Režie:
Tim BurtonScénář:
Jane GoldmanKamera:
Bruno DelbonnelHrají:
Asa Butterfield, Eva Green, Ella Purnell, Samuel L. Jackson, Allison Janney, Chris O'Dowd, Terence Stamp, Rupert Everett, Milo Parker, Kim Dickens, Judi Dench (více)VOD (4)
Obsahy(3)
Díky tajemným stopám, které Jakeovi zanechá jeho milovaný dědeček, a které poodhalují tajemství jiných světů a doby, Jake objeví kouzelné místo, známé jako sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Jeho tajemnost i nebezpečí se začnou prohlubovat, jakmile Jake pozná jeho obyvatele a jejich zvláštní, neuvěřitelné schopnosti, ale i jejich strašlivé nepřátele. Jake nakonec zjistí, že jen jeho vlastní a výjimečná "podivnost" může zachránit jeho nové přátele. (Cinemart)
(více)Hrají
Raffiella Chapman
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Teorie všeho (2014)
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)
Vesper Chronicles (2022)
Lauren McCrostie
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)
Ztrácení (2014)
Finlay MacMillan
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Gustavo Perez
Nejlepší filmy:
Dannyho parťáci (2001)
Vítězové a poražení (1999)
Armageddon (1998)
Badria Timimi
Nejlepší filmy:
Generation Kill (2008) (seriál)
Hlavní podezřelý: Poslední případ (2006) (TV film)
Secret Smile (2005) (TV film)
Ioan Hefin
Nejlepší filmy:
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)
Temný Wales (2013) (seriál)
Apostle (2018)
Georgia Pemberton
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Dafydd Hywel
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Životní šance (2013)
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)
Temný Wales (2013) (seriál)
Aiden Flowers
USA
Nejlepší filmy:
Sázka na nejistotu (2015)
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)
Zrození národa (2016)
Ben Roberts
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Vidíš měsíc, Danieli (2019)
Jana Eyrová (2011)
Další rok (2010)
Jack Brady
Nejlepší filmy:
The Long Firm (2004) (TV film)
Chladnokrevné zločiny (2005) (seriál)
Miniaturista (2017) (seriál)
Cameron King
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Sophia Talbot
Nejlepší filmy:
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)
Redcon-1 (2018)
Nicholas Oteri
Nejlepší filmy:
Louis Davison
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Helen Day
Nejlepší filmy:
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)
Cirque du soleil - Toruk: The First Flight (2016) (divadelní záznam)
Nekončící strach (2021) (TV film)
James Michael Rankin
Nejlepší filmy:
Rivalové (2013)
V kruhu koruny (2012) (seriál)
Hornblower II - Odplata (2001) (TV film)