Rychle a zběsile 7

• USA Furious 7 (více)

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

ambrobene

Nahovno... aj som to čakal. Oproti šestke to má hodne čo doháňať... také srandy, akože diesel potrimal zdvihnuté auto za vyfuky, alebo johnson napol biceps a praskla mu sadra, to ma pekne rozosmialo :D Na to, že tam bol Džejson, tak som čakal viac prepracované bitvy ()

dombas

Klasický díl, spousty akce, zákony fyziky neexistují, nesmrtelnost je daná, spousty akce, aut, honiček a drsných hlášek..takže žádné extra zklamání se nekonalo, spíš další rutinní díl serie..konec nostalgický, Paul si to zasloužil...vzhledem k loučení s Paulem se nedivím divokých tržeb a ať chceme nebo ne, další díly už nikdy nebudou jako ty předchozí..a proto mám chuť si teď pustit první díl a zároveň jsem zvědavý, jak autoři uchopí osmičku. ()

Bajerys

80% Rychle a zběsile 7 je film, který je nabitý skvělou akcí, která je trikově zvládnutá na jedničku, ale postrádá jakýkoliv zákon fyziky a logiky. Ale to vůbec nevadí, protože některé měli velice dobrý nápad (např.: luxusní auto prolítne z jednoho mrakodrapu do druhého nebo Rock zatne sval, aby si rozbil sádru na ruce atd.) Celý film je nabitý akcí, což je dobře. Humor je zvládnutý dobře a ve filmu funguje. Bohužel záporák Jason Statham je ve filmu celkem nevyužit a ve filmu se moc často nevyskytuje, což je celkem škoda. Dost se mi líbila závěrečná scéna se zesnulým Paulem Walkerem. ()

mpet

Škoda těch zbytečně přehnaných akčních scén, které mě opravdu už začali spíš otravovat, než že by mě nějak zvlášť potěšili, což pro mě jako fanouška akčních filmů je opravdové překvapení. Být to osekané o ty zbytečně bláznivé akční sekvence bylo by to úžasné, ale takhle mě to spíš místy rozčilovalo. Také je neskutečně velká škoda, že to byl poslední film s Paulem Walkerem, který byl díl od dílu lepší, ale který bohužel tak náhle opustil tento svět v průběhu natáčení tohoto snímku, což se i na kvalitě filmu negativně podepsalo. Závěrečná rozlučka s Paulem byla velmi pěkná a emotivní a pozvedla tento film o trochu víš. ()

knedliiicek

Dost preakcované ALE na druhou stranu. Je to TOP mezi filmy co se tyče aut a vse kolem nich. + ty vztahy tam už od prvního dilu a herci. Je to bomba ! Nezklamalo. P.s: dekuju Paul Walker ()

molotow

kdyby místo stovky grafiků kteří naklikají všechny akční scény, použili 50 kaskadérů, výsledek bude lepší . 3/5 ()

stadoblec

Jsem rád že tahle blbost není delší. V neakčních scénách jsem v pozadí slyšel zvuky blití a v akčních scénách zase zvuky facepalmů. Jo a nejvíc testosteronu v celém filmu ma miss Rodriguez. Možná ještě skála a ten skvělý brit.... ()

AAsniper

Ako fanúšik série Rýchlo a zbesilo som šiel do kín so zmiešanými pocitmi. Na jednej strane to, že nás opustil Paul, a vedomie že je to jeho posledný film, mi naháňalo zimomriavky. Na druhej strane nazvem to preháňajúci trend série ma na premiéru moc nelákal. Vyskúšal som. Napriek trendu a pri privretí oboch očí (guľometná karosa a výsadok áut) to bol dobrý film a zároveň dôstojná rozlúčka s Paulom. Obsadenie super, réžia super, použitie priestorov a prvkov z prvých skutočne racingových dielov mi vyčarilo úsmev a slzu nostalgie. Film s poradovým číslom sedem zaraďujem medzi tie umiernenejšie a môžem s pokojom vyhlásiť, že tých pár éčiek za lístok do kina neboli vyhodené peniaze. Thank you Paul and goodbye :( ()

trigen

K této sérii jsem se jako teenager dostal až v roce 2011 (ano, skutečně tak pozdě). Po shlédnutí prvních čtyř dílů v televizi jsem zjistil, že do kina právě míří další počin a tak jsem zkusmo mrknul na zdejší hodnocení a nestačil se divit. Nejenže byl film v červených číslech, ale pouhé jedno procento od nejlepší třístovky. Tak jsem byl už druhý den v kině a pětka se stala mou filmovou nirvánou. Od té doby mám ale pocit, že stanovená laťka padá stále níž. Zatímco jsem předchozí díly viděl jako jednoduché příběhy, které jsou intelektuální tak akorát pro lidi, kteří si přišli po namáhavém dni zarelaxovat, a okořeněné skvělou akcí, tak zde jsem již měl pocit, že příběh (pokud se to tak dá nazvat) působí jen jako výplň mezí jednotlivými akčními stopážemi. Autorům je viditelně jasné, že popcornová akce je ten největší znak této série, ten největší důvod pro její celosvětovou popularitu, a soustředí na ni 99% veškeré snahy, ale i ty nejjednodušší filmy přece potřebují určitou kvalitu když ne příběhu, tak alespoň dialogů. Jako fanoušek série jsem sice vypnul mozek (tohle mi vážně jde) a film si užil, těch 5 hvězd si to ale tentokrát už nezaslouží. ()

