Máma

TV spot 6
USA, (2013–2021), 60 h 24 min (Minutáž: 19–22 min)

Anna Faris, Allison Janney, Mimi Kennedy, Beth Hall, Jaime Pressly, Matt Jones, William Fichtner, Sadie Calvano, Spencer Daniels, Nate Corddry, French Stewart (více)

Christy chtěla být v mládí psycholožkou, jenže teď si jako matka samoživitelka vydělává na živobytí jako číšnice v restauraci. Především se ale potýká se závislostí na alkoholu. Sice už je pár měsíců střízlivá, ale podle jejích vlastních slov to byla nejhorší doba jejího života. Navíc není jedinou problémovou osobou ve své rodině... (TV Nova)

TV spot 6

Tommassi3

Dva a půl ženy ?? Tak tohle se tentokrát Chucku Lorremu úplně nepovedlo, s přivřeným očkem, rozhodně za vždy skvělou Annu Faris, symbolicky tak na dva a půl hvězdičky.. Jak to vypadá, tak Anna rozhodně nepůjde ve stopách Charlieho Sheena, jemuž výborný výše zmiňovaný sitcom ze stejné tvůrčí stáje alespoň na čas resuscitoval kariéru.. ()

immortalis

S01E01 | Pilot | 23.9.2013 | 7.99 | ★★★ || S01E02 | A Pee Stick and an Asian Raccoon | 30.9.2013 | 7.00 | ★★★★ || S01E03 | A Small Nervous Meltdown and a Misplaced Fork | 7.10.2013 | 6.86 | ★★★★★ || S01E04 | Loathing and Tube Socks | 14.10.2013 | 7.44 | ★★★★ || S01E05 | Six Thousand Bootleg T-Shirts and a Prada Handbag | 21.10.2013 | 7.28 | ★★★★ || ()

tom.cube

Zde je krásná ukázka toho, jak většina lidí hodnotí seriál na základě jednoho zhlédnutého dílu, ještě k tomu s otřesným nováckým dabingem. Má to pomalejší rozjezd, ale postupně si to humorem nezadá z nejpopulárnějšími sitcomy (pokud by Máma skutečně byla na 53 %, pak by podobné hodnocení měl mít i Big Bang Theory). Prostě se tomu nebojte dát šanci a budete příjemně překvapeni. Za mě na silné 4 hvězdičky, ale vzhledem k vyloženě trapnému skóre na čsfd tam tu pětku hodím. ()

Carcooli

Anna Faris a Jaime Pressly jsou úžasné komediální herečky, obě je mám ráda. Tohle se ale opravdu nepovedlo. Nucené a prázdné dialogy, děj bez nápadu, fraška, která neohromí, ani jako odpočinkový seriál. Tohle je bezesporu ten nejnudnější americký sitcom, u kterého jsem vydržela / a to jsem mu opravdu dala šanci /. Nevím, jestli je to tím, že jsem to sledovala v češtině a dabing se úplně nepovedl nebo špatným překladem. Zkrátka za mě tohle nemá ani 10%. Co mi v těchhle seriálech vadí úplně nejvíc, je herecké obsazení - jako matku Anny Faris obsadí Allison Janney, která je šestimetrová. Proč jednoduše nevybrali starší drobnou blondýnu, která už prostě bude víc uvěřitelná? To je to samé, jako když v Beverly Hills hrajou třicátníci patnáctileté studenty..... ()

giovanni3

Tento seriál eviduji mnoho let jeho neustálým opakováním v televizy. I tak jsem jej "z nouze" začal občas sledovat až letos a opravdu to není něco extra. V každém díle se člověk občas pousměje, ale mnohdy i nevěřícně kouká co že jako má být ten vtip. herecké obsazení za mne též nevystupuje z šedivého průměru. Celkově to na víc jak 2z5 věru není. ()

Galerie (1 302)

• Když holky hrají hru, při které hádají kdo jsou, tak je při tom zmíněn profesor Brumbál z filmů o Harrym Potterovi. Dále je zmíněn Harriet Tubman – americký abolicionista, John Malkovich – americký herec, a Galileo Galilei – astronom. (SONY_)
  • V originále obsahuje každý název epizody spojku „a“ (v angličtině „and“), která odděluje témata epizody od ostatních. (peeteno78)