Kingsman: Tajná služba

• Velká Británie Kingsman: The Secret Service (více)

Tajní agenti organizace Kingsman nepotřebují mít na konci svých jmen žádné nuly. Tato špionážní služba je oproti jiným britským službám rozhodně nevládní a pochopitelně supertajná. Počet jejích agentů je pevně daný a za každého, který odešel (většinou nedobrovolně a bolestně), nastoupí pečlivě vycvičený a otestovaný nováček, kterého doporučí některý z agentů ve službě. Právě díky tomu se do výběrového systému dostávají hlavně synové významných rodin. Výjimkou z pravidla se stane až Gary „Eggsy" Price (Taron Egerton), který je obyčejným klukem vybaveným vysokým IQ, nedokončeným výcvikem u mariňáků a oceněný krajskou cenou za gymnastiku. Nyní ale tráví většinu času na ulici, je nezaměstnaný a má nakročeno do kriminálu. V pravou chvíli mu nabídne novou životní šanci jeden z agentů Kingsman – superšpión Harry Hart (Colin Firth), který nejen vypadá, ale také se chová jako pravý anglický gentleman. Aspoň většinou. Někdy to prostě nelze. A protože se jedná nejen o vtipný, ale i napínavý film, potřebujeme pořádného hlavního padoucha. Je jím Richmond Valentine (Samuel L. Jackson), miliardář a bojovník za ekologii zbavený iluzí. Nesnáší pohled na krev a chystá se odrovnat opravdu velké množství obyvatel naší planety. Díky tomu ji chce zachránit a obětavě při tom nehledí na ztrátu žádného cizího života. Pomáhat mu s tím bude Gazelle (Sofia Boutella), inteligentní krasavice s amputovanýma nohama, místo kterých má smrtící běžecké čepele. Podaří se Harrymu a Eggsymu včas odhalit pravdu o Valentinově důmyslném ďábelském plánu a zastavit ho? (Cinemart)

Skuru

Kingsman: Tajná služba je další výborný zářez v režijní filmografii Matthew Vaughna a bez většího pitvání jde rovnou doporučit návštěvu kina. Vlastně tomu nechybí žádná důležitá položka, kvůli kterým chodíme sedat před velké plátno. Je tam dostatek řízné akce, výborný padouch v podání Samuel L. Jackson, moc a moc fungujícího humoru a nakonec… s menším spoilerem… hlavní hrdina získá i princeznu a její anál. Více na: http://zabitcas.cz/recenze-kingsman-tajna-sluzba/ ()

whitefish

..aneb jak zazdít perfektní film od půlky. SPOILERY. Jako vždy, když jdu do kina s vysokým očekáváním, jednalo se o propadák. Od úvodních titulek (které mě originalitou fakt bavily) jsem byla nadšená, linka poukazující na rozdíl mezi sociálními třídami mi vůbec nevadila, je fajn i v takové ptákovině zabrousit na vážné téma. Colinova přehnaná elegance sršící z každého pohledu i pohybu mě přiváděla k extázi, byla to bomba. Vtipy byly vtipné, akční scény přehnané do extrému, ale to je to, co jsme od toho chtěli :-). Do půlky filmu jsem byla přesvědčená o pěti hvězdičkách. Ovšem pak přišla otřesná scéna v kostele a jako by začal jiný film. Plný nevkusného násilí, zdlouhavých honiček, laciných až trapných vtípků a postrádající cokoliv ze své původní elegance, nadhledu a kvalit. Vyvrcholení v podobě vybuchujících hlav movité části populace a nabídky análního sexu od uvězněné členky aristokracie bylo již čilé zoufalství. Tři hvězdičky pro Colina Firtha, byl absolutně k sežrání a film vlastně stál za to jen dokud tam byl. Kvalitní komentář: Matty ()

karelhura

Právě jsem se vrátil z kina z vekého tučného nářezu! Je fajn že se najde pár lidí které to baví a především Umí! ()

jakubesd1

Ach... a znova ... a zase .. neviem ono to nebolo zle ale nebolo to po čom som túžil ...ako ked pozeráte na trailer tak vás to nadchne a čakáte od toho super bomba film a potom príde sklamanie alebo to čo ja že čakáte viac ... Najlepšie na tomto filme bola určite kamera a hudba ktorá v tomto filme bola fakt super ... ale majstrovské dielo z tohoto filmu nečakajte 75% ()

Hrebo

"Kdyz zachranim princeznu dostanu pusu? Kdyt zachranis cely svet muzes mi ho dat i do zadku." Skvely film ktery se tvari jako komedialni bondovka. Nedriv jsem litoval , ze jsem nesel na 50 odstinu, ale ted rikam fak off Greyi! Eggsy je cool typek v cool filmu. ()

vodelu

Film mě zcela pohltil. Očekával jsem akční pif-paf. Ovšem dostal jsem ochutnávku britské elegance, kterou obdivuji. Fenomenální výbuchy hlav a ohňostroj z nich na konci mě totálně rozsekal ☺. I když se mi nelíbili scény jako "zastřel psa" či "matka ovlivněna softwarem chce zabít dítě", ale na druhou stranu scéna "masakr v kostele" byla skvělá. Vřele doporučuji. ()