ErzebethB

První polovina filmu odsýpá a je to zábava.... Poté se ale pro mne film ukončil a měli přijít titulky.... Místo toho The Rock rozlámal svýma úžasnýma prackama sádru a šel do boje.... V tu chvíli jsem se zasmála a film vypla.... Nebavilo mě to.... Nechápu tvůrce pokračování proč si každý u toho říká, musíme to udělat větší, lepší, megalomááááánštější.... To si můžou dovolit Avengers, kde to drží tým nádherných chlapů se skvělým humorem.... ale to tu fungovat prostě nikdy nebude.... Dle mého by sedmička měla být poslední film a už by to mohli zamést pod koberec. Nicméně možná tu druhou polovinu někdy dokoukám a hodnocení změním. ()

hanzikk

Ách jo. Co se to vlastně stalo? Vtip zmizel, už to není ani o autech. V pátém a šestém díle to bylo podobné ale bylo tam alespoň něco co tomu filmu dávalo šmrnc ale sedmý díl je z jiného světa. Není to o autech. Není to vlastně skoro ani regulérní akční film a žánr sci-fi se klepe strachy co tu má za nástupce. Jo člověk to zkoukne a není přímo zklamaný, tedy pokud není fanoušek původní série. Řekl bych, že Rychle a zběsile 8 se bude odehrávat na orbitě, někde poblíž ISS a závodit budou s meteory. ()

Miriablo

1 hvezda za Kurta a za fenixe Hobbse. Priznam se ze na okomentovani zbytku nemam slov. At to zni staromilsky, jedicka je jednicka a s kazdym dalsim dilem to slo vic a vic do kopru. 7ka pak totalni odpad. Uz dlouho jsem se u "AAA" filmu takhle nenudil a nekroutil hlavou nad tim co vsechno jde jeste podelat na tomhle nametu filmu. ()

Jindra_S

Akce jsou natočeny řemeslně bezchybně, což o to, ale to je tak asi to poslední, co je na tomhle filmu pěkné. Zbytek je uměle poplácaný příběh pro barevné publikum, u kterého na konci autoři úplně rezignovali na nějakou logiku - prostě je třeba dostat lidi do aut a za zvuku brm, brm vyrazit kdekoliv. Co pobaví, jsou Vin Dieselovy komentáře a rozumy - asi je někdo myslel vážně, ale říká je dosti sebeironicky. ()

BooThCZ

Krom toho že jsem nevěřísně kroutil hlavou nad tím jakou to sleduji volovinu jsem se tedy nutno přiznat ani nenudil a pobavil. ()

rewoluce

Nedávno som sa zaprisahal že nebudem hodnotiť filmy ktoré si hodnotenie nezaslúžia. No v tomto prípade udelím výnimku kvôli práci ľudí za kamerou.. Zaslúžia si pochvalu v snímku kde sú efekty prešpikované v každom detaile.. Druhá hviezda je za dej a kameru, ktorý vtiahne diváka doslova do seba a napokon tretia akoby som to nazval, zo súcitu k Paulovi.. Neviem ale či som sa pozeral na komédiu, sci-fi, drámu alebo thriller so všetkými menovanými prvkami.. Lietajúci Čestmír krížený s Batmanom? alebo súboj dvoch údržbárov z neďalekého hotela kde jeden má v ruke 42ku vidlicový kľúč a druhý hasák menom Herkules.. Do toho doslova vletí majster výroby krížený s Egyptským horským psom, ktorý v každej izbe nechá v kúte pyramídu.. a strieľa guľometom do najväčšieho závesu na svete pri ktorom by sa s prehľadom stratil aj Swazcik? Priatelia moji v niektorých scénach som sa cítil ako žaba na suchu v rozpálenom asfalte kde jej oči pučalo ako slečne ktorá má príliš silno zatiahnutú gumičku vo vlasoch.. Proste parádna adventure shock wawe.. Záver: tam zase chýbal, akurát že netuším kde zoberú ďalších Paulov ale to sa dozvieme až budeme čumieť na 8mičku.. :-) ()

hujerita

Predošlý dej sa mi viac páčil. Na konci moc akcie. Nie neprehľadnej ale strašne moc tých súbojov bolo, teda aspoň na mňa. Inak akcia fajn a tu sa nemôžete pozastavovať nad ničím. Chýbalo my tam viac vtipu a Ľahkosti, či zo strany Stathama alebo Johnsona (možno to tak chceli keď sa zabil Walker, neviem) Inak ten koniec síce vkusne urobený ale na môj štýl strašne dlhý. Lepšie 3 hviezdy. ()

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)