Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 2
(série)- Opera: Khroniki uboynogo otdela 2 (více)
Režie:
Vasilij Serikov, Andrej Kudiněnko, Vladimir Ševelkov, Alexandr Kolbyšev, Vladimir Krajněv (více)Hudba:
Alexej ZubarevHrají:
Jurij Kuzněcov, Vladimir Ševelkov, Alexej Nilov, Jurij Tarasov, Sergej Selin, Anastasija Mělnikova, Natalja Němšilova, Oskar Kučera, Anna Vartaňan, Marina Rokina, Andrej Kuzněcov, Kirill Käro (více)Epizody(17)
-
Ochota na šuby (S02E01)
-
Rodnaja krov (S02E02)
-
Odin procent somnenija (S02E03)
-
Gluchar (S02E04)
-
Černaja vdova (S02E05)
-
Pitěrskij tranzit (S02E06)
-
Zeleň (S02E07)
-
Chromoj čert (S02E08)
-
Eto šou-bizněs (S02E09)
-
Černyj čulok (S02E10)
-
Ispoveď (S02E11)
-
Zakon žanra (S02E12)
-
Zaveščanije (S02E13)
-
Vospitatěl (S02E14)
-
Něputěvaja (S02E15)
-
Foto na pamjať (S02E16)
-
Tělo i dělo (S02E17)
Hrají
Anatolij Chropov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Arťom Cypin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Admiral (2009) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Mata Hari (2016) (seriál)
Taťjana Tuzova
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Julija Niželskaja
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Barkov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Ørnen (2004) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Julija Jakovleva
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Natalja Ščerbakova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Mučenikov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Admiral (2009) (seriál)
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Marina Černyšjova
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Vladimir Marjanov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (2005) (seriál)
Anna Karenina (2017) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Vinogradov
Sovětský svaz
Vladimir Rublev
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vitalij Alšanskij
Sovětský svaz
Alexandr Ustinov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Jekatěrina Kulikova
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Dmitrij Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Trockij (2017) (seriál)
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Oleg Kulikovič
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Brežněv (2005) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Igor Ivanov
Nejlepší seriály:
Idiot (2003) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Anton Pulit
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
Jekatěrina (2014) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vadim Romanov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)