USA,
(2015–2016), 13 h 12 min
(Minutáž: 44 min)
Kamera:
Paul SarossyHudba:
Trevor MorrisHrají:
Saamer Usmani, Adelaide Kane, Megan Follows, Celina Sinden, Trevor Ketcheson, Rose Williams, Rachel Skarsten, Torrance Coombs, Toby Regbo, Anna Popplewell (více)Epizody(18)
-
Tři královny, dvě tygřice (S03E01)
-
Tajné zásnuby (S03E02)
-
Vyjímečné kroky (S03E03)
-
Za jakou cenu (S03E04)
-
Klidnější vody (S03E05)
-
Na rozcestí (S03E06)
-
Ohař a laň (S03E07)
-
Pád (S03E08)
-
Wedlock (S03E09)
-
Zdání klame (S03E10)
-
Korunovace (S03E11)
-
Mezi mlýnskými kameny (S03E12)
-
Nečekaní spojenci (S03E13)
-
Na život a na smrt (S03E14)
-
Volná plavba (S03E15)
-
Skotské klany (S03E16)
-
Cizinci (S03E17)
-
Sokyně (S03E18)
Hrají
Jonathan Goad
Nejlepší seriály:
Alias Grace (2017) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Dark Matter (2015) (seriál)
Jessica Gallant
USA
Nejlepší seriály:
Království (2013) (seriál)
Mark Burgess
Nejlepší seriály:
Zločin (2011) (seriál)
Queer as Folk (2000) (seriál)
Batesův motel (2013) (seriál)
Laurie Murdoch
Kanada
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Akta X (1993) (seriál)
Jack Reacher (2022) (seriál)
Martha Girvin
Nejlepší seriály:
Anne s E na konci (2017) (seriál)
Dallas 63 (2016) (seriál)
Zpátky do práce (2017) (seriál)
Jefferson Brown
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Adresa: L.A. (2012) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Brandon McGibbon
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
Odysea 5 (2002) (seriál)
Bernadette Couture
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Příběh služebnice (2017) (seriál)
Krystin Pellerin
Kanada
Nejlepší seriály:
Tudorovci (2007) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Nemocnice Hope (2012) (seriál)
Seamus Patterson
Nejlepší seriály:
Cesta ven (2022) (seriál)
Incorporated (2016) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Spencer Macpherson
Nejlepší seriály:
American Gothic (2016) (seriál)
Titans (2018) (seriál)
School Spirits (2023) (seriál)
James Preston Rogers
Kanada
Nejlepší seriály:
Love, Death & Robots (2019) (seriál)
Ve jménu našeho Pána (2019) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
Chris Young
Kanada
Nejlepší seriály:
Agresivní virus (2014) (seriál)
Incorporated (2016) (seriál)
Nikita (2010) (seriál)
Jean-Michel Le Gal
Kanada
Nejlepší seriály:
Orphan Black (2013) (seriál)
Flashpoint (2008) (seriál)
Kondor (2018) (seriál)
Morgan David Jones
Austrálie
Nejlepší seriály:
Lovci duchů (2005) (seriál)
Zatracení (2017) (seriál)
Prezident v pořadí (2016) (seriál)
Adam Langton
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Eyewitness (2016) (seriál)
Titans (2018) (seriál)
Maria Syrgiannis
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Nemocnice Hope (2012) (seriál)
Adrian Spencer
Kanada
Nejlepší seriály:
Co děláme v temnotách (2019) (seriál)
Prezident v pořadí (2016) (seriál)
Arrow (2012) (seriál)
Deanna Jarvis
Nejlepší seriály:
Na tenkém ledě (2020) (seriál)
Hemlock Grove (2013) (seriál)
Království (2013) (seriál)
Jason Faulkner
Kanada
Nejlepší seriály:
Troufalky (2017) (seriál)
Prezident v pořadí (2016) (seriál)
Dívka odjinud (2010) (seriál)