Reklama

Reklama

Pod černou vlajkou

(seriál)
Trailer 2
USA, (2014–2017), 35 h 12 min (Minutáž: 49–65 min)

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Toby Stephens, Luke Arnold, Clara Paget, Mark Ryan, Hakeem Kae-Kazim, Jessica Parker Kennedy, Patrick Lyster, Langley Kirkwood, Jeremy Crutchley, Tom Hopper (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(38)

Píše se rok 1715 a nad piráty se začíná pomalu smrákat. Světové mocnosti jim vyhlašují  absolutní válku, protože ohrožují prosperitu zámořského obchodu. Obávaný bukanýr, kapitán Flint, přibírá do své posádky mladého nováčka Johna Silvera a společně se vydávají na výpravu za obřím pokladem, který by mohl zachránit upadající pirátskou základnu… (TV Prima)

(více)

Diskuze

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Milky.

Ok počkám ještě na reference z finále :D ale si to fakt nedám :D.. a to mám pirátský filmy rád, ale v tomhle se fakt prd děje...Za chvíli stejně začna DaVinci Demons... asi s tímhle fakt nebudu ztrácet čas.

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak mám pocit, že asi nejvíc co se tam pak za zbytek série stalo bylo, že obrýlený účetní (či co to je) při naloďování (jak byli JEDNOU na moři) zabil jiného že se mu zakousl do krku, pak Rackham i Vane ukázali během jednoho dílu penisy a jinak se tam v podstatě nic neděje. Akorát se tam furt nějak pytlíkuje ten divný klon Keiry Knightley. Já furt čekal kdy se to už konečně rozjede a zatím to bylo vlastně season předfinále. Ne, nemá to cenu :-D

na příspěvěk reagoval dragon94

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Poslední? Dyť tam se snad nic nestalo v té sérii. Bože, tak tomuhle 4 hvězdičky určitě nedám.

na příspěvěk reagoval dragon94

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Žralok

a nebo to skončí tak, že spatří její plachty těsně nad obzorem a pak se ozve typické hudební "rmbuch" a naskočí titulky .D

na příspěvěk reagoval KevSpa, Žralok

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Helo

Taky v to doufam. Čekat na ní rok bych byl naštvanej drobet :D Když se na to těšim celou sezonu. :D

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Žralok

Jojo, poslední díl bude teď no o.O No podle mě bitva bude vyvrcholením sezóny. Aspoň doufám :D

na příspěvěk reagoval Žralok

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Helo

I já. Dost mne mrzí jak to pořád odkládaj. Myslím si že spolu s Black Sails to bude po dlouhé době pořádnej pirátskej snímek. Nic proti Pirátům z Karibiku, ale fakt jsem chtěl něco reálného. A mimochodem. 1. série Černejch plachet už bude končit ? Nebo se pletu ? Pokud fakt zbývá poslední díl. Začínam se obávat jestli tu loď o kterej se celou dobu mluví alespoň dohoní. Natož aby ji obsadili atd. Snad si to nenechávaj na další sezonu :)

na příspěvěk reagoval Helo

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Malchovich ač je super, vubec si ho neumím představit jako Blackbearda. Ale věřím, že bude perfektní

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Helo

Právě. Proto jsem si říkal že to on nebyl. Pochybuju o tom že se tam skutečnej Černovous vůbec objeví. Toho si užijem tady. Až to teda konečně budou dávat :)

na příspěvěk reagoval Helo, Helo

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

KevSpa

Tak, jsme to pochopili stejně :-) A asi to zase taková záhada nebude a jen se v tom snažím vidět něco více..

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Eržik

No já si to vyložila tak, že to opravdu nějaký důl, kde otročej a Vane tam byl už jako dítě, podobně jako ten malej kluk. Ale podařilo se mu uprchnout. Proto se hromotluk (co asi není Černovous) tak divil, že se vrátil. :-)

na příspěvěk reagoval Eržik

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Helo

Moc se v tom zatím nevyznám, protože oni mají tu značku... Vane ji má a měl ji i ten malej kluk a ten hromotluk, co asi není Černovous, řekl něco jako, "takže ty pochazíš odtud..."

Možná se to ještě vysvětlí..

na příspěvěk reagoval KevSpa

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Si myslím, že v pirátském seriálu by Thatch hrál daleko větší roli než umírněný pirát, který umře po jednom dílu. Stopro to nebyl Blackbeard.

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Eržik

Já jsem to pochopil tak, že to byla jeho posádka ti "otroci" a on se pak vyprdl na pirátění a usídlil se s nima a dřevorubal... ale jestli to byli otroci či ne, těžko říct... o.O

na příspěvěk reagoval Eržik

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Helo

Vím koho jsi myslel. Ale kdo ví jak to v tomhle seriálu vše je, třeba s Max nevtipkovali... A tenhle borec je nějaký otrokář, jestli tomu dobře rozumím..

na příspěvěk reagoval Helo

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Helo

SPOILER!- čekal jestli ho Vane nějak osloví. Edwarde Teachi nebo prostě rovnou Černovouse Když ho zabil. Nebo alespoň myslim že ho zabil. Tak jsem usoudil že to asi nebyl Černovous :D

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Eržik

SPOILER Ve chvíli, kdy budou chtít Flinta svrhnout, se Billy odkudsi vynoří a poví jim, že sebou do tý vody cáknul sám. :D

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

KevSpa

SPOILER

V podstatě jediná varianta podle mě je, že jej vylovila Scarborough a je zajatcem... Ale spíš se obávám, že je obětí k tomu aby posádka měla nezvratný důvod se nakonec vzbouřit proti Flintovi... Tak nevím jak z toho náš "Král" vybruslí tentokrát, když už nemá na své straně ani pana Gatese... Protože tohle podle mě nebyl cool move ani v zájmu vyššího dobra.

na příspěvěk reagoval Helo

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Eržik

Spoiler

S tím Billym je to teda fakt divný, pořád čekám, že se někde "vynoří". :D

A souhlas, Vane mě dosud nijak extra nebavil, ale teď to kolem něj začíná být zajímavé.

na příspěvěk reagoval Eržik

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

SPOILER

Sakra, tak Billy tam asi už nebude.. Ale zato Vaneho linka se pro mě nečekaně vyvinula a je hodně zajímavá. Jinak zase jen intriky a dohady... Nicméně budované napětí cítit začínám, tak uvidíme, kam se to dostane. Kotvy jsou zvednuty a plachty napnuty...

na příspěvěk reagoval KevSpa

Související novinky

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Velice smutná zpráva zasáhla v pondělí filmový svět. Milovaný a uznávaný herec Ray Stevenson zemřel ve věku 58 let. Zprávu potvrdil server Deadline s tím, že Stevenson údajně zemřel v Itálii, kde… (více)

David Slade se ujal piráta Malkoviche

David Slade se ujal piráta Malkoviche

14.08.2013

Začátkem příštího roku uvidíme na obrazovkách velký pirátský souboj. Stanice Starz nahradí Spartaka seriálem Black Sails z produkce Michaela Baye o mladších letech Flinta a Silvera ze slavného… (více)

Neil Marshall a další bitva o Západozemí

Neil Marshall a další bitva o Západozemí

09.07.2013

Pokud nás tvůrci čím dál sledovanější Hry o trůny něčím rozčilují, určitě je to vyhýbání se velkým bitevním scénám. Když už ale náhodou k nějaké akci dojde, stojí to za to. I proto byla epizoda… (více)

Reklama

Reklama