Pod černou vlajkou

USA, (2014–2017), 35 h 12 min (Minutáž: 49–65 min)

Hudba:

Bear McCreary

Toby Stephens, Luke Arnold, Clara Paget, Mark Ryan, Hakeem Kae-Kazim, Jessica Parker Kennedy, Patrick Lyster, Langley Kirkwood, Jeremy Crutchley, Tom Hopper (více)

Píše se rok 1715 a nad piráty se začíná pomalu smrákat. Světové mocnosti jim vyhlašují  absolutní válku, protože ohrožují prosperitu zámořského obchodu. Obávaný bukanýr, kapitán Flint, přibírá do své posádky mladého nováčka Johna Silvera a společně se vydávají na výpravu za obřím pokladem, který by mohl zachránit upadající pirátskou základnu… (TV Prima)

Diskuze

Helo (hodnocení, recenze)

Jen se zeptám - SPOILER ta loď v dálce na konci, to byla ta válečná, která je sundala?

na příspěvěk reagoval Milky., KevSpa

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Finale je uzasne a do pre druhu seriu to maju rozohrate viac nez dobre :)

Helo

Jsem reagoval na to, že Atmosféra a hudba je skvělá :D ... a děj se teprve bude vyvíjet :D ... o 4 série později ... "tak ne" :D

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Tohle je jedinečný víkend! Protože tohle je třetí fenomenální finále, které jsem měl tu čest a radost zhlédnout!

SPOILER Nečekal jsem takový zvrat. Štve mě jak to dopadlo s Mr. Gates tohle (ty vraždy) tomu seriálu (Flintovi) budu těžko odpouštět. Vane překvapil, ale docela to dobře vymyslel. No a závěr... Našli ji. Teď co s tím... A Flintem...

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

dragon94

Roger :) Jinak mě se dost líbilo už několik posledních epizod a ta sedmá měla super "před-konec" (ne to s Vanem - i když to bylo taky dobrý - ale ta část s tímhle songem) :)

dragon94

Proto říkám, že je GoT zatím o třídu výše. Ale pár hezkých věcí si pamatuju i z Black Sails. Sice ne tak šokujících, ale na druhou stranu v GoT přišla šokující událost taky až v deváté epizodě :)

KevSpa (hodnocení, recenze)

dragon94

Jestli tím parádním myslíš, že se zmasakruje polovina postav, tak to tady není v tak velkém měřítku.

Helo

V GOT se během série ale vždy stalo něco co si člověk pamatuje navždy .. něco z filmového hlediska naproto parádního .. můžeš totéž říct i o tomhle ?

na příspěvěk reagoval KevSpa, Helo

dragon94

Tempem vyprávění a důrazem na tu správnou atmosféru se rozhodně srovnávat dá. Jistě, GoT je prozatím  o třídu výše, jak jsem psal už předtím. Ale s M.a.t.t.ovým příspěvkem lze v podstatě souhlasit.

M.a.t.t.

Nepřirovnával bych GOT k tomuhle seriálu ;) ... Videl jsem 3 díly a podle ostatních se tam za celou sérii nic zajímavého nestalo ;) ..

na příspěvěk reagoval Helo

dragon94

Deja je tam dost. Ale mam dojem, ze viaceri si zamienaju slovo dej v bojmi na moriach. Ani v GOT sa toho za jednu seriu az tak vela nestane a tam to zjavne ludom nevadi.

dragon94

Vždyť on tam děj je, jenomže ho někteří přes to pomalejší tempo zřejmě nejsou schopni vnímat :)

M.a.t.t.

No ona atmosféra bez nějakýho pořádnýho děje nebo nějakýho taháku je naprosto k ničemu ;) Se divím, že se ten seriál dostal až na 69%

na příspěvěk reagoval Helo, M.a.t.t.

M.a.t.t. (hodnocení, recenze)

Ach ta dnesna mladez.spokojna len ked ma serial rychle tempo, alebo ked je tak temny, ze v tej tme pomaly ani nevidiet, co sa tam deje.Ja si uzivam tu piratsku atmosferu (ktora tam je, kto tvrdi ze ju tam nevidi, tak jeho skoda) ,intrigy a som spokojny.

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Milky.

Spoiler! - A já budu nadávat jako špaček :D Celou dobu se těšim na tu velkou námořní bitvu. (Alespoň očekávam že bude velká. Flintovo 2 lodi proti těžce vyzbrojenej obchodní lodi. Který se každej bojí.) A taky jsem zvědavej jak kapitán vybruslí tentokrát z problémů do kterých se dostal. Aniž by o tom sám věděl. Když už nikoho nemá na svej straně. Možná jenom Silvera. A ten hodně rychle změní stranu, podle situace. Jenom aby přežil. :)

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Helo

Přesně to čekam že bude. Hale tamhle je ta loď. Připravte se k útoku... Bác. Titulky a počkejte si rok na další sezónu :D

na příspěvěk reagoval Milky.

KevSpa

Tak ono co sem slyšel a zatím viděl tak ani ta atmosféra není nic moc ... Fakt mi to přijde po všech stránkách děsně slabý.

KevSpa (hodnocení, recenze)

Helo

No jo, ti dnešní mladí chtějí jen honem rychle, hlavně ať se něco děje. A atmosféra je vůbec nezajímá. :-)

na příspěvěk reagoval dragon94, Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Ale mě se to zase líbí, když tam není zvrat na konci každýho dílu a je to spíš takový to pozvolnější vyprávění stylu GoT nebo Vikings a nesnaží se to diváka dostat nesmyslnýma cliffhangerama (který okamžitě vyřeší během 2 minut dalšího dílu) a naopak dávaj důraz na atmosféru :) Jasný, že přirovnávat to ke GoT nebo Vikings je v tuhle chvíli trošku rouhání, ale pokud ten poslední díl nepoondí, tak na ty 4* asi i půjdu :)

na příspěvěk reagoval KevSpa

Zemřel herec Ray Stevenson