Projekt minulost

• USA Project Almanac (více)

Když brilantní student (Jonny Weston - Rezistence) se svými kamarády objeví plán stroje, který je může poslat zpátky časem, možnosti se zdají být neomezené. Přepisují historii, aby vyhráli v loterii, váleli u zkoušek a pořádali mejdany jako nikdy předtím. Změnou minulosti však ohrozí budoucnost našeho světa. Mohou napravit škody, které napáchali, než bude příliš pozdě? (Magic Box)

agentmiky

Film,který jsem viděl jednou jedinkrát a tak to taky zůstane.Myslel jsem,že to bude daleko promyšlenější,ale toho jsem se nedočkal.Ani to sci-fi k tomu filmu nesedí.Herci byli docela nesympatičtí,ani je pořádně neznám.Kdyby si dali tvůrci větší práci s příběhem,neboť základní kostra ve filmu fungovala,mohlo to skončit lépe.Takto to je jen film,u kterého jsem po pěti minutách úplně zapomněl,že jsem ho viděl.I ta akční kamera tomu moc nepomáhala.Nápad dobrý,zpracování nic moc.Hodnocení:55% ()

BMW12

Bombový film! Já nekoukám na trailery ani kolikrát nečtu obsahy, takže jsem nevěděl co od tohoto filmu čekat. A byl jsem velice mile překvapen, film mě naprosto pohltil. Za prvé tento snímek je natočen na ruční kameru a mě se tenhle styl natáčení líbí. Za druhé to mělo super příběh o cestování časem, hlavně se mi líbilo, že to bylo o partě mladých lidí a že to byla zábava, takže jsem se u toho i dost nasmál. Ke konci to už pak sranda není, ale alespoň vidíme, že to cestování časem není tak jednoduché. ()

corpsy

A opäť tu máme filmový príbeh, ktorý v štýle found footage stráca zmysel a ponúka rovnako nelogické spracovanie. V analogickom režime ( rozumej v klasickom prevedení ) by snímok získal potrebné grády, práve tie ktoré sa v tomto už ( dávno ) opotrebovanom subžánri nedajú aplikovať. Trapkovina pre dnešnú ( podobne ako samotný film ), degenerovanú mladú generáciu. ()

Trevor

Ak ste si mysleli, že film, ktorý obsahuje nápad s cestovaním v čase už iba vďaka samotnej myšlienke musí dopadnúť dobre, tak Vás Projekt minulosť z tohto omylu vyvedie. Filmu vôbec nepohlo natočenie v štýle Go pro kamery, práve naopak, do filmu s touto tématikou sa podľa mňa vôbec nehodila. Rovnako film priniesol sotva priemerné herecké výkony protagonistov, avšak tam, kde je zlý scénar sa ani lepší herci nepredvedú v pozitívnom svetle. Celkovo je film určený skôr tínedžerom. Podpriemerný film na úrovni 30%... ()

T2

Rozpočet $12miliónovTržby USA $22,348,241Tržby Celosvetovo $32,248,241Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,057,480 //počet predaných kusov 44,576Tržby za predaj DVD v USA $1,458,758 //počet predaných kusov 58,030║ a zas tu máme ďalšie domáce roztrasené video ale čoho je toho je moc! tento štýl filmov je už úplne vývar a už nemá skoro žiadne čaro, zlatý Cloverfield alebo REC, to boli delikatesy ale teraz čo už vzniká je len povrchná sto krát prevarená pomlázka, ďalšia zbytočnosť /40%/ ()

• Herci mali na to, aby sa naučili svoje repliky, len 5 dní. (beso74)
  • V scéne, v ktorej tínedžeri sledujú na notebooku haváriu lietadla, ide o skutočné zábery lietadla B-52, ktoré havarovalo v roku 1994 a pri ktorej zahynula štvorica dôstojníkov Air Force. (beso74)
  • Film sa natáčal v amerických mestách Atlanta a Chicago. (Hudakfilms)

Bay a jiná galaxie

Bay a jiná galaxie