Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 2
(série)- Opera: Khroniki uboynogo otdela 2 (více)
Režie:
Vasilij Serikov, Andrej Kudiněnko, Vladimir Ševelkov, Alexandr Kolbyšev, Vladimir Krajněv (více)Hudba:
Alexej ZubarevHrají:
Jurij Kuzněcov, Vladimir Ševelkov, Alexej Nilov, Jurij Tarasov, Sergej Selin, Anastasija Mělnikova, Natalja Němšilova, Oskar Kučera, Anna Vartaňan, Marina Rokina, Andrej Kuzněcov, Kirill Käro (více)Epizody(17)
-
Ochota na šuby (S02E01)
-
Rodnaja krov (S02E02)
-
Odin procent somnenija (S02E03)
-
Gluchar (S02E04)
-
Černaja vdova (S02E05)
-
Pitěrskij tranzit (S02E06)
-
Zeleň (S02E07)
-
Chromoj čert (S02E08)
-
Eto šou-bizněs (S02E09)
-
Černyj čulok (S02E10)
-
Ispoveď (S02E11)
-
Zakon žanra (S02E12)
-
Zaveščanije (S02E13)
-
Vospitatěl (S02E14)
-
Něputěvaja (S02E15)
-
Foto na pamjať (S02E16)
-
Tělo i dělo (S02E17)
Hrají
Eduard Fljorov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
V ritme tango (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Maxim Konovalov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Trestný prapor (2004) (seriál)
Sergej Kudrjavcev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Alexandr Bolšakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Maslakov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Specnaz (2002) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Irina Gorjačeva
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Naděžda Žarikova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anna Geller
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Marija Kapustinskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Jesenin (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Viktor Melichov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Galina Bokaševskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Mužžuchin
Nejlepší seriály:
Brigada (2002) (seriál)
Eduard Parri
Sovětský svaz
Alexandr Soloněnko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Černov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Boris Batujev
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Roman Gribkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Roman Agejev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Sparta (2016) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Igor Grigorjev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Oksana Skakun
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)