Reklama

Reklama

Blade Runner 2049

  • USA Blade Runner 2049 (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný. (Falcon)

(více)

Diskuze

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD

Někde o tom byl článek, ale já osobně jsem v tom žádnou nedůvěru v sebe sama neviděl...

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Ale,ale? Aronofsky a horor? A s J.lawrenceovou? Tak to by mělo stát za to! :-) I s hudbou,samozřejmě.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD

Já mám dojem, že si o spolupráci požádal právě sám Jóhannsson, takže předpokládám že ví proč to dělá a nemyslím si, že by se to na výsledné kvalitě snad nějak negativně podepsalo. Ostatně, hlavní "slovo" má pořád on...

na příspěvěk reagoval PKD, Mantegna

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Jakkob

Jejda. Aby z toho nebyl guláš. Zimmera sice žeru,ale byl bych klidnější,pokud by byl Johannsson uveden sám. Slyšel jsem od něj 3 ost a mám v něho absolutní důvěru a určitě vím,že nepotřebuje pomocníky či tzv.jištění. Možná,že se to dělá běžně,ale není to pro mě určitě známka důvěry.

na příspěvěk reagoval Jakkob

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Mantegna

Zimmer a Wallfisch mají Jóhannssonovi pomáhat, ale jako hlavní skladatel by měl být Jóhannsson.

na příspěvěk reagoval PKD

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Feidias

Já jsem na to narazil náhodou na YouTube, už ani nevím po čem konkrétně jsem tam pátral, ale docela mě to dostalo :) A ano, hlavní téma čtyřky mělo několik podobností s Blade Runnerem, to mi také tak nějak přišlo ;)

Feidias

Feidias (hodnocení, recenze)

Jakkob

neznám:), tyjo mám pocit, že i kdybych se k tomuhle easter eggu dostal a měl to bez komentáře, tak by mi to asi nedošlo:), ale když na to upozorní, jo je to ono:). Jinak jsem při hraní hlavní zápletky Fallout 4 měl pocit, že je celá dost inspirovaná Blade Runner:). Obecně je to hodně příbuzný žánr a oba světy mají dost společného:), přestože jsou jiné.

na příspěvěk reagoval Jakkob

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Feidias , PKD

 

Feidias: Tak to určitě znáš tenhle odkaz na Blade Runnera z Falloutu 4, že.. ? :) Nebo že "That Gun" z Fallout: New Vegas (a dalších Falloutů) je modelována podle blasteru, který měl ve filmu Deckard. A určitě by se našly nějaké další, ale já si z fleku vybavím tyhle dva ;)

PKD: Jj, až budu mít chvíli čas, tak na to kouknu, díky ;)

To all: Ještě celkem pěkný a líbivý fan film je tady tento. Není to sice přímo Blade Runner, ale i tak to myslím stojí za shlédnutí ;)

na příspěvěk reagoval Feidias, Feidias

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Jakkob

Je to geniální. A víš co je prdel? Po shlédnutí jsem jen tak z legrace kouknul po ost(jasně ost z 11min.haha),a ono fakt existuje! Má to 7tracků+1 bonusový,total time je 16min. ,a až na main titles od Neonového Vandala:) je autorem veškeré hudby jakýsi Siddhartha Barnhoorn. To je tak bizarní jméno,že jsem ho sem musel napsat. Tak by nějak měl znít ost z BR 2,ale u něj předpokládám,že bude delší:-) Důr.doporučuji.

na příspěvěk reagoval Jakkob

Feidias

Feidias (hodnocení, recenze)

Jakkob

jo je to tak. Efekty jsou čím dál tím lepší. Já se sice pousměju, ale koukám na to:). Hlavně záležitosti ze světa Fallouta:), jako Nuka Break, atd.

na příspěvěk reagoval Jakkob

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD , Feidias

 

PKD: Tak ono když na YT najedeš na jedno, je pak už docela snadné dohledat i to ostatní, když to spolu celkem dost souvisí :) Jinak mě se Tears In The Rain taky hodně líbí. Na to, že je to v podstatě jen o jednom dialogu, je ta kvalitně zpracované a i docela slušně zahrané. Za mě velká spokojenost :)

Feidias: Musíš pořád myslet na to, že je to fan film a ti "herci" tam jsou amatéři ;) Ale máš pravdu, efekty a sety jsou na jedničku. Se pozná, že mají chlapi zkušenosti z reklam ;)

na příspěvěk reagoval Feidias

Související novinky

Ridley Scott pochválil nového Vetřelce

Ridley Scott pochválil nového Vetřelce

18.10.2023

Režijní legenda Ridley Scott (Gladiátor, Černý jestřáb sestřelen) má v těchto dnech plné ruce práce s propagací a taky finálními úpravami Napoleona předtím, než jeho velkolepý válečný film s… (více)

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

11.10.2022

Kenneth Branagh (Vražda v Orient expresu, Smrt na Nilu) má nejenže hotový scénář ke třetímu filmu z jeho detektivní série na motivy knih Agathy Christie, ale navíc už i plné obsazení. Hercule Poirot… (více)

Filmový BioShock našel režiséra

Filmový BioShock našel režiséra

26.08.2022

Netflix, BioShock a režisér Já, legenda nebo Hunger Games. Tak přesně tahle kombinace teď má fanoušky dnes již kultovní herní série přimět k tomu, aby se začali mírně těšit na filmovou adaptaci.… (více)

Blade Runner se dočká seriálového pokračování

Blade Runner se dočká seriálového pokračování

12.02.2022

Amazon Studios pořídilo práva na seriálové zpracování kultovní sci-fi Blade Runner režiséra Ridleyho Scotta a rovnou tak oznámilo, že chystá hrané pokračování ke snímku Blade Runner 2049 od Denise… (více)

Reklama

Reklama