Elvira se během uvádění televizní hororové show dozvídá, že se stala jedinou dědičkou velkého sídla v Nové Anglii. Do domu se přestěhuje a časem zjišťuje, že je plný magických předmětů. Před tím, než se vyrovná se strašidelným sídlem, se ale musí poprat s nevolí starousedlíků, kteří jí vyčítají vyzývavý vzhled, ostrý jazyk a bezprostřední chování. (oficiální text distributora)

Knor

Zcela upřímně :-) dá se na to koukat jen díky sexy Elvíře a jejím super kozám, který jsou k vidění většinu filmu. Co se zábavy týče, je to na hraně únosnosti, pár scén bylo ,,dobrých" a odkazy na brakovej žánr potěší. Elvíra tu a tam dobře zahlásí, ale hlavně ukazuje kozy a moc dobře ví, že to prostě funguje :-) Těžko se něco takovýho hodnotí, je to tak velká píčovina až to vlastně tak hrozný taky není :-) ()

milwaukee

Taková nic moc hororová komedie, kdyby tam ovšem nehrála velmi vybavená Cassandra Petreson. Její přednosti tento film minimálně o jednu hvězdičku pozvednou. Někdo se tu pozastavoval negativně nad tím, že Elviru dabovala Lenka Kořínková. Já naopak souhlasím. Protože Lenka ma také co nabídnout. U nás se jednomu místu s označením Kozí plácek, říkalo neoficiálně náměstí Lenky Kořínkové. Takže asi tak nějak. :-) ()

Clark_Kent

Lebky, pavučiny a kurevská mlha to mě tak nějak vždycky lahodilo. Na výstavní zadek, Elvíry se nedá zapomenout. Je vidět, že vegetariánství má svoje pozitivní stránky a Cassandra Peterson to ví. ()

Luki.V

Komedie? Parodie? Pocta béčkovým hororům? Přehlídka hororových hvězd? Všechno dokupy v nejlepším double feautre které kdy spatřilo světlo světa ;). ()

bobin

Jako zábava - nic , jako horor - rovněž nic , jako komedie - už vůbec ne . Přetrpět se to dá jen pro permanentní sexydekolt hlavní hrdinky . ()

wonka

Přitažlivá Elvira, vyvinutější sestra Morticie z Rodiny Addamsových, a její střet s novoanglických puritánstvím. Slovní i situační humor funguje, hlavní představitelka je zajímavá a nosná. Jak to u většiny gotických femmes fatales bývá i z Cassandry občas čiší něco až melancholického. ()

zekon

Ani ve své době nezaujalo, těžká nuda. Dnes s odstupem času ještě horší. Stupidita s občasným vtipem a neskutečně amatérským nádechem. ()

cachanell

Naprostá nadsázka, ani ryba ani rak . Parodie a slátanina až tak šokujícně přitroublá, že jsem se dodívala do konce. Ovšem podruhé už NE!!!!! Ale pánové, ten obleček, ve kterém hlavní hrdinka celou dobu hraje , ten je fakt dost dobrý :-) ()