to byl myslím cimbál, (tedy alespoň to někde uváděl i Hans Zimmer), tady to zní spíš jako nějaké "broken piano" nebo tak něco, ale ten sound je hodně podobný... ;-)
Ale jinak je to IMHO zatím (po třech dílech) jedna z nejlepších českých seriálových kriminálek...

mh.mail

mh.mail (hodnocení, recenze)

Jo a nebylo to "ve zlomku sekundy": Mladej měl depku z toho, jak to s tím "Holubem" pos*al, tak byl celou noc zavrtanej do spisů. A z nich to vykoukal. Pro mě uvěřitelné.

Fitin

Fitin (hodnocení, recenze)

"Mladej" ho na nakonec našel ve spisech (podle způsobu provedení). Nešlo o žádné velké odhalení, takže se to snadno dalo přehlédnout. Pak už následovala číhaná na ulici. ;)

Uživatel Fitin smazal svůj příspěvek.

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD