Diskuze

Keys1

Keys1 (hodnocení, recenze)

však sam Neeson prehlásil po dvojke , že už 3tí krát nebude robiť to isté .. toto je zatial neoficialne? dúfam že to tak ostane lebo by to bola katastrofa, nikdy nemala ani vzniknúť 2jka a nekjaziť tak perfektnú prvú  časť recesiou..

na příspěvěk reagoval tommy187

Ouwen

79% tak to asi už něčemu napovídá, takže pokud mě to fakt odrovná jak píšeš :D Tak už budu vědět na koho se obrátit až budu chtít tip na film :D

na příspěvěk reagoval Ouwen

tommy187

Ano :-D Tak aspoň jde vidět že jsme na stejné vlně :-D Neeson je zkrátka super herec a jak si napsal, ano, vypálí nám zrak perfektním výkonem ;-)

na příspěvěk reagoval tommy187, Ouwen

tommy187

tommy187 (hodnocení, recenze)

MillaJ

nó..:D môj komentár bol výstižný. :PP (ale nie..len som tam skrátka vystihol to, čo si práve skonštatovala)

na příspěvěk reagoval MillaJ

Ouwen

Taky jsem hned dala na první dojem na podobu :-D A vůbec tvářil se každou scénu nějak vražedně .-D
Ano miluju akční filmy, člověk se do toho hned vžije :-D :-) Už aspoň víš že je možné, že holka může milovat i takové filmy. ;-)

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

MillaJ

PS: Nějaká podoba tam je :D a už vůbec by mě nenapadlo, že holka bude milovat akční film. Mery mí :D

na příspěvěk reagoval MillaJ

MillaJ (hodnocení, recenze)

Ouwen, mad_ness, tommy187 : Děkuji, jsem ráda že jsem tu přidala další myšlenku :-) A správně Brianovi se hned nelíbil a navíc ten koho zabil úplně na konci ( nevzpomenu si na jméno ) Marco přece nebyl jeho jediný syn, říkal že má přece ještě dva. ;-) Takže možná..... uvidíme :-)

na příspěvěk reagoval Ouwen, tommy187