Pierre95

Věděl jsem, že tento film bude boží, ale až tak boží? To jsem si nemyslel. Úžasná parodie na špionské filmy z předchozích let. Skvělí herci (Colin Firth, Taron Egerton Samuel L. Jackson, Mark Strong a Michael Caine), výborná režie, střih, kamera, scénář, zkrátka vše. Nadějně doufám, že bude pokračování a jestli uvažujete jestli se na tohle podíváte nebo dáte přednost nějaké užmolené kriminálce bez kouska nápadu, podívejte se radči na Kingsmana. Myslím si, že vás nudit nebude ;) ()

Zozynek

Luxusní film, s luxusníma hláškama, s luxusním střihem kamerou prostě wauuuuughn. Právě na tenhle typ filmu jsem měl chuť a můj hlad byl nprosto ukojen!!!!! S pozdravem německého oficíra podle Eggse se s vámi loučím!!! ()

malenka

Musím říct, že dlouho jsem se tak nebavila. Vlastně proč jsem do kina šla bylo, že hlavní roli hrál můj oblíbený Colin Firth. A dobře jsem udělala. Doporučuju. ()

karmalat odpad!

Hodně špatrný film o ničem. Ani komedie, ani parodie, ani thriller. Hodně dlouho jsem neviděl takhle nesmyslný film. Rozhodně nedoporučuji. ()

defender110

Skvělý film, úžasná zábava, perfektní herecké obsazení v čele s Colinem. Prostě jeden z filmů, na který se hned tak nezapomíná.Několik scén si ponesu v hlavě napořád. :D Za mě 90%. ()

ShadeHunter

Tomuto filmu sa podarilo niečo čo sa už dlho nepodarilo žiadnej pecke - nepokazil záver! Stačí menovať: Edge of Tomorrow (ked prišiel Cruise o schopnosti tak mi ten film bol ukradnutý lebo už to bola nudná a zbytočná "dráma"), alebo napríklad John Wick (celý film brutálna akcia, zabíja cca 20 ľudí za minútu a potom príde záverečný boss ktorý sa ho celý film bojí ale ked príde záverečný súboj tak prakticky povie - "bál som sa stretu s tebou aby som ti neublížil, ale teraz ťa teda rozbijem" úplne nelogické a nudné! Keby ho John Wick odstrelí vo výskoku a ukončí to za pár sekúnd tak to je epický záver).. Proste producenti nedopustia aby nebol záver napínavý že náš hrdina bude v prudkom ohrození a bude prehrávať.. Idioti! A práve v tomto spočíta najväčšie prekvapenie Kingsman! Záver nie je nudný! Prakticky do poslednej minúty sa človek zabáva a ked to aj občas vyzerá že to dejovo smeruje ku nejakému trápnemu klišé, tak sa to do minúty zmeni v žart, pretože to tam šlo len kvôli tomu aby si z toho spravili srandu. Hlavný hrdina nemusí byť v záverečnom súboji zlomený a na dne, aby nejakou náhodou zvíťazil.. Toľko najväčšia výhoda Kingsman. Okrem tohto je to priam brutálna komédia, kde som bol striedavo ohúrený akčnými scénami (v štýle John Wick) alebo som sa veľmi dobre bavil na ich humore :) Zatiaľ je to najlepší počin tohto roka! 95 percent! ()

saidlik

Když jsem šel na Kigsmana, čekal jsem různé věci. Firtha hláškujícího britským přízvukem tak, že z něho má partnerka stejně jako u 10 deníků Bridget Jones promočí sedačku, další příliš ulítlou akční komedii ve stylu Kick-Ass nebo příliš vážnou vlnu po vzoru x-menů. A splnilo se vše do puntíku, s tím rozdílem, že tentokrát zůstala vhlká sedačka po mě a chtěl jsem ihned nové oxfordky. Vaughn dokázal něco, co v současnosti nikdo jiný, opět změnil svůj styl a podal nám nabitý vtipný akčňák který pobaví napoprvé i napodesáté, probudí v nás ty kluky, kteří poprvé v životě viděli bondovku i pubescenty toužící po prdelce štíhlé skandinávky. Ale no tak, přece sem nemohl být jediný! No a co že je zápletka šílená, no a co že herci někdy šíleně přehrávají, za mě plný počet s tak dobrou náladou jsem z kina hodně dlouho neodcházel. ()

supEnoc

Takhle kvalitních komedií je opravdu málo. Třešničky na dortu ve formě např. vybuchujících hlav už jenom nasazujou korunku. Nemálo jsem se řezal...Bravo! ()

Ondra.T

Film, který bych označil za novodobou bondovku mnohem spíš než ty poslední skutečné bondovky s Craigem. Ve filmu mě mile překvapily odkazy na technické hity poslení doby (Stevova keynote, SIM, Google Glass, holo konference, skákací boty, Felix Baumgartner, atd.), trochu mi to připomnělo právě dřívější bondovky, kde se to technickámi vychytávkami také jen hemžilo. Film má spád, humor i akci. Nadsázka ve scénách mi nevadila. Bohužel mi trochu vadilo zbytečně zdůrazňované násilí (kostel, ohňostroj), kvůli kterému filmu nedávám plné skóre. ()

Pajker

Pět hvězd za tu pastvu pro oči v podobě dokonalých bojových choreografií. Matthew Vaughn je v tomto ohledu jednička! ()

majorzeman13

Parádní,Výborný film.Svělá,super zábava ! Jeden z nejlepších filmů roku 2015 ! Ps: sekvence v kostele je prostě megacool,boží a nejen ta,Colin Firth je skutečný bad ass! záporák je brilantní megaloman !!.....Prostě dokonalé,geniální dílo ! ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Další Kingsmani a reboot Kick-Ass jsou na cestě