The House on Cuckoo Lane

David Hinds

Diskuze

Flipnic

Flipnic (hodnocení, recenze)

Jo, údajně to je na CG, Panjosef to tam našel ... Nevím v jaké verzi ...

George Stobbart

George Stobbart (hodnocení, recenze)

Ja sa len tak mimo Vašej diskusie vyjadrím k narážke, že "niekto" asi hodnotil tých 5 min. na YT... Celý film je dostupný napr. na Cinemageddone (a okrem toho je aj súčasťou tzv. "filmu" This Changed Earth, + tým pádom bude zrejme ešte aj inde), nie je to teda asi až taká ultra rarita, aby bolo potrebné niekoho obviňovať z hodnotenia YT.

na příspěvěk reagoval JohnMiller, Karlos80, Flipnic, Wade

Karlos80 (hodnocení, recenze)

a ta diskuze kdoby to řek:-) větší než u té nejznámnější filmové klasiky:-)

JohnMiller

podle oka je to staré, krásně temné a špinavé to já rád, někdo by to jistě poznal i podle techniky natočení, stylu, kamery, prostředí atd. Já tipuji rok 77. flipnic tuším psal 75.

Javad

jo, jasně je to nejspíš tak, v přkladu něco jako filmaři uvádějí tento film jako bytí zdoje-zrodu pro ten nový, to slovo genesis (zrod) mě zmátlo. Tak už jen to že to někdo viděl a že se tím inspiroval je docela síla..Ten nový video film bohužel také nikdo neviděl.-)

Javad (hodnocení, recenze)

skôr by som povedal že sa ním inšpirovali ... s being the genesis for This Changed Earth, ak je tu niekto dobrý angličtinár tak ma opravte

Wade

tak aspon že tak:-) já osobně bych to taky nehodnotil, zaujalo by mě to už po pár minutkách a pak bych byl akorát naranej:-)

Javad

jj, tohle jsem pak také objevil, že to bylo natočeno 8mm kamerou, psali že právě podle kamery by to mělo být  snad anglické atd. A co ten rok tedy? Ten filmeček má jakoby ofic. úvod i konec, přijde mi tedy zvláštn že by to bylo ještě delší, a že jsme o kus filmu přišli. Že by tedy ti co natočili ten nový film (11) stáli u zrodu i toho starého?

Wade (hodnocení, recenze)

Karlos80

Kontrolu jsem udělal :-) a pc už je čistý. No já bych to asi nehodnotil po 5 min přece jen ta pul hodina je prostě víc a je to větší šleha. Jsem strašně rád,že jsem přišel jen o 88 sec :-) .

Wade

tak to je pech, rusáci (svině) to měli zavirovaný, radši bych si zkontroloval comp, na pár podobných stránek jsem v minulosti už taky narazil. Jinak v poho, samozřejmě že máš, to ti nikdo nemůže ubírat, stejně tak kdyby si se rozhodl hodnotti jen ten malý fragment, nic by dotoho nikomu nebylo, bylo by to jen tvé svobodné rozhodnutí..Má to 33:28 takže si přišel skutečně jen o málo..

Javad (hodnocení, recenze)

Ak som správne pochopil ide o segment z tohto filmu

The segment The Hunt For The House On Cuckoo Lane is based on a genuine underground movie called The House On Cuckoo Lane which remains a mystery as to when it was made, who made it and what its surreal contents supposedly represent. The filmmakers cite The House On Cuckoo Lane as being the genesis for This Changed Earth.

JohnMiller

to je, právě jsem se zminoval o tom, že Lynch se tu možná inspiroval, i když je to spíš nepravděpodobné ale doví..Nejspíš to bude jen náhoda. Jinak tě chápu, asi bych sám také nehodnotil..

JohnMiller

Je, ale ono by se dalo v podstatě ohodnotit i to asi 5 minutové video na yt (to je věc přístupu každého z nás), spíš mě zaráží ale ten název pod kterým je to tam vloženo "seven sisters", jak to někdo podle tohohle názvu mohl najít, resp. veděl že je to tenhle film.

Wade

no tak to je neuvěřitelná náhoda, pravděpodobnost asi 1:1000000:-) Tak to zkus ještě najít, třeba v historii prohlížení. Azbuku bohužel také neovládám..

Wade

opravdu existuje nějaká stránka kde se o tom filmu alespoň trochu zminují nebo kde se to dá stáhnout?

Karlos80 (hodnocení, recenze)

flipnic to možná hodí na yt. Na yt je jen malý fragment ne celý film který má kolem 40 minut. Zkus se ho zeptat. byli by jsme tady světoví, páč film prakticky nikdo nezná (to % je mizivé) na imdb film také není. A správně by neměl být ani tady, podle dřívější POMOvi politiky se tu nesměl nahodit film bez roku, žánr se tak zhruba pozná a země vzniku nejspíš US a nebo VB ale možná bychom byli překvapeni..

JohnMiller (hodnocení, recenze)

Nie a nie to nájsť videl som iba kúsok na youtube ale ktovie či je to vôbec ono-

Uživatel DaviD3141 smazal svůj příspěvek.

Karlos80 (hodnocení, recenze)

Neví (nezná) se přesný rok výroby, stejně tak jako země vzniku tohoto filmu. Předpokládané země (USA, a VB).

na příspěvěk reagoval DaviD3141