Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 3
(série)- Opera: Khroniki uboynogo otdela 3 (více)
Režie:
Alexandr Kolbyšev, Vladimir Ševelkov, Vardan Hakobjan, Viktor Konisevič, Vladimir Krajněv (více)Hudba:
Alexej ZubarevHrají:
Jurij Kuzněcov, Vladimir Ševelkov, Alexej Nilov, Jurij Tarasov, Sergej Selin, Boris Chvošňanskij, Anastasija Mělnikova, Oleg Almazov, Sergej Nikolajev, Anna Ďukova, Taťjana Rjabokon, Dmitrij Titov (více)Epizody(19)
-
Skvoznoje ranenije (S03E01)
-
Čužaja (S03E02)
-
Ključ k razgadke (S03E03)
-
Safari dlja pokojnika (S03E04)
-
Slučajnaja vstreča (S03E05)
-
Častnyj slučaj (S03E06)
-
Dragocennyje pisma (S03E07)
-
Šantaž (S03E08)
-
Černaja metka (S03E09)
-
Padenije v preispodňuju (S03E10)
-
Protěčka (S03E11)
-
Sčastlivčik (S03E12)
-
Sljozy drakona (S03E13)
-
Šou prodolžajetsja (S03E14)
-
Stervjatnik (S03E15)
-
Belyj son (S03E16)
-
Sumasšedšij vzryv (S03E17)
-
Jan i Iň (S03E18)
-
Kurjer (S03E19)
Hrají
Jurij Kuzněcov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
K jezeru (2019) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vladimir Ševelkov
Sovětský svaz
Alexej Nilov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Jurij Tarasov
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Kuchňa (2012) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Sergej Selin
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Boris Chvošňanskij
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Anastasija Mělnikova
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Oleg Almazov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Sergej Nikolajev
Sovětský svaz
Anna Ďukova
Sovětský svaz
Taťjana Rjabokon
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Šerlok Cholms (2013) (seriál)
Dmitrij Titov
Nejlepší seriály:
Metod (2015) (seriál)
TASS je zplnomocněn prohlásit... (1984) (seriál)
Sergej Vorobjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Roman Něčajev
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ubojnaja sila (2000) (seriál)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Kim Družinin
Sovětský svaz
Pavel Činarjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Policajt nebo spratek (2014) (seriál)
Viktor Chorkin
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Vitalij Kovalenko
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ladoga (2014) (seriál)
Trockij (2017) (seriál)
Kateřina Veliká (2015) (seriál)
Michail Solovjov
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)
Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)
Arťom Karasjov
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (seriál)