Kameňák 4

• Slovensko Kameňák 4 (více)

Diskuze

Martin741

Vidíš já dokonce tři a za tím si také stojím, jelikož v době vzniku toho filmu to byla celkem sranda a i dnes mi to nepřipadá jako nějaký propadák, každopádně to dopadlo líp než většina současných amerických komedií, které mají mnohem vyšší hodnocení, ale to je tady normální, že české filmy jsou odstřelovány dvakrát přísněji :-)

Whyte

Ale takto to nechodí pouze v ČR, navíc nikdo diváka nenutí na tyto filmy chodit a pokud si film na sebe aspoň nevydělá, tak pokračování nebudou, tedy když do toho nepočítám českého Uwe Bolla Magnuska, ten na ty filmy nevím, kde bere, každopádně chtě nechtě, Babovřešky byly divácky velmi úspěšné, což já absolutně nechápu, ale trhaly návštěvní rekordy... Každopádně za rok vznikne například desítka solidních českých filmů a to se již dá brát jako úspěch, ale nemůžeš chtít, aby ve zdejším rybníčku vznikaly světové trháky, které stojí miliardy, na což tady nejsou peníze a ani diváci ;)

Petrucci

Petrucci (hodnocení, recenze)

animaxis

Tím chci říct to, že už to nejspíš nebude dosahovat nebeských kvalit prvních třech dílů a nejspíš se dočkáme prvního "kameňáckého" zklamání.

na příspěvěk reagoval animaxis

Whyte (hodnocení, recenze)

Troška je zaneprázdněn točením Babovřesek 2, rád by se sice vrátil ke starému dobrému Kameňákovi , ale co se dá dělat, když točí něco vyjímečného, něco, co je větší než on sám, něco, co bude jeho odkazem... Babovřesky 2 COMING SOON...

na příspěvěk reagoval animaxis

Uživatel Whyte smazal svůj příspěvek.

Whyte (hodnocení, recenze)

Dámy a pánové, je libo trochu národního filmařského umění? Nestidťe se, přistupte a přivoňte si, pár hoven ještě nikoho nezabilo! A když budete čuchat dlouho, za chvíli to možná celé i doceníte. Nelíbil se vám Troška a jeho dlouhotrvající smradlavý průjem? Nevadí! Dejte šanci dalšímu českému režisérskému umělci, talentovnému filmařovi dalších sraček a zasmějte se u čuchání dalších hoven! Že vám to nevoní? Smůla! Nic jiného nevzniká....

na příspěvěk reagoval Georgex

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Georgex

Ako hovori Verbal : nech si artovi hnedopichove hovoria co chcu, Kamenak1 je podla mna najlepsi diel /este zatial/ trilogie. Dal som tomu 2 puntiky, a za tym si stojim.

na příspěvěk reagoval Georgex

Georgex (hodnocení, recenze)

Tak zase Kameňák 1 nebyl nejhorší, podle mě tu poměrně vyfasoval nezasloužené hodnocení v rámci celé série, samozřejmě, že to nebyl žádný mega film, ale jako letní komedie do letáku se to dalo a dokonce se u toho dalo zasmát, další díly samozřejmě už nehodnotím, ale první díl šel a dost lidí se při hodnocení dalo podle mě ovlivnit negativním hodnocením zdejších expertů :-) Toto bude průser, což je vidět na obsazení a traileru, ale s prvním kameňákem to nebude mít moc společného :-)

na příspěvěk reagoval Martin